82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

_Masalim_

❤Herşey gönlümüzce olsun❤
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
22.104
27.504
20.01.2016
Merhaba canlar yine ben geldim. Gelinlik icin verdigim mucadeleyi kazanmistim cok sukur ama yeniden bu 6 ay icinde bazi olumsuz nedenlerden dolayi kilo aldim :KK43: kilo aldikca rejime baslamak istedim ama kalben hazir olmadigim icin devam edemedim ama artik kararliyim biliyorum isteyince oluyor daha saglikli bi sekilde zayiflicam INŞALLAH

Yeniden basliyorum ALLAHIN izniyle:KK200:

Burda bana cok destek olan arkadaslarim vardi hepinizi cok özledim:KK19:

Nickimide masal perisi yaptim :KK54:

Ben sanirim 80lere gelmeyince aklim basima geliyor :KK43:

GÜNCEL KİLOM 81.500

Hedef kilom 65

Sure 20 ocak _20 mayis (4 ay)

Diyet secimi: Kalori sayimi

Tar
ti günüm Pazartesi

Spor Haftanin 5 günü yürüyüş yada leslie

Bana katilmak isterseniz buyrun gelin canlar:KK37:

Ünlü sözümle yazimi bitiriyim :KK66:

Tarti hep yüzünüze gülsün prensesler:KK200:

HAYDi BiSMiLLAH :KK36:

Masalperisi_ Bk 81.500 Gk 77.300
Kafsinkaf35 Bk 69.200 Gk 68
Fantastikaaa Bk 85.200 Gk 83.500
Asyam13 Bk 72.900 Gk 71.900

Hedefimiz 57 kilo olmak INŞALLAH :KK36:

Son düzenleyen: Moderatör:
diyetisyenin verdigi diyet listesini paylasirmisin, bende kilo vermek istiyorum gunlukte actim kimse benle birlikte yapmadi, tek basima yapincada birakiveriyorum, beni motive edecek seylere ihtiyacim var

diyetisyenin verdigi diyet listesini paylasirmisin, bende kilo vermek istiyorum gunlukte actim kimse benle birlikte yapmadi, tek basima yapincada birakiveriyorum, beni motive edecek seylere ihtiyacim var

Tabi paylasirim klasik seyler aslinda ben biraz diytisyenden biraz kendimden biseyler katicam

Kahvaltida 2 dilim ekmek önerdi tahil olucak

Haşlanmış yumurta
Avuc icin kadar peynir yaglida olabilir
Zeytin sayisi 5 adet olcak
Istedigin kadar yesillik domates aslinda kahvaltıyi zengin tutabilrsin
veye kepekli tost yapablrsn stansar kahvalti

Oglen et urunleri ye dedi balik tavuk et ama yanlarinda mutlaka yogurt salata tuket dedin2 dilim ekmek

Meyve tuketiceksen kalorisi fazla olan meyveleri yarıya bol dedi ve meyveni yogurtla ye dedi ara öğün olarak

Aksam 1 kase corba ve sebze yemegi olsun dedi ayranla ve aksa, 1 dilim ekmek

Günde 2 tane soda sade ic dedi

Haftada 2 3 kere şekersiz turk kahvesi ic dedi

Bol bol spor

Makarnada yiyeblrsn dedi ama sos olmicak ve kepekli olucak yogurtla tuket dedi

Aclik krizlerinde tarcinli su yada bi avuc leblebi önerdi

Sporda n önce cah bardagina sut koyup icine kako koyup ic dedi
Ve maydomoz ye bol bol dedi

Nohut fasulyellerk saltalarnda kullan dedi yemek istiosanda 2 haftada bk yemgini ye dedi

aslinda diyet listesi saglikli beslenme listesi gibi, yemek yemeyi abarttigimdan aldim ben kiloyu uyumadan once gece yemek yiyodum can skintisindan. Insallah veririz

aslinda diyet listesi saglikli beslenme listesi gibi, yemek yemeyi abarttigimdan aldim ben kiloyu uyumadan once gece yemek yiyodum can skintisindan. Insallah veririz

