Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Randevu alayımda ne güzel durmuştu 15 gündür filan ene başladı,en basiti dün akşam çarşafı elimle düzeltirken bile ani ağrılar giriyor,ekmek keserken bile oluyor.

Çok sağol münnoşum,szde durumlar nasıl düzelme varmı.

Çok sağol berrecim

Günaydınla rberrecim

Günaydınlar peynirli böreğimmm
hangini soruyorsun 😅
oglanim mr sonucu onumuzdeki hafta belli olacak izmir e cocuk arasitma hastanesine goturduk ..

kaynanami gormeye bugun ben girdim cok kotuydu hali :KK43: doktor artik uyanma ihtimali yok bejlkyoriz dedi :/

hangini soruyorsun 😅
oglanim mr sonucu onumuzdeki hafta belli olacak izmir e cocuk arasitma hastanesine goturduk ..

kaynanami gormeye bugun ben girdim cok kotuydu hali :KK43: doktor artik uyanma ihtimali yok bejlkyoriz dedi :/
Allah yardımcısı olsun minikom, rabbim daha fazla cektirmesin 🥺

Allah yardımcısı olsun minikom, rabbim daha fazla cektirmesin 🥺
insallah canim esim israr etmese girmeyecektim :KK43: cok donuk bir sekilde ciktim oradan onu o halde gordugume inanamiyorum hala ama elden de bisey gelmiyor Rabbim gunahlarina kefaret olsun yasadiklari :KK43:

insallah canim esim israr etmese girmeyecektim :KK43: cok donuk bir sekilde ciktim oradan onu o halde gordugume inanamiyorum hala ama elden de bisey gelmiyor Rabbim gunahlarina kefaret olsun yasadiklari :KK43:
Kimin ne yasayagini kimse bilmiyor gerçekten minikom,rabbim o durumda çektirmesin. Ölümün de hayırlısını versin. Çekene mi zor bekleyene mi ,ikisi de çok zor 🥺 rabbim guc kuvvet versin. İnsan hayattan soğuyor 🥺

Kimin ne yasayagini kimse bilmiyor gerçekten minikom,rabbim o durumda çektirmesin. Ölümün de hayırlısını versin. Çekene mi zor bekleyene mi ,ikisi de çok zor 🥺 rabbim guc kuvvet versin. İnsan hayattan soğuyor 🥺
18 gun olmus bugun :KK43:

X