9 cm yeterli mi?

Bi test sürüşü yap istersen sonra pişman olmayasın

Gerçi yıllardır, önemli olan boyu değil işlevi der dururlar. Söyleyenlerin yalancısıyım

fıkrası da vardır bu durumun:
günün birinde iki fa.. penis boyu konusunda tartışırken anlaşmazlığa düşmüşler. hikaye bu ya soluğu hemen mahkemede almışlar. fa....den biri; en iyi penis ince ve uzun olanı derken, diğeri kısa ve kalının en iyisi olduğunu savunuyormuş.
hakim böyle bir şeyle karşılaşınca şaşırmış ve ilk oturumda bir karar vermeyerek, mahkemeyi ileri bir tarihe ertelemiş. mahkeme tarihi yaklaşmasına rağmen hakimin kafasında net bir karar oluşmamış. son günlerde kocasını düşünceli gören hakimin karısı derdinin ne olduğunu sormuş. hakimin verdiği cevap karşısında da:
ne ince uzunu
ne de kısa kalını
en makul olanı
içinde en çok kalanı, demiş.
hakim de bu cevabı tatminkar bulup mahkemede kararı açıklarken bu sözleri yinelemiş. iki fahişe de karara razı olmuşlar ve gidip hakime sormuşlar:
-hakim bey kararına hiçbir itirazımız yok ama merak ediyoruz sana bu aklı hangi fa....şe verdi?

vajinal orgazm ve gebelik için >8 yetiyor canım ama aşırı renkli bi sex hayatınız olması zor. Bazı pozisyonlar pekala mümkün ama ekstrem şeyler sizi zorlar. Bir de senin barışık olman lazım, görüntüsü, şekli rahatsız etmiyorsa, hiç bozmayın

Ya boy öyle olduğu halde şeyinin öyle olması çok garip değil mi ya Allah bi yerden alıp bi yere vermiş töbest..

Aksi gibi şimdiki 1.68, 16 cm penisi

El uzunluğu, kaval kemiği uzunluğu vs diyorlar kadınların dışarıdan tahmin etmesi için ama hiç belli olmuyor gerçekten

Boyu değil işlevi önemli lafını çıkaranlar kesinlikle küçük pipililer, yada kocası küçük pipili olanlar. 13 den aşağısı kurtarmaz bana göre...

Ben ikisinide gördüm 9-10 degil ama 13 olanda ayni etkiye sahip 19 olanda hani ordan yola cikarak ben hala boyunun cokta onemli olmadığı konusunda israrciyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…