Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar bu arada ben bugün -100 daha gördüm
süpersin özlemcim beni geçeceksin bu hafta galiba :)
bugün benim ps güünüm dukan geçen hafta türkiyedeydi ve ps günlerinde normalde sebze proteinin 1/3 ü kadar oluyordu açıklama yapmış dukan amca sebzeyi o gün istediğiniz kadar yeyin ama protein de alın demiş.

UOTE="math27, post: 37707866, member: 586010"]Okulda bulamam ki onları
DiyEt yapan kisi yiyeceklerini yaninda goturur ben misafire gittigimde bile yanimda goturuyorum[/QUOTE]
Uyuyakaldığım için direk çıktım evden. Bişe hazırlayıp yanıma almaya bile fırsatım olmadı ki
kızlar çok sık başdönmem oluyo ya şu 3 4 gündür. Tansiyonum mu düşüyo acaba ya yarın doktora gitcem

Evet canım ben de heyecanla izledim olanları. Fotoğraflar videolar gördün mü onları çok güzeldi. Hatta bir arkadaşım dukan için yapılan videoda yer aldı. Dukancığım çok duygulanmış gözleri sulanmış biliyor musun?
Ben dediğim gibi tam dukan yapamıyorum ama uyarlamaya çalışıyorum elimden geldiğince iyi geldi bu bana hem sıkılmadım hem ağzımın tadı değişti. 10 kg verdim son 9 kilom inşallah, hep birlikte canım..

DiyEt yapan kisi yiyeceklerini yaninda goturur ben misafire gittigimde bile yanimda goturuyorum
Uyuyakaldığım için direk çıktım evden. Bişe hazırlayıp yanıma almaya bile fırsatım olmadı ki
kızlar çok sık başdönmem oluyo ya şu 3 4 gündür. Tansiyonum mu düşüyo acaba ya yarın doktora gitcem[/QUOTE]

Aç kalıyorsun demekki açlık baş ağrısı yapar canım..hangi diyeti yapıyorsan yiyeceklerini lütfen ihmal etme..aç kalarak zayıflanmıyor..

Çok geçmiş olsun canım

Çok pahalı değil mi canım kaç metrekare

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Evime çok şükür gelebildim ve kendimi direk mutfağa attım. Yemeğe oturmadan sizlere bir merhaba diyeyim dedim

Bugün uzun zaman aradan sonra kendi rekorumu kırdım
Tam 2.5 saat dışarda yürüdüm sonra bir yarım saat parkta dinlendim kuzum oynarken ve tekrar yürüyerek evime geldim ve toplamda 3.5 saat yürümüş oldum

Tabi şu anda bacaklarım felaket ağrıyor hatta ayak tabanlarım bile felaket ağrıyor
Yinede azimle iki günde bir de olsa dışarı atacağım kendimi

Neyse geç olmadan yemeğimizi yiyelim kızçelerimle
Hem çok acıktım hemde eşim geç gelecek nasılsa beklemenin alemi yok

Yemekten sonra damlar menümüde bildirimimi yaparım

Kızlar bu arada ben bugün -100 daha gördüm

İnşallah cumaya kadar çok çok güzel kilolar gidecek TEbrikler

canım kolye çok güzel duruyo valla.toptancıya mı satıyorsun kaçtan gidiyo tanesi mesela bu?

Teşekkür ederim canım
Toptancıya değilde bir dükkana vereceğim nasipse Fiyatını o kişiyle belirleyeceğiz sonuçta ben maliyetimi ve az da olsa karımı koyacağım tabi o kişide azda olsa kar elde edecekki deysin
İnternette baktım o boyda olan kolyeler 15 liradan aşağı değil ki inan en iyisini aldım malzemenin kararma yapmasında insanlar aldıktan sonra lanet olsun demesin diye
Kısmet bakalım