Ne yazikki bende anlatiigm gibi aldim da aldım bi bakmisim 82 olmusum zamanm kisitli verebilirmym elimden gelen herseyi yapicam İNŞALLAH kurtuluruz kilolardan :KK66:

Buarada hoşgeldin canim

Sen kac kilosun hedefin ne acaba

ilk paragrafi okumamistim hepsini , benimde ayni stres skinti yemeye verdim . 5 kilo fazlam vardi su gun diyete baslicam su bu derken zaten diyet yapicam diye yedim bende 10 kilo daha aldim hala diyetede baslayamadim. Insallah kurtuluruz, kilo alanlarin kilo alma hikayesi hep ayni galiba. simdi saglikli beslenecegim diyorum, diyet yapmicam

seni motive edecek birsey var dugunun olacakmis ne guzel. Bende biriyle goruruyordum beni cok mutsuz ediyrdu birzda ozaman aldim.

seni motive edecek birsey var dugunun olacakmis ne guzel. Bende biriyle goruruyordum beni cok mutsuz ediyrdu birzda ozaman aldim.
Evet motive kaynağım İNŞALLAH canim

Tabi stresten oluyor ne yazikki :KK43: hastalkklar herseyin basi stres bende stresli olunca cok yiyenlerdenim :KK43:
Hersey gönlünce olsun canim

ilk paragrafi okumamistim hepsini , benimde ayni stres skinti yemeye verdim . 5 kilo fazlam vardi su gun diyete baslicam su bu derken zaten diyet yapicam diye yedim bende 10 kilo daha aldim hala diyetede baslayamadim. Insallah kurtuluruz, kilo alanlarin kilo alma hikayesi hep ayni galiba. simdi saglikli beslenecegim diyorum, diyet yapmicam
Bencede hepimizin kaynagi aslinda diyet yapicam doye saha cok yememiz oyuzde bende saglikli beskenme dicem gozum korkuyor :KK43:

Ben bu hale nasil geldim bilmiyorum resmen aynalara küstüm. hep bosbol giyiyorum hic Bir pantolonum olmuyor her mağazadan bu olmaz bana demekte zoruma gidiyor artik 44 46 giyiyorum suan xl oluyor artik eskiden s giyen ben xl oldu tabi haliyle cataklarimda oldu bunu kendime nasil yaptim hala inanamiyorum ben 3 yilda boyle oldum 3 yil once 58 kiloydum şimdi sanki hayal ama gercekti ozmanlar... gece yeme aliskanligi cips cola abur cubur uyku duzensizligi stres surekli yeme istegi bu pazartesi rejim yapıcam diye diye tokken bile tika pasa yediklerim 76yken beni 82 kiloya getirdi kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzda düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

Kadinlar kulübü bize bu guzel imkani vermis ne güzel günlük tutabiliyoruz.Bu günlük bana çıktığım yolda isik olucak artik vazgecmicegime eminim basaricam.

Diyetisyene gittim ama onca diyeti rafa kaldirdim cok bilgim var ama uygulayan yoktu ama artik tembelliği birakicam...

.Yemeklerimi hergun resimli olarak paylasicagim
.Pazartesi günleri kilo bildirim yapıcagim
.Hergün spor yapicagim
.Genelde yemeklerimde kalori takibi yapicagim.
.En önemlisi pes etmicegim...

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

haziran icin 3 ay 22 gun kaldi

Temmuz icin 5 ay 5 gun kaldi

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:
hoşgeldin komşu hedefine ulaşman dileğiyle

Pazartesi tartilcam ve fotoğrafını cekicem koyucam tom karnina 82ciktm yarin sabah ac karnina tartilirim :KK66:

Her pazartesi kilo bildirimini tartinin resmini çekip o sekil bildirim yapıcam

Biraz diyetisyenden biraz kendimden biraz şok diyet lerden ortaya karisik bi seyler yapicam ve 20 kilodan kurtulcam İNŞALLAH:nazar::cool:

