Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Burasıda çok yağdı dere aktı evin önünden
Şu an eve tıkılı kaldık mecburen çok çamur yürüyüş de yapılmıyorAkşam üstü belki yürüyebilirim
Havadanmı nedir burada çok acıkıyorum12.30 da öğle yemeğimi yedimaradada 2 incir hüpletmiştim

Dün okadar telaşım içinde tekrar yoğurdumu mayaladım
Yine çok güzel tutmuş şükür

Evde işim yok bir tek çamaşır yıkanması lazım ama onuda yarına bırakıcağım malum yağmur bastırıyor dünden beri ve balkonun dışına seremiyorum içeride serince sinir oluyorum hem kurumak bilmiyor hemde sanki acık havada kurumayınca rutubet kokuyormuş gibi geliyor bana

Anam millet ne yapıyor sabahtan akşama kadar internette bilimiyorum benim canım sıkılıyor ve yapacak birşey bulamıyorum
Şekersiz sütlü kahvemi içene kadar az daha takılayım olmadı şu yarım kalan seccadeyi çıