Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

sakın canım aç gezmek tamamen metabolizmayı yavaşlatır.sende zaten yanlış yapıyorum demişsin.yediklerine dikkat et az ye ama proteinli şeyler ye tok tuta seni.

Aç kalmamalısın bu sefer vücut korumaya geçip yediğini yağa çevirecek protein-sebze yemeye çalışki çalışsın metabolizman

dün akşam yaş pasta yedim kola içtim.bugun kendime cea verdım.sabah domates biraz peynir ve yaım dilim ekmek yedim.öğlen mevsim türlüsü yoğurt salata yedim.yarım dilimde ekmek yedimöğleden sonra 20 kdar badem yedim.2 tane de galeta.aslında çokda az yemedım.ama az yemenin vucutta bahsettiğiniz etkileri yarattığını bilmiyordum

selam kızlar ben geldim
benim menüm
sabah yumurta peynir çok az bal 3 dilim ekmek çay
öğlen dışarı çıktım 1 iskender oğlumla beraber yedik ekmeklerini yemedim 1 bardak ayran biraz yoğurt
akşam eşimi yemek hazırlayacağım yanına salata bende salatadan yerim ekmek yememeye çalışacağım
su henüz 1 litre olmadı ama 2 litre yakın içmeye çalışacağım

Yeni Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Anamdan yeni geldim sayılır
Allahtan giderken yemeğimide yapmıştımda şuanda rahatım
Eşimi arıyayım eğer geç gelecekse ben kızlarla yemeğimi yerim geç olmadan

Bugün bir baş ağrısıdır gidiyor sabahtan beri ama şükür hafifledi en azından Babamda diyor kızım hasta olacaksın belkide diye
Bu arada dün annem Aşure yapmış hatta sırf ben Karataydayım yemem dedim diye kadıncağız bana iki kase şekersiz yapmış Nasılsa içindekiler Karataya uygun diye denemelik az ayırmış ama cidden Tadı berbattı yaaa hiç yeme daha iyi birini zoraki yedim zaten diğerini annem götür istersen dedi Dedim Allahın gücüne gitmesin ama cidden yenmez bu şekersiz diye ( kayısı çok az lezzet vermiş ama o bile çok çok az hani tuzsuz yemek gibiydi )
Bakalım cuma günü ben alacağım Aşure kazanını ( büyük ihtimalle haftasonu yaparım bende apartmana dağıtır birazda evdekilere ayırırım ama tabi mecbur şeker ekliyeceğim sonuçta apartman topa tutar beni valla bu senenin aşure faciası diye kadınların diline dolanırım )

merrhaba kızlar bende suan +500 durumdayım hamur ıslerı benı fena yaktı kabızlıgıda tam halledemedım ınsallah bu artı durumu degıstırebılırım
odem attırıcı tarzda besınlerı tercıh et canım daha az hasarla atlatabılırsın
canım ac kalma kesınlıkle evt taartıda eksık cıkarsın ama yemek yedgın anda + ya cıkarsın dırek kılo olarak doner kendını kandırma gıbı bısey oluyor

canım ekmegı aksam yemegı yerıne sabah kahvaltısında tuketmeye calıs zaten sabah bı sımıt yemıssın 4 dılım ekmege bedel bugunu 6 dılım ekmekle kapatmıs olmussun ve asurede yemıssın daha dıkkat kuzum cumaya son 1 gun

Haklısın canım farkındayım bugün hastanede günüm geçti kahvaltı mecburiyetten öyle oldu akşam da erken yediğim için biraz ayarı kaçtı ekmeğin yarın söz ekmeksiz gün kapatmaya çalışacağım

bugunkı menum
KAHVALTI
5 cerı domates
1 tane borek (sucuklu kasarlı mantarlı)
1 bardak sekerlı cay
1 maden suyu
ÖĞLE
1 greyfurt
1 mandalına
AKŞAM
azıcık nohutlu pilav
kırmızı sogan 4 te 1
azıcık maydanoz
2 yaprak marul

inşallah diyelim
tartı alacağız yarın hangi tartıyı önerirsiniz acaba
valla canım ben de 3 markanın tartısı var arcelık ,arzum ve felixbıde fakırın bu vucut ındexını olcenlerden aldım ama oylece duruyor hatta onu kardesımın ceyızıne koydu sanırm annemarcelık aldım ılk ama begenmedım onu ıstanbuldakı evımde kullanıyorum onune arkasına yapılan baskıya gore az yada cok tartıyor. felıxı evlenmeden once almıstım oda gayet ıyıydı anneme bıraktım onuda suan arzumu kullanıyorum ve gayet memnunum canm

önerilerini dikkate alacağım canım teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…