Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım şaka yaptım yemicem elbet:).yanlız ben su noktadada zorlanıyorum.kızım bir çok şeyi yarım brakır.yemez.mesela sucuk kızartırım 2 dilim yer 3 dilim kalır.yada kaymak sürereım ekmeğe yemez.işte bende yemedıklerının atılmasını istemıyorum.kızımın artıklarını yemek zorunda kalıyorum.oda dıyetı bozuyor

tamam atmak israf ama ne bileyim senin miden çöplük değil ki her kalanı yiyeceksin.sen yeme eşine yedir :)

Merhaba cnm. ben dün biraz anlatmıştım :) 34 yasındayım. 2.5 yasında bi kızım var. çalışıyorum. istanbuldayım
63 ten 55 e düşmek istiyorum:)
pardon canım ya unutmuşum
kilon gayet iyi bence tabii 55 de çok süper olur eminim.benim de 2 yaşına 2 ayı kalmış bir kızım var.senin kızın konuşuyo mu benimki hala yalnızca anne baba dede mama düştü gitti gibi bazı kelimeler dışında konuşmuyo

estağfurullah canım ne demek :) benim kızım 30 aylık şimdi işte. her cocugun gelişimi farklıdır cnm ya.. daha öle çokta büyük değilki. yakında cenesi bi açılır sussun diye beklersin:):):)

ilk menü bildirimi benden gelsin

sabah
yumurtalı kıyma
peynir
dukan ekmek
zeytin

öğle
içine 1 tane meyveli yoğurt karıştırılmış normal yoğurt
(deneyin çok güzel oldu)

akşam
tavuk ızgara düşünüyorum
ayran

ara
tabii dukan kek (bitirmeye çalışıyorum )

su: 2 lt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…