Ben bu hale nasil geldim bilmiyorum resmen aynalara küstüm. hep bosbol giyiyorum hic Bir pantolonum olmuyor her mağazadan bu olmaz bana demekte zoruma gidiyor artik 44 46 giyiyorum suan xl oluyor artik eskiden s giyen ben xl oldu tabi haliyle cataklarimda oldu bunu kendime nasil yaptim hala inanamiyorum ben 3 yilda boyle oldum 3 yil once 58 kiloydum şimdi sanki hayal ama gercekti ozmanlar... gece yeme aliskanligi cips cola abur cubur uyku duzensizligi stres surekli yeme istegi bu pazartesi rejim yapıcam diye diye tokken bile tika pasa yediklerim 76yken beni 82 kiloya getirdi kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzda düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

Kadinlar kulübü bize bu guzel imkani vermis ne güzel günlük tutabiliyoruz.Bu günlük bana çıktığım yolda isik olucak artik vazgecmicegime eminim basaricam.

Diyetisyene gittim ama onca diyeti rafa kaldirdim cok bilgim var ama uygulayan yoktu ama artik tembelliği birakicam...

.Yemeklerimi hergun resimli olarak paylasicagim
.Pazartesi günleri kilo bildirim yapıcagim
.Hergün spor yapicagim
.Genelde yemeklerimde kalori takibi yapicagim.
.En önemlisi pes etmicegim...

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

haziran icin 3 ay 22 gun kaldi

Temmuz icin 5 ay 5 gun kaldi

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:

Öncelikle hoşgeldin seni çok iyi anlıyorum ben de 50 kilodan 75 lere çıktım ve 2 yılda. Dediğin gibi yokken bile rahatlıkla yemek yedim çikolata abur cubur hepsi beni mahvetti ben de dün başladım diyete ve buraya yazmak beni gerçekten motive ediyor. Ben de şuan 69 kiloyum hedefim 57-56 Kilo inşallah tez zamanda kilolarımızdan kurtuluruz :)

Öncelikle hoşgeldin seni çok iyi anlıyorum ben de 50 kilodan 75 lere çıktım ve 2 yılda. Dediğin gibi yokken bile rahatlıkla yemek yedim çikolata abur cubur hepsi beni mahvetti ben de dün başladım diyete ve buraya yazmak beni gerçekten motive ediyor. Ben de şuan 69 kiloyum hedefim 57-56 Kilo inşallah tez zamanda kilolarımızdan kurtuluruz :)

Cok sevindim tatlim ne guzel 6lari gormussun darisi bbana İNŞALLAH bende buraya motive olmak icin yazmaya karar verdim hic bi pantolonum elbisem ceketler olmuyor kilo vericem diyede almadim araliiktan beri diyet yapicam diye korkusuyla saha cok kilo aldim :KK43: motivasyonum cok dusuk önünde 4 aydan az sure kaldı 4 aysa en fazla kac kilo gider sence:KK43:

Seninde diyetin hayrli olsun canım İNŞALLAH KURTULCAZZZ :KK66:

Cok sevindim tatlim ne guzel 6lari gormussun darisi bbana İNŞALLAH bende buraya motive olmak icin yazmaya karar verdim hic bi pantolonum elbisem ceketler olmuyor kilo vericem diyede almadim araliiktan beri diyet yapicam diye korkusuyla saha cok kilo aldim :KK43: motivasyonum cok dusuk önünde 4 aydan az sure kaldı 4 aysa en fazla kac kilo gider sence:KK43:

Seninde diyetin hayrli olsun canım İNŞALLAH KURTULCAZZZ :KK66:
Çok

Ben geçen yıl da diyet yapmıştım 63 üzgünüz gördüm ama tekrar aldım o zaman 1 buçuk 2 ay gibi bir sürede 8 kilo vermiştim. 4 ayda sen de bayagi kilo verirsin dert etme ve ben o diyetinde bazen pizza bile yediğim oluyordu ama günlük yeşil çay ve suyumu hiç aksatmıyordum gerçekten faydası oluyor. Herşey azim aslında birbirimize burada destek olmamız da gerçekten çok güzel ve motive edici daha önceki diyetimde de buradan bana bazı üyeler yardımcı olmuştu.

X