Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

merhaba. ben iyi bi doktora gitsem iyi olacak. bugün 2kaşık aşure yedim sadece diyetimi bozacak. ama başım çok ağrıyo onun için spor yapamıyorum

Çok geçmiş olsun canım
Havalardanmıdır nedir benim cevremde de herkes sersem gibi hatta benimde sabahtan beri başım ağrıyor ve ne yaptıysam geçmedi Lodosmu var nedir bir yerlerde
Bencede ihmal etme canım doktor işini
Bende haftalardır sallıyordum ama cumaya randevumu aldım sonunda Kaçacak yer yok bu kez bakalım ne çıkacak sonuçlar

canım gecmıs olsun bı gıt bakalım ne dıyecek doktor

canım burda 2kere gittim serum takıp gönderdiler. adama diyorum başım dönüyo sürekli diye adam umursamadı bile. özel bide. bende il merkezine gitcem hastaneye

Başımın ağrısı maalesef geçmedi biraz uzanmaya çalışayım belki geçerde uyurum

Herkese hayırlı geceler ve hoş sohbetler diliyorum

Sabah görüşmek üzere
Allaha emanet olun

Selamlar
Ven de menumu yazayim
Sabah. Peynirli yukurta iki dilim tahilli ekmek domates salatalik peynir zeytin
Öğle.bir tost normal tost ekmegine cay azicik patates kizartmasi
Ara. Bir fincan Türk kahvesi
Ara.3-4 kuru üzüm biraz yer fıstığı
Aksam.hamsi salata

ıl merkezıne gıt bakalım canım da orda ıns guzelce bakarlar ozelde bıle boyle yapıyorlarsa devletı dusunemıorum
Devlete gitmem zaten ya. Orası daha beter bugün 3saat dersim var gelince evimi temizlicem. Ondan sonra arkadaşlarla kahvaltı yapacaz. Ben tabi diyetime uygun şeyler götürcem :) akşamada ne yaparım karar vermedim henüz:))

Yeni Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Herkese Günaydınlarrrrrrrrrrr
İnşallah bugünüde bol eksili ve az kalorili atlatırızda yarın tartıda güzel güzel rakamlar görürüz

Bu sabah şükür baş ağrısı falan kalmadı ama bu seferde böbreklerim ağrıyor
Anam Doktordan randevu aldım ya bütün sıkıntılar başladı eşime sabah diyorum böyle böyle böbreklerim ağrıyor diye oda kızıyor normaldır gece yorganı hiç kullanmıyorsun ki diyor dedim ne bileyim uykuda ne yaptığımı bilimiyorum ki Kendime uyku tulumu mu alsam ne yapsam diyorum gülüyor

Sanırım üşütüyorum ama birazdan sıcak su torbası yapar koyarım arkama eminim geçer anında

geçmiş olsun canım ben de bugün fenayım.boğazım sabah kalktığımdan beri fena ağrıyo inşallah geçer ya hastalıktan nefret ederim ben hem okula ben gelemezsem kimse başka öğretmen vermezler

gunaydın kızlarrr
hıc ıyı mesajlar okumadım herkes cok umutsuz ve kacamaklarla doldurmus tartı oncesı gunumuzu bugun hala telafı edebılırsınız bugun bıraz daha dıkkat kı yarın eksı cıkalımumutsuzluk yok yarın bızım ıcın cok gusel bı gun olacak

geçmiş olsun canım ben de bugün fenayım.boğazım sabah kalktığımdan beri fena ağrıyo inşallah geçer ya hastalıktan nefret ederim ben hem okula ben gelemezsem kimse başka öğretmen vermezler

Çok sağ ol canım
Bende hiç sevmiyorum hasta olmayı ama sanırım hava değişikliğinden hepimiz payımıza düşeni azda olsa alacağız

Bu arada geçenlerde oyuncak meselesini yazmıştın ya Dün akşam eşim kızın oyuncaklarını ayıklasak ya bir sürü var diyince eşime dedim bak böyle böyle gülşene gönderebilirmiyiz diye tabiki dedi Haftasonu inşallah şu oyuncaklarını ayıklayalım, yatak altlarında da var bir sürü onlarıda bir gözden geçireyimde göndeririz kuzulara olanları ( bugün birazına bakayımda tozlu falan olmasın poşet içinde koymuştum yatak altına ama yine bir posta yıkarım onları olmadı bir sürü peluş oyuncağı var cadının hiç yüzüne bile bakmadığı )

bu hafta kaçamaklarım oldu.sanki tartıda ++ lar göreceğim gibi bir his var inşallah en azından değişmez kilom

Bence sen az da olsa eksi bildirim yaparsın
İnşallah hepimiz azda olsa eksi bildirim yaparız

Ben yarın doktora gidiceğim sabahtan ( bugün paketimi yenileteyim eşime olmadı sabah evden çıkmadan bildirimimi yaparım inşallah )

tamam canım ii olur kullanmadığı oyuncakları göndermen.ben de dila nın ve yeğenlerimin oynamadığı oyuncakları ayıkladım bir süre daha idare eder.
çocuklara bir kaç gün önceden oyuncağı gösteriyorum kim verdiğim cümleleri okur tahtada yazarsa bunu vereceğim diye tabii çocuk oyun çağında olduğu için o oyuncağı elde etmk için evde var gücüyle çalışıyo :) napıyım herşey okumaya daha hızlı geçmeleri için.

Çok güzel düşünmüşsün canım Dediğin gibi maksat çocuklar daha zevkle okumaya çabalasın
Bugün hepsini bir gözden geçirip yıkıyayımda iki güne ancak kurur bence hafta başı yollarız inşallah

canım sen hala dukan diyetine başlamamışsın.halbuki ya bismillah deyip başlasan emnim kilolar patır patır gider.bende kaçamaklar yaptım ama kaçamak yapacaksan da meyve kaçamağı olsun bu.yaş pasta kaçamak değil şeker bombasıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…