Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlar yazdıklarınızı hergün okuyorum fakat yazamıyorum beni bir süre daha bu şekilde idare edin.yarın belki listede olurum sabah tartılıp karar vericem.

Banum kuzcuklarına Ve babacığına çok geçmiş olsun canım.
Mervem geçmiş olsun canım doktor ne dedi merak ettim burun kanaman için .
Yeni gelenler hoşgelmiş topiğimiz şenlenmiş güzel olmuş,inşallah hepbirlikte çok güzel kilolar verip hedeflerimize ulaşıcaz.

Buda motive olsun hepimize...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bir-yilda-tam-114-kilo-verdi.762275/

Selamün aleyküm kızlar yazdıklarınızı hergün okuyorum fakat yazamıyorum beni bir süre daha bu şekilde idare edin.yarın belki listede olurum sabah tartılıp karar vericem.

Yeni gelenler hoşgelmiş topiğimiz şenlenmiş güzel olmuş,inşallah hepbirlikte çok güzel kilolar verip hedeflerimize ulaşıcaz.
Hoşgeldin ablacim idare etmek ne demek ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman gel yeterki sen iyi ol
Doktor normal dedi kan miktarı cogaldigi için olabilirmis.neyse onu hallettik simdi cinsiyet sıkıntımiz cikti 11 ve 15 haftalikken erkek denmişti simdi belirsiz bir şekilde kaldi ve doktorumuz kiz olabilir diye arkasına yapistirdi :)

super bı menu olmus canm tebrıkler yarın bıldırım gunu hadı bakalım

tşk ederim canım

Buda motive olsun hepimize...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bir-yilda-tam-114-kilo-verdi.762275/
[/QUOTE]

Aleyküm selam hoşbulduk..

ya ben çoklu alıntıları cevaplayamıyorum sinir oldum anlamadım.
mervecim tansiyondan olmuş olabilirmi burun kanaman. bebek cinsiyeti öyle olabilior. ben duamın kabulune o kadar yürekten inanmışımki erkek olacağına emindim. dokto kız dedi. bence erkek dedim. sonraki gittiğimde erkek dedi. valla gelin kaynana toprağına derler. kızı bulmak için 2 tane daha doğurmam gerekiyor o zaman :)
bu arada takım kuşağı nedir?

bu hafta takıma gelen arkadaşlar deneme süresinde sanırım haftaya umarım dahil olurlar.

şuana kadar gördüğüm kadarıyla herkes ekside birincilik olmasada derece alırmıyız?

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Anam dünden beri bir türlü giremedim KKya o_O
Sabahın 8inde kahvaltımı ettikten sonra ( 7ye doğru etmiştim kahvaltı ) küçük kuzumla sokağa attık kendimizi :KK48: Eşimin halalarıyla Gümrük Mallarının olduğu bir yere gittik ama maalesef birşey bulamadık :KK48:
Birlikte Eminönünde gezdik hatta eksik olan bir iki boncuk vardı onları aldım, tazecik kahvemi aldım Mehmet Efendi Kurukahvecisinden :KK28: hatta minik kuşum Eminönünde kuşlara yem verdi ( tabi çok sevindi kuşum )

Dönüşte halalarla Kahve içtik ve tabi bir ara büyük bombayı patlattım dayanamadım o_O dün çok sinir oldum kuzen gitmekten vazgeçmiş Londraya diye :KK57: Halalarda hiç şaşırmadılar meğer yengesi herkese söylenmiş Banu bana hiç yardımcı olmadı, yok bu kadar evrak işiyle tek ilgilenmek zor geliyor falan diye o_O Anam cidden boşuna iyilik yapmaya çalışmışım o_O Hatta halalarada dedim yahu amcamın iş yerinden benmi gidip alacağım evrakları yada okuldan diye :KK53: onlarda tabi bana hak verdi hatta zararı öğrenince onlarda sinir oldular ama yapılacak birşey yok sonuçta :KK57: Tabi Yengesinin arkamdan söylenmesine ayrı sinir oldum o_O Hani beni çok seviyordunda 15 senedir hiç bir yanlışımı görmemiştin :KK67:
Zaten biliyordum arada bir işine geliği gibi davrandığını ama benide o şekilde harçayacağını asla düşünmemiştim :KK57:
Yarın günde karşı karşıya geldiğimizde çok merak ediyorum nasıl davranacağını ( sadece bilet mevzu acısından sonuçta benim diğer söylediklerini öğrendiğimi bilmiyor acıkcası o konuyu açmayıda düşünmüyorum sonuçta boşuna kendimi daha çok sinir edemem :63: )

Akşamda annemlerle kardeşim gittik malum ve 11e doğru döndük tabi gündüz annemde Semt pazarını gezdik falan derken yorgunluktan bitkin düştüm ve eve gelir gelmez yatıp uyudum :KK66:

X