Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

tubbili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
200
1
arkadaşlar herşey o beğendiğim elbiseyi alıp arkadaşıma göstermeye gitiiğim gün arkadşımın ne olmuş senin gögüslerinee demesiyle başladı. şöyle özetleyeyim aslında gögüslerim çok küçük deildir ama sık kilo alıp vermekten biraz yayvanlaştı ben bunun farkındaydım zaten o gün arkadaşımda gözüme soka soka söyleyince canım sıkıldı.burdan öğredındiğim bikaç bilgi vardı serbetçi otu ısırgan çörek yağı falan bunlarla kendime bi karışım hazırladım.şunuda söylemeliyim ki bu karışımdan önce yani o güne kadar gögüslerimi büyütmek dolgunlaştırmak adına hiçbi girişimde bulunmadım ot krem v.s hiçbişey kullanmadım.gelelim karşıma 1 çay bardağından birazcık daha az sıcak suyun içinde bi tutam şerçetçi otunu suyunu çok az çekene kadar kaynattım. aynı işlemi kurutulmuş ısırgan içinde yaptım. sonra yapraklarıyla birlikte blendırdan geçirdim.yaprakları sıcak suyun içinde yumuşadığı için hemen 2 dkk da püre haline geldi yani kıvamlı oldu.bu karışımı daha önceden aktardan aldığım nar özlü kremin içine karıştırdım. 3 kapak dolusu çörekotu yağınıda ekledim bu karışımı bi güzel karıştırdım.9 şubatta gögüslerimi ölçtüm tam 80di ve karışımı kullnamya başladım.en son 2 gün önce ölçtüm yani ayın 11 de 86dı. gögüslerim gerçekten dolgunlaştı ve büyüdü artık daha sert.karışımı kullanmaya gelince sabah akşam masaj yaparak sürdüm kremi ve streçle sardım. yaptığım şey bu kadar bende inanılmaz şekilde etki ettti.bukadar gelişme görünce sizlerle de paylaşmak istedim biliyorum ki biz kadınlar için gögüslerimz büyük önem taşıyo. umarım sizlerinde işinize yarar :KK1:

Bu kadar kısa sürede etki etmesi çok güzel. Ama çörek otu yağı tüylenme yapıyor diye ben kullanmaya korkuyorum. Onun yerine çilek yağı koysakta olur heralde. Sağol canım deneyeceğim bunu. Peki sonradan indi mi hala aynı dolgunluk duruyor mu?

Son düzenleme:
Bu kadar kısa sürede etki etmesi çok güzel. Ama çörek otu yağı tüylenme yapıyor diye ben kullanmaya korkuyorum. Onun yerine çilek yağı koysakta olur heralde. Sağol canım deneyeceğim bunu. Peki sonradan indi mi hala aynı dolgunluk duruyor mu?

canım iyiki hatırlattın bunu yazmayı unutmuşum benim gögüs ucumda bi iki tane tüy vardı biraz hızlı uzamışlar ve bi kaçtane daha çıkmış:KK1: inme falan olmadı dolgunluğu hala yerinde ben kalıcı olsun die biraz daha devam etcem sonra arasıra yapcam

canım iyiki hatırlattın bunu yazmayı unutmuşum benim gögüs ucumda bi iki tane tüy vardı biraz hızlı uzamışlar ve bi kaçtane daha çıkmış:KK1: inme falan olmadı dolgunluğu hala yerinde ben kalıcı olsun die biraz daha devam etcem sonra arasıra yapcam

Benden söylemesi sen çörekotu yağını çok sık kullanma yoksa önüne geçemezsin birde allah korusun. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım :)

tatlım 1 aydr kullnıyorum bu karışımı hemde sabah akşam sadece 3-4 tane çıkmış. daha çıkmaz heralde:KK17:

