Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Çalışıyorum ca"yst38, post: 37484672, member: 318272"]Gülşencim çalışıyormusun ben ücretsiz izindeyim.[/QUOTE]
Çalışıyorum canım Bünyanin samagir köyünde günlük gidiş dönüş yapiyorum sabah 7:30 da çıkıyorum akşam 4 gibi geliyorum sen de öğretmen misin

Yok canım ebeyim ben. Hülya vardı orda tanıyormusun köyün ebesiydi. Sizin oranın müdürüydü galiba akmescite geçti. Otobüste sık sık görürüm. Ama adını bilmiyorum

Merhaba kızlar
Ohh Türk kahvemi yapıp mutfağa geçtim cigarami yaktim kızımı uyuttum deymeyin keyfime

hatice madem dukanciyiz tarifleri paylaşalım ve bir gün mutlaka evime bekliyorum kayseri ağzı değil haa :) ben Yıldırım betazitta oturuyorum sen hangi semttesin
Canim ya yaninda olasim geldi iki firt cekerdim senden
Güzelim erkeklere ben daraldım beni dışarı çıkar demediğin sürece akıl etmezler hadi aşkım bunaldın çıkalım demeyi :KK67:ben genelde aşkımmmmmmmmm diye uzatınca hayırdır yine ne istiyorsun der bende sıkıldımmm derim oda iyi bari hazırlanda çıkalım der :KK70:
Yoksa benimkide hafta içi bir kaç akşam arkadaşıyla görüşür, 2 - 3 haftadırda cumartesi sabahı arkadaşlarının iş yerine gidip orada kahvaltı ediyor ( dün söylendim ulen hafta içi zaten yemek yemiyoruz bir arada ben erken yediğim için bari cumartesi pazar yiyelim dedim :KK48: sabah bir baktım kahvaltıyı kendi hazırladı :KK70: )

Anlıyacağın al birini vur ötekine :KK48: ama seviyoruz işte :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Bunlari analari nasil alistirmissa öyle giderler Canim.

Kim bu Kari dediniz biliyorum.ben beril 4. takimdan.3 cocuk annesi ögretmenligi birakip ev hanimliginda saglam adimlarla kidemlenmeye calisan kadin.duydumki buralar bir tenhaymis muabbete geldim kizlar.176 boyunda 78 kiloyla cuma gunu listeye girdim.benim kizlar gezmede bende kahveyi yaptim geldim

[QUOTolacağım er seneye evlilik yılonumundenümündt4733, member: 318272"]Biliyormusunuz yarın benim evlilik yıl dönümüm :KK43: herzamankinden daha kiloluyum[/QUOTE]
Kendine soz ver seneye evlilik yilonumunde en fazla 80 Kilo olacagim diye kendine inan

Bugünki menüm
Sabah dukan tost yumurta domates salatalık biber çay.
Öğlen 1 dilim tam buğday ekmeği kıyma sote yoğurt su
Yarım yeşil elma biraz dukanella
Akşam 1 tam buğday ekmeği fırında patlıcan oturtma yoğurt turşu

Aa ne güzel hoşgeldiniz
Hosbulduk
Ben telefondan giriyorum yavaş biraz
O dert bende de var malesef
Yağsız patlıcan oturtma yaptım. Yanunda salata veta turşu 1 dilim tam buğday ekmeği
Tursu su tutuyor diye Pek yemiyorum.ama Menü güzel fairer olsun
Bugünki menüm
Sabah dukan tost yumurta domates salatalık biber çay.
Öğlen 1 dilim tam buğday ekmeği kıyma sote yoğurt su
Yarım yeşil elma biraz dukanella
Akşam 1 tam buğday ekmeği fırında patlıcan oturtma yoğurt turşu
Dukana yorum yapamiyorum.insallah cumaya dukanla tarti yuzunu guldürür

X