9+2 haftalik 23mm

dudi

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
1.488
182
kizlar en son kontrolumde dr hesabina göre 8+4 olmasi gereken bebegim ultrasona göre 9+2 idi ve boyu 23 mm dr hersey normal dedi netten baktim biraz kafam karisti sizce kisa degilmiki?Bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.Bide bu ultrasonla kendi yaptigimiz hesap niye tutmuyo hangisini baz almak gerek kafam karisti iyice

canım ultrason bilgileri denk gelmiyor yani arada bi büyük cıkıyo bazen 2 hafta geriden bebişin saglıklısa önemli degil

canım doktorun normal dediyse kafana takma.her bebek farklıdır sonuçta.ayrıca netten takip etme derim ben birbirini tutmuyo ve ultrasonda bir hafta geriden yada ileriden çıkabilir.bunları kafana takma.allah korusun her hangi bir problem olsa doktorun söyler zaten emin ol saklamaz.

ne biliyim kizlar ya hergün yeni bisey buluyom kafami takicakbu hamilelik insani paranoyak yapiyo:bbo:

canım bu kadarına kafana takma bir şey olsa dr.derdi zaten..tadını çıkar....

canım doktorun normal dediyse takma kafana her çocuk farklı oluyor nettekilerde türkiyeye ait bilgiler değil yurt dışındaki araştırmalardan yapılan genellemeler.bazı bebekler erken bazıları geç gelişiyor onun için büyük çıkmasınıda sorun yapma Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin canım

bizler son adet tarihimize göre hesaplıyoruz ama usg de döllenmeye göre hesaplanıyor yani kimimiz adetten gördükten hemen sonraki hafta içinde dööleniyoruz kimimiz ortadaki haftada kimimizde son hafta içinde dölleniyo buyüzden bizim hesaplarımızla usg hesapları değişik çıkıyo

örneğin arkadaşımın son adet tarihi 24 kasımdı benimkisi 22 kasım ve biz aynı gün test yaptık aynı gün öğrendik hamile oldugumuzu
ama ben şuanda 29+ 6 yım oysa 28+ 2 aramızda 1 hafta var

kizlar cevaplariniz icin tesekkurler ama bebegi benimle olan yokmu yada sizin bebekleriniz bu zamanda ne kadardi yazarsaniz sevinirim.

canım bebeklerin kilolarının olduğu birkaç konu var istersen etiketlerden arat

canim saglikliysa cok dert etme bence
eninde sonunda kucagina alicaksin allahin izniyle

ben de doktora internet hesabına göre tam 9 haftalıkken gittim.doktorum ultasona göre 9+6 günlük olduğunu ve crl ölçümünün de 28,9 mm olduğunu söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…