arkadaşlar herşey o beğendiğim elbiseyi alıp arkadaşıma göstermeye gitiiğim gün arkadşımın ne olmuş senin gögüslerinee demesiyle başladı. şöyle özetleyeyim aslında gögüslerim çok küçük deildir ama sık kilo alıp vermekten biraz yayvanlaştı ben bunun farkındaydım zaten o gün arkadaşımda gözüme soka soka söyleyince canım sıkıldı.burdan öğredındiğim bikaç bilgi vardı serbetçi otu ısırgan çörek yağı falan bunlarla kendime bi karışım hazırladım.şunuda söylemeliyim ki bu karışımdan önce yani o güne kadar gögüslerimi büyütmek dolgunlaştırmak adına hiçbi girişimde bulunmadım ot krem v.s hiçbişey kullanmadım.gelelim karşıma 1 çay bardağından birazcık daha az sıcak suyun içinde bi tutam şerçetçi otunu suyunu çok az çekene kadar kaynattım. aynı işlemi kurutulmuş ısırgan içinde yaptım. sonra yapraklarıyla birlikte blendırdan geçirdim.yaprakları sıcak suyun içinde yumuşadığı için hemen 2 dkk da püre haline geldi yani kıvamlı oldu.bu karışımı daha önceden aktardan aldığım nar özlü kremin içine karıştırdım. 3 kapak dolusu çörekotu yağınıda ekledim bu karışımı bi güzel karıştırdım.9 şubatta gögüslerimi ölçtüm tam 80di ve karışımı kullnamya başladım.en son 2 gün önce ölçtüm yani ayın 11 de 86dı. gögüslerim gerçekten dolgunlaştı ve büyüdü artık daha sert.karışımı kullanmaya gelince sabah akşam masaj yaparak sürdüm kremi ve streçle sardım. yaptığım şey bu kadar bende inanılmaz şekilde etki ettti.bukadar gelişme görünce sizlerle de paylaşmak istedim biliyorum ki biz kadınlar için gögüslerimz büyük önem taşıyo. umarım sizlerinde işinize yarar :KK1:

ılla strecle sarmakmı gerekıyor? ne kadar surede durdurup yıkıyorsun? strecle sarınca sıkısmıyormu? lutfen cevap ver :) bıde sey sarkma olmadı dımı? dımdık.

ılla strecle sarmakmı gerekıyor? ne kadar surede durdurup yıkıyorsun? strecle sarınca sıkısmıyormu? lutfen cevap ver :) bıde sey sarkma olmadı dımı? dımdık.[/Q
canım illa streçle sarmak gerekmiyo ben hem başka yerlerime bulaşmasın hemde krem daha iyi nüfüs etsin die sardım. sararken de öle sıkı sıkı sarmadım kapatmak amaçlı sardım. 3 saat kadar bekletiyorum.geceleri evde olduğum zaman daha uzun bekletiyorum.sarkma yoktu bende halada yok dimdik maaahşalllaaaaaah:nazar:

cnm bende bişey sorcam nar özlü kreme karıştrdm demişsn nar özlü olması şartmı yoksa herhangi bi kremde olabilirmi:26:

senin göğüslerin zaten küçük değilmiş ki, kilo alıp vermekten dolayı değişim olmuş, bizim gibi 70a sütyeni zar zor dolduranlar için ne kadar işe yarayabilir ki:KK43:(( en azından ucuz denenebilecek bir yöntem

cnm bende bişey sorcam nar özlü kreme karıştrdm demişsn nar özlü olması şartmı yoksa herhangi bi kremde olabilirmi:26:

canım narın gögüs büyütmede etkisi olduğu için bu kreme karıştırdım.başka kremlede olur heralde:KK16:

senin göğüslerin zaten küçük değilmiş ki, kilo alıp vermekten dolayı değişim olmuş, bizim gibi 70a sütyeni zar zor dolduranlar için ne kadar işe yarayabilir ki:KK43:(( en azından ucuz denenebilecek bir yöntem

canım doğru söylüyosun gögüslerim küçük deildi.bu küre başlamadan yaklaşık 1 ay öncesinde de kilom aynıydı hala aynı yani kilo almadım.küre başladıktan sonra büyüme ve toparlanma oldu.istersen bi dene bişey kaybetmessin sonuçta belki büyür canım:KK16:

2 günde 6 cm büyümesi adet dönemine az kalmıs olmasıyla ilgili olabilir mi ?

tatlım sanırım bi yanlış anlama oldu daha doğrusu benden kaynaklı oldu.9 şubat başladım küre 80cm di.11 martta tekrar ölçtüm 86ydı.1 ay gibi bi sürede 6cm büyüme oldu kusura bakmayın oraya hangi ay oldunu yazmamışım:KK17:

arkadaşlar 2 günde 6 cm büyüme olmadı oraya ayı belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın 1 ay da 6cm büyüme oldu.

bende denemeliyim bu karışımı gögüslerim çok küçüldü kilo verdikten sonra 70 e gelmiş bile olabilir :KK43: biraz büyüse yeter

o zaman tarifi tam anlamak için birkaç sorum olacak...
dolu çay bardağından biraz az sıcak suyun içine şerbetçi otunu koyuyosun, biraz kaynatıyosun, aynı işlemi ısırgan içinde yapıyosun.. sonra yalnızca yaprakları mı alıp blendırdan geçirip kremin içine koyuyorsun, yoksa sularıyla birlikte mi kremin içine koyuyorsun, orasını tam anlayamadım...
3 kapak dolusu çörekotu yağı demişsin, kapak ölçüsü, bitki yağının kendi kapağı kadar mı mesela... teşekkürler şimdiden

X