Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ne güzel bende bayadır eşimle çıkamdım başbaşa.sinemaya gitmek istiyorum bende .ayarlıyamadık bi türlü

listede duzeltiim kuzm sorun yok :) amin cnim inşallah ayri kalmak zor gerçekten ayni durum bizdede var gecen sinemaya gittik ben incir receline gitmek istedim o istemedi aksiyon korku olacagina komediye gidelim o zaman dedik sansimiza cem yilmazin filmi varmis ama begenmedim ben tabi inşallah güzel bi aksam gecirirsiniz canim benim Bill eğlenceler :)(

canım sen hamileyken kg mu verdin maşallah valla ben aldıkça alıyorum da

TEBRİKLER KIZLAR CECOM VALLA YENİ FARKETTİM BU TAKIMDA OLDUĞUNU.SENİ VE ASKPOZİTİFİ BU TAKIMDA YENİ FARKETTİM

Nasıl oluyor canım o yaa normalde kilo alınıyor ya hamileyken şekerin falan mı var da özel diyet yapmak zorundasın merak ettim
Yok canim çok şükür şekerim yok diyet falanda yapmiyorum benim hamileliğin bulantili geçti su 2 haftaya kadar hic bisey yiyemiyordum simdi bulantilarim azaldi baya iyi de yiyorum ama yinede kilo veriyorum canm

Anladım canım çok bulanıyorsun..sağlıkla bitir hamileliği inşallah..kucağına gelsin yavrun

bugün ki menum
KAHVALTI ÖNCESİ
2 kuru kayısı
KAHVALTI
2 kucuk haslamalık patates haslaması
2-3 melki köftesi
1 bardak çay
ARA
1 maden suyu
ÖĞLE
1 kucuk haslamalık patates haslaması
2 melki köftesi
1 bardak ayran
AKŞAM
1 kucuk haslamalık patates haslaması
2 melki köftesi
1 bardak ayran
1 tane mandalına
ARA
1 maden suyu
1 parca erik pestili

Maden Suyu nu çok içme tansiyonu yükseltebilir

meehaba arkadaşlar bende yarışmaya katılmak istiyorum daha öncede katılmak istemiştim ama bebeğimin küçük olması nedeniyle mecburen vazgeçmiştim 20 aylık bir kızım var anlayacağınız doğum sonrası kalan 11 kiloyu vermek derdindeyim boyum 153 kilom 61 kg 50 kg olmak istiyorum ama bir türlü beceremedim şimdi sizlerin yardımıyla başarabilirim umarım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Herkese güzel ve az kalorili bir Haftasonu diliyorum

Çok dinç, dinlemiş ve stresten uzak uyandım bu sabah
Dün öğlende küçük kıza söz verdim diye Parka götürdüm ( şansa havada çok güzeldi ) hatta annemde geldi ve bol bol sohbet ettik hazır cimcime oynarken
Tabi o ana kadar çocukların kendisinde kalacağından haberi yoktu parkta akşam misafir kabul ediyormusun dedim yemeğe kalacağımı sanmış yok yok yatıya diyince anladı kalsınlar tabi sizde baş başa kalın az dedi

Büyük kız pek memnun olmasada 5 karış suratla geldi sonradan anneme neymiş onlar evde de kalabilirmiş tek Anam okadarını bizde biliyoruz maksat evde de yanlız kalmak diyemedim tabi
Kızım biz çok geç geliriz aklımız evde kalmasın dedimde rahatladı biraz ama tabi bana surata devamdı dün

Eşimle dışarda baş başa sağlıklı bir şekilde yemek yedik
Bol bol sohbet ettik hatta baya gülüştük Ufak çok tatlı bir erkek çocuğunu görünce len karı bir erkek çocuk yapamadın bana diye espiri yaptı hiç beklemediğim bir anda tabi iyice kıro gibi söyleyince ben koptum çünkü eşimin gerçekten erkek takıntısı yok
Bu arada 3.cü cocuğu istediğinide itiraf etti o bahaneyle ama önce sen sağlığın için biraz zayıfla sonra nasılsa çocuk nasipse gelir dedi Len büyük kız beni öldürür diyorum olsun o Liseye gidince araya bir tane daha kaynatırız diyor

Birlikte Oflu Hocanın Şifresi filmine gittik
Evet komikti ama inanılmaz küfürlüydü ve acıkcası hani kesinlikle tavsiye ederim diyemiyeceğim Yinede güzel vakit geçirdik
Gece 12yi geçiyordu eve geldik sabahta güzel sağlıklı bir kahvaltı ettik

Aslında ne güzel sohbet ederiz diye düşünüyordum ama maalesef gün var hazırlanıp çıkmam lazım
Gelince inşallah sohbet ederiz sizede gelişmeleri anlatırım ( eşimin yengesiyle ilgili )

Kızına bakacak birileri varsa mutlaka ayda bir de olsa birşeyler yapın bencede
İnan insan daha bir dinç oluyor ertesi gün çocuklar canımız ciğerimiz ama insan arada bir kesintisiz uyuyunca ( aman üzerleri açıldımı aman üşüdümü diye düşünmeden ) çok daha mutlu ve huzurla uyanıyor
Eşim bile dün dedi kaç ay oldu arada yapalım şunu yaa diye
Haftaya Deliha filmi vizyona giriyormuş onu istiyoruz ilk fırsatta ama o zaman herhalde ya kızlarla gideriz yada kızları evde bırakırız kısmet

canım hosgeldın asagıdakı lınke bu yazdıgın mesajı yaz mutlaka senı takımlara davet edıceklerdır
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ilmak-isteyenler.71509/page-652#post-37683619

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…