Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Bu hafta kilo verimi azaldı ablam. 10 kiloda takıldım, gerçi WC sorunum var o yüzden de vermemiş görünüyor olabilirim.
İnşallah doktor dediği gibi başlar ablam
Kilo azalması normal,yaşanıyor bu dönemlerdede wc sıkıntı aslında kayısı çayı içebilirsin incir ye onlarda iyi geliyor yasocum.
Hayırlısı olsun yasocum güzel haberlerinide alırız inşallah

Kilo azalması normal,yaşanıyor bu dönemlerdede wc sıkıntı aslında kayısı çayı içebilirsin incir ye onlarda iyi geliyor yasocum.
Hayırlısı olsun yasocum güzel haberlerinide alırız inşallah
Dediğin gibi kilo kaybının azalması normal, ama işte tedirgin oluyorum
Bende kayısı falan çok işe yaramıyor ablam. Zeytinyağı içeceğim aklımdayken, o çok iyi geliyor.

İnşallah ablacım.

Dediğin gibi kilo kaybının azalması normal, ama işte tedirgin oluyorum
Bende kayısı falan çok işe yaramıyor ablam. Zeytinyağı içeceğim aklımdayken, o çok iyi geliyor.

İnşallah ablacım.
Kayıp işi oluyor zaten,şaşırtma dedikleri olay var yemek işini değiştir farklı ye bu seferio ile yeterli geliyor.
Bnedede oluyorda liptonun slim plus kayısı çayı var o güzel 14 gün kullanıyorsun onuda,z.yağıda iyide onuda çok kullanma bence alışkanlık olmasın oda.İncirde faydalı .

Tedavi işi de var, belki masraf çoğalacak, hesapta olmayan masraflar çıkacak belki. Şuan ertelese daha iyi değil mi?

Bu erkeklerin geneli aynı. Kadında altın demek Onlar için yatırım demek. Hemen bozdurup ya araba ya işyeri hayaline dalıyorlar. Kadın ister mi diye düşünmek yok

Zaten hesapta olmayanlar İçin onun bilmediği birikimlerim var, geçen sene çalıştıklarımı hep biriktirdim.
Allah’tan evde tutmuyorum onu. Geçen arabayı sattığında yine eşimden bir kısmını aldım, onu da kuyumcudaki hesabıma eklettim
Eşim evde olanlara göz dikti, dedim en fazla 25 gr veririm.
Şimdi balıkta kendisi, bir araba bulmuş bakalım. Sakarya’daymış araç, yarın görmem için getirecekmiş adam.
Ayrıca TOKİ’ye başvurduk, çekilişte çıkarsa diye vermek istemiyorum. Onun ön ödemesi için de eksiği var çünkü. Allahtan ona ellemiyor.

Kız seni takip edip mesajlarına bakıp öğrenirse
Gönlüne göre olur inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…