82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Selam arkadaşlar menümi verem gariii aranıza yeni katıldım habarınız olsun:KK49:
KAHVALTI
1 tane peynirli yumurta
1 dilim kızarmış kepek ekmeği
5 tane zeytin,1 kupa ıhlamur çayı
ARA ÖĞÜN:
1 tane elma(tarçın serpilmiş)
ÖĞLE YEMEĞİ:
IMG_20160127_135644-1.jpg

ARA ÖĞÜN:
1 kupa sütlü tarçınlı neskafe
AKŞAM:
1 tabak bezelye yemeği
3-4 kaşık yoğurt
ARA ÖĞÜN:
1 KUPA ADAÇAYI

Sabah
Tam tahill ekmek cok az peynirden sandivic
1 zencefil cayi

Öğlen
4 yemek kasigi makarna :KK4:

Aksam
1 kase domates corbasi
3 dilim ekmek:KK34:

Bugun bi degisik menu oldu canlar :KK59:

Selam arkadaşlar menümi verem gariii aranıza yeni katıldım habarınız olsun:KK49:
KAHVALTI
1 tane peynirli yumurta
1 dilim kızarmış kepek ekmeği
5 tane zeytin,1 kupa ıhlamur çayı
ARA ÖĞÜN:
1 tane elma(tarçın serpilmiş)
ÖĞLE YEMEĞİ:Eki Görüntüle 1756569

ARA ÖĞÜN:
1 kupa sütlü tarçınlı neskafe
AKŞAM:
1 tabak bezelye yemeği
3-4 kaşık yoğurt
ARA ÖĞÜN:
1 KUPA ADAÇAYI

Senin adin harika miiii :KK66:

Sabah
Tam tahill ekmek cok az peynirden sandivic
1 zencefil cayi

Öğlen
4 yemek kasigi makarna :KK4:

Aksam
1 kase domates corbasi
3 dilim ekmek:KK34:

Bugun bi degisik menu oldu canlar :KK59:
güzel menün canım benim makarna cıss değil o kadar zaten yağlı soslar ketçap mayonezler mahfediyor makarnayı. akşam domates çorbası yok kalori gibi birşey. 3 dilim ekmek kafana takılsak bir şey olmasın çünkü başka kalori namına birşey yok. :KK66: mesela 500 kalori civarı bir akşam yemeği yemiş olsaydın, yanına da 3 dilim ekmek fazla olurdu ama böyle güzel olmuş kalori açısından:KK66:

Iyi akşamlar kızlar musaitken menumu vereyim
1 etimek

12.00
2 etimek
1 çay kaşığı tereyağ
1 tatlı kaşığı ndan az bal
1 tavada yumurta

2 kayısı

15.00
100 ml sut
2 form bisküvi

17.00
Tavuk ciger 4 kaşık
Salata
200 ml ayran

19.00
100 ml süt 1 form bisküvi

Veeeee hepsi 752 kalori ınanamadim başka siteden baktım doğru kalori ler tavuk ciger kalorisi cok düşük
Ve 2 lt su ıcıldı
günlük alman gereken kalori miktarını biliyormusun canım :KK66:

güzel menün canım benim makarna cıss değil o kadar zaten yağlı soslar ketçap mayonezler mahfediyor makarnayı. akşam domates çorbası yok kalori gibi birşey. 3 dilim ekmek kafana takılsak bir şey olmasın çünkü başka kalori namına birşey yok. :KK66: mesela 500 kalori civarı bir akşam yemeği yemiş olsaydın, yanına da 3 dilim ekmek fazla olurdu ama böyle güzel olmuş kalori açısından:KK66:

Canım arkadasa katılıyorum ekmek fazla evet ama geneli baza alırsak bişe yememissin ki az yani üzülme

Sagol canlarim desteginiz icin yarin daha sebze agirlik beslencemmmm :KK66:

günlük alman gereken kalori miktarını biliyormusun canım :KK66:
Yok canım ya nette kafam karıştı hesap yaptım ama 1200 üstünde çıktı ilk diyete başlarken bunların vardı o zaten 1200 civarı artık daha az almam gerekir diye düşündüm 1000 geçmemeyi hedefledim sence kaç olmalı

Yok canım ya nette kafam karıştı hesap yaptım ama 1200 üstünde çıktı ilk diyete başlarken bunların vardı o zaten 1200 civarı artık daha az almam gerekir diye düşündüm 1000 geçmemeyi hedefledim sence kaç olmalı

Kuzum bakiyim :KK66:

1800 diyo ama kuzum bu cok az kilo verdirir 1000 1200 ideal bencede :KK66:

X