Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Zor durumda olmadığı sürece verme canım 🤷
İnan bana annesi de şart değil, bir anda her şey bitebilir . İnsanız,duygularımız değişiyor. Biz ya da karşı taraf.
Çok sıkıntı olmadıkça sakın verme altınları.
Ben olsam vermem erkek milleti sonuçta nolursa olsun güvenilmez

hepinize teşekkür ederim içimi rahatlattınız gerçekten
bu anlamda kendini bencil hissediyordum

şimdi benm köşeye ayırdığım biraz altınım var.. eşimde biliyor yani
ama ben ona yerini söylemiyorum.. güvenmediğimden vs değil ama ailesine olan tiksinçliğimden olsa gerek
yani zor durumlarda çıkarır verir biliyorum.. hatta ara sıra biz zor durumda kaldığımızda bişi olmaz 3-5 altn var köşede der bende sattım say diyorum hep.. izin vermiyorum
ben onların nerde olduğunu bitek anneme söyledim.. söylediğim günde ben bnları lena için sakladım bana bişi olursa (olur ya hayat yani) yeri burda.. çıkar sakla lena büyüdüğünde ona ver diye..
sizce hatamı ediom:işsiz:
eşim annemin bildiğini bilmiyor :KK70: oda hep der ben bişi olsa nerde bulcam madem lenanın die
bu erkekler nie böyle :KK70:
Naçizane fikrim de arkadaşlarla aynı canım 🥰 çok ciddi bir ihtiyaç durumu yoksa verme ve bundan da vicdan azabı duyma..dünyanın binbir türlü hali var...hem kızına niyet etmişsin gayet doğal. Güzel günlerde ve güzel işlerde kullanmayı nasip etsin Rabbim 😘

Naçizane fikrim de arkadaşlarla aynı canım 🥰 çok ciddi bir ihtiyaç durumu yoksa verme ve bundan da vicdan azabı duyma..dünyanın binbir türlü hali var...hem kızına niyet etmişsin gayet doğal. Güzel günlerde ve güzel işlerde kullanmayı nasip etsin Rabbim 😘
tşk ederim cnm

X