Kizlar biz doktordan geldik simdi çok şükür iyiymis bebis
Cinsiyetimiz yine bacaklarini acmadi dedi doktorumuz ama %60 kiz dedi erkekten koza doğru dönüyorum bakalim hayirlisi

Aman şükür inan aklım hep sendeydi
Kuzumuzun cinsiyetini bence bir sonraki muayenede eminim kesin konuşacaktır

Aç kalıyorsun demekki açlık baş ağrısı yapar canım..hangi diyeti yapıyorsan yiyeceklerini lütfen ihmal etme..aç kalarak zayıflanmıyor..[/QUOTE]
Canım yiyorum da bilmiyorum kansızlık mı tansiyon mu. Yarın sevdicekle doktora gidelim dedik

bugun menusu
KAHVALTI
2 dılım carsı ekmegı
1 rafan yumurta
domates
1 caybardagı adacayı
ÖGLE
5-6 kasık taze fasulye
1 dılım carsı ekmegı
mandalına
AKŞAM
1 tabaga yakın yogurtlu mantı(babaannem sagolsun dun bı ara yapalım demıstım bugun ben okuldayken yapmıs)
1 kırmızı soganın 4 te 1 i
3 tane jeri domates
ARA
1 tane maden suyu

Banucum fatihe gidiyormusun

Onda çevrim hatası diyordu değilmiymiş

Banucum fatihe gidiyormusun

Aslında benim küçük kuzu doğduğundan beri hiç gitmedim Fatih Pazarına ama bayılıyorum oraya aslında
Bizim semtte de bir Sosyete pazarı altında pazar var ve bazen gerçekten çok çok güzel şeyler oluyor uygun fiyata
Bugün kendime 10 liraya çok güzel büyük bir cüzdan aldım çift taraflı siyah
Anam sabahtan 10 cift çorap almış 50 kuruştan
Kuşuma 7.5 liraya bir tane uzun kollu aldım Minni Mouselu
Hatta kızkardeşim eşine çok güzel bir eşortman takımı aldı takım 30 lira normalde üstü ancak o fiyata alabilir insan

Tabi Fatih pazarının çeyreği kadardır ancak orası Şu ara havalar fena değil ama yinede yazın daha zevkli oralarda gezmek İnşallah yaza kadar güzel kilolar verip ondan sonra daha rahat dolaşacağım oralarda

Bende paylaşayım menümü
Sabah 2 yumurta 3 dilim çok tahıllı ekmek 5 zeytin çok az peynir
Ara 10 fındık
Öğlen 1.5 kase mercimek çorbası
Yoğurt 1 dilim ekmek
Akşam yarım kase aşure
1.5 bardak sütlü kahve
1.5 litre su
Daha su içerim

Ya şu kapri eşofman altları varya 5tl ye onlardan istiyorum ben. Orda aldıklarım eskidi. Sırf onun için gelesim var istanbula eşim delirdin heralde diyor :)

Ya şu kapri eşofman altları varya 5tl ye onlardan istiyorum ben. Orda aldıklarım eskidi. Sırf onun için gelesim var istanbula eşim delirdin heralde diyor :)

Kız akraba falan varsa bari yaza doğru gel hem tatil olur, hem pazar yaparsın o bahaneyle hemde bakarsın belki kahve bile içmek nasip olur birlikte
Benim yolum kayseriye düşerse kesinlikle senlede Gülşenlede bir araya gelmek isterim

Gel canım beklerim
Akrabamız yok. Eşimin arkadaşları var geçen kasımda düğüne geldim ama pazara göndermedi eşim.
2 yıl orda oturduk adaya götürmedi geçen sene düğüne gelince götürdü

Ben de menümu yazayim
Sabah. 1, 5 haşlanmış yumurta peynir zeytin tahilli ekmegim
Öğle. Haşlanmış tavuk yoğurt bir cezerye hediye geldi
Aksam. Kiymali fasulye kofte alata
Ara.bir dilim portakal yarim hurma
Iki bardak yeşil çay içtim
Yaklasik 2 lt de su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…