Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ben de menümu yazayim
Sabah. 1, 5 haşlanmış yumurta peynir zeytin tahilli ekmegim
Öğle. Haşlanmış tavuk yoğurt bir cezerye hediye geldi
Aksam. Kiymali fasulye kofte alata
Ara.bir dilim portakal yarim hurma
Iki bardak yeşil çay içtim
Yaklasik 2 lt de su

Canım çok güzel bir menü :KK60:
İnşallah cuma günüde süper bir bildirim gelecek senden :KK15:

Neyse eşim geldi ben kaçtım :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hepinize hayırlı geceler ve hoş sohbetler :KK60::KK60::KK60::KK60:
Aklım burada kalacak ama kaç saattir bilgisayar başındaydım biraz ayaklarımı uzatıp eşimlede keyif yapıp 15 dakika sonra yatarım :KK48:

Yarın sabaha kadar Allaha emanet olun
Kocaman öpüyorum sizleri :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Kızlar off ya akşama kadar herşey güzeldi akşam eşim anur cubur yedı sürekli karşımda bende dayanamadım tedim biraz

Sabah
Menemen
Peynir
Zeytin
2 dilim dukan ekmek

Öğle
1 tabak yeşil fasülye
1 kase yoğurt

Akşam
1 küçük tabak yeşil fasülye

Kaçamaklar
4 tane eti hoşbeş gofret
Şekerli sakız
1 eti puf

Bır an önce toparlamalıyım kendimi

Selam kızlar bu hafta okuyup da giremedi pek işler cok yoğun ev de öyle gece de büyük oğlan ateşlendi serviste uyudum Allah'ta n trafik vardı da 1,5 saat sürdü yol.
Pazar pizza yedim malesef ama aksam yemedim
Su birkaç gün dikkat edip kılolarıvermem lazımki artı cıkmayayım

V
:KK70::KK48::KK48::KK48::KK48:GÜNAYDIN KIZLARRRR,

off ya ben hergün küçük küçük kaçmak yapmaya başladım.hemen motive olmam lazım.canım cips çikolata gofret falan istiyo.eşim de sanki inadıma yapıyormuş gibi dün markete girdi birsürü abur cubur aldı.sonrada karşıma oturup bir güzel yedi tabii bende içimden ona küfür ettim
Vereceğin kıloları duşun abur Cibuti yersen süreç uzayacak uzamasını istemiyorsan yemeyeceğim demeye calış

Selmaün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese Günaydınnnnnnn

Kahvaltımı ettim az balkondaki çamaşırlarımıda toplayıp kendimi buraya attım :KK70:
Dün nasıl yorulduysam artık bu sabah bile paytak paytak yürüyorum :KK48: ayaklarımın altı hala ağrıyor :KK48:
Avuç içlerimde Pazar günü okadar boncuk işinden sonra ağrıyordu zaten tam yamuldum :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu arada kızlar normalde günde 1.5 litre en fazla 2 litre su içen ben 3 gündür 3 Lİtreyi buluyorum :KK53: ama bu sabah tartıya çıktığımda artı gördüm :KK57::KK57::KK57::KK57:
Sanırım benim bünye fazla suya da tepki veriyor çünkü kesinlikle resimlerde gördüğünüzün 1 gr fazlası yok :KK43:
Cumaya kadar her gün 1.5 litre suyu geçmemeye çalışacağım bakalım cuma ne göreceğim tartıda :KK66:

Selam kızlar bu hafta okuyup da giremedi pek işler cok yoğun ev de öyle gece de büyük oğlan ateşlendi serviste uyudum Allah'ta n trafik vardı da 1,5 saat sürdü yol.

Oğluna çok çok geçmiş olsun :KK66:
Allah yardımcın olsun canım hem iş hem çocuk gerçekten çok zor :KK60:
İnşallah hepimiz eksi çıkarız bu haftada takımı zorda bırakmayız :KK66:

Günaydın kızlar bugün güzel bir başlangıç yaptım. Geçen gün kendimi kaybetmem ve anneme gitmemden sonra artıydım bugün çok şükür -200 ile uyandım
Hadi cumaya

Günaydın kızlar bugün güzel bir başlangıç yaptım. Geçen gün kendimi kaybetmem ve anneme gitmemden sonra artıydım bugün çok şükür -200 ile uyandım
Hadi cumaya
canım dün evin fiatına pahalı demişsin.kayseride ev fiyatları uçtu ya maalesef biz suat altın dan aldık işçiliği fazla biraz da ondan fazla fiyat. ev 170 metre kare

Kizlar biz doktordan geldik simdi çok şükür iyiymis bebis
Cinsiyetimiz yine bacaklarini acmadi dedi doktorumuz ama %60 kiz dedi erkekten koza doğru dönüyorum bakalim hayirlisi
hayırlısı kız evladı canım bence hem anneyi o kdar iyi anlıyo ki.tabii sağlıklı olsun da gerisi önemli değil.

Evet canım ben de heyecanla izledim olanları. Fotoğraflar videolar gördün mü onları çok güzeldi. Hatta bir arkadaşım dukan için yapılan videoda yer aldı. Dukancığım çok duygulanmış gözleri sulanmış biliyor musun?
Ben dediğim gibi tam dukan yapamıyorum ama uyarlamaya çalışıyorum elimden geldiğince iyi geldi bu bana hem sıkılmadım hem ağzımın tadı değişti. 10 kg verdim son 9 kilom inşallah, hep birlikte canım..
canım yediklerini takip ediyorum dediğin gibi tam dukan yapmıyorsun peki bundan önceki 10 kilonu dukanla mı verdin yoksa dukana yakın diyetinle mi

kızlar topiğimizi boş bırakmayın ya
ben okulda olduğum halde tenefüslerde öğle aralarında giriyorum haydi katılımı artıralım.
ilk menü benden gelsin

sabah
light peynir
3 dilim hindi füme
2 dilim dukan ekmek
1 haşlama yumurta
5 zeytin

öğle
1 kase yoğurt
2 tane közlenmiş biber

akşam
balık ızgara yapacağım
ligt kola

ve size söz veriyorum bugün kesinlikle eşim karşımda dünkü gibi pudingleri meyveli yoğurtları gofretleri tadelleleri yese de BEN YEMEYECEĞİM...

herif dün yaptığım mis gibi yeşil fasülyeyi yemedi bizim kızın abur cuburlarına sardı.izin versem burger king den birde menü isteyecekti böyle adamı napmalı sizce ???

canım dün evin fiatına pahalı demişsin.kayseride ev fiyatları uçtu ya maalesef biz suat altın dan aldık işçiliği fazla biraz da ondan fazla fiyat. ev 170 metre kare
anladım canım ben oturduğunuz evi aldınız sandım normal o zaman ne zaman geçeceksiniz inş. ve nerdeki suat altun

selam kızlar sabahtan gırdım ama yazayamadım bugun sınavım var dua edın bana ııyı gecsın
bu arada dunku ekmekler mantılar suan bana +500 olarak donmus durumda bakalım cumaya kadar ne olacak
cok gecmıs olsun canm rabbım acıl sıfalar versın 2 gundur baya cıslarla dolu menulerın cumaya bısey kalmadı dıkkat et kuzum:KK11:cıslara hayır
hayırlısı kız evladı canım bence hem anneyi o kdar iyi anlıyo ki.tabii sağlıklı olsun da gerisi önemli değil.
saglıklı olsun canımda kız erkek fark etmez:KK68:

X