Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba kızlar ben yine kaçamak yaptım mandalina ve 3 kaşık puding yedim
kaçamakları çok yapmaya başladı m sizce duran diyetin i bırakıp içinde meyve olan bir diyete mi başlasam çünkü meyve yemeyince bu kez de kaçamak yapıyorum

ne olur yardım edin ne önerirsiniz bana ve 1 ayda sadece 3 kilo verdim :KK43:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Giyindim hazır bekliyorum :KK48: birazdan küçük kuzumuda giydirip çıkacağım ( eşimide bir yere kadar bırakacağım patronon kızının tamirdeki arabasını alacakmış işe gitmeden )

Dönüşte Anneme kahvaltıya geçeceğim :KK66:
Küçük kızda ille Foruma gidelim diye tutturdu hatta dün çok ağladı dışarı çıkmadık diye bende en sonunda sussun diye söz yarın götüreceğim dedim :KK48: tabi sabah gözünü açtı bak söz vermiştin Anneciğim götüreceksin dimi dedi :KK48: yani gitmek kaçınılmaz oldu :KK48:

Bu arada bu akşamda eşimle yine Sinema gecesi yapıyoruz :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bugün Deliha filmi gösteriye girmiş eşimde bu gecede çocuklar Annende kalsında bizde kafamız dinç gidelim sinemaya dedi :KK48::KK48::KK48::KK48: İki hafta üst üste biraz fazla oldu ama ondan sonra uzun bir süre çocukları Annemlere bırakmayız nasılsa :KK66:
Ufaklık çok sevindi tabi, büyük cadıda tahmin ettiğimizden daha ılımlıydı bu kez :KK48:
Cimcimenin kıyafetlerini hazırladım yanıma alacağım tekrar in cık olmasın eve :KK66: Öğlen foruma gittiğimde de biletleri alacağım :KK66:

Yani bu gece Ceco yine yok :KK48:

Bu arada herkese hayırlı cumalar ve bol eksiler diliyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bu arada Bİldirime gelince; Tartıda fark yok o_O dün eksi görmüştüm azda olsa ama şu an uçtu gitti

kaçamakları çok yapmaya başladı m sizce duran diyetin i bırakıp içinde meyve olan bir diyete mi başlasam çünkü meyve yemeyince bu kez de kaçamak yapıyorum

Canım yine sen bilirsin ama benim bir arkadaşım Dukanı meyveyle yapıyordu ve adınıda kendince Mukan koymuştu :KK48: dediğin gibi yasak olunca insan zamanla onu daha deli gibi istiyor ve sonra istem dışı bir şekilde tatlılara saldırıyor o_O İnşallah gönlüne göre birşey bulursun :KK66:
Bende önümüzdeki hafta iki gün ayran detoksu yapacağım motive olmak için :KK66: yada bir arkadaşım lahana çorbası yapmıştı ondan da olabilir ( bir günde 1 kg fark gördü ödemde olsa motive oldu )

Canım ben de uzun bir süre devam ettim işte dukana sonra senin gibi olmaya başladı. Kendimle mücadele edeceğime dedim dukana uyarlamaya çalışayım işte menülerimi görüyorsun spor yapabilsem çok iyi olacak ama iki erkek çocukla namümkün. Eğer çok zorlanıyorsan ekprese geçebilirsin ya da benim gibi uyarlayabilirsin..

Canım ben de uzun bir süre devam ettim işte dukana sonra senin gibi olmaya başladı. Kendimle mücadele edeceğime dedim dukana uyarlamaya çalışayım işte menülerimi görüyorsun spor yapabilsem çok iyi olacak ama iki erkek çocukla namümkün. Eğer çok zorlanıyorsan ekprese geçebilirsin ya da benim gibi uyarlayabilirsin..
express yapmıcam ama galiba meyve ekleyeceğim.en azından küçük bir mandalina elma benim kaçamak yapmamı önleyecektir.

Valla gülşencim ben Ayça KAYA nın 5333 diyetini yapıyorum 6dan sonrada bişey yemiyorum gayette güzel hatta ben bir öğün tahıl yerine yulaf kepeği kullanıyorum.

Valla gülşencim ben Ayça KAYA nın 5333 diyetini yapıyorum 6dan sonrada bişey yemiyorum gayette güzel hatta ben bir öğün tahıl yerine yulaf kepeği kullanıyorum.

Canım biraz anlatabilir misin o diyeti çok merak ettim?

benım notlarımda takıma geldıgınde kılon 71 mıs canım baslangıc kılo olarak oyle yazmısım

evet başlangıç öyle de geçen haftayı baz almıştım ben hesaplarken

***8.Takım 387.ETAP***

Ceco34( 115,5/115,5/0/%0) kilosu sabit
Berkuras( 98,5 /98,7/-0,2/%-0,2)
yst38(107,9 /107,2/0,7/%0,65)
adayaren38 (71,2 /71,2/0/%0)kilosu sabit
moni(102,5///% )
benben (71/70,7/0,3/% 0,21) yeni uye kılosu 2 ye bolundu hedef 58
math27(63,5/ /%) yeni uye kılosu 2 ye bolundu hedef 57
melekkız_(67/66 /1/%0,75) yeni uye kılosu 2 ye bolundu hedef 58

morpapatyam (78,5 /77,4/1,1/% 0,70) yeni uye kılosu 2 ye bolundu hedef

8. Takım ortalaması %

suan 2 kısımız daha var bıldırım yapması gereken :KK25:
herkezı kutluyorum kızlar gecen haftaya gore hemen hemen hepınız cok guzel kılolar vermıssınız :KK9:ve veremeyen arkadaslarımızda kılolarını korumuslar :KK68:,berkurascım ınsallah regl donemı bıtınce cok gusel eksıler gorucez:KK22:

Son düzenleme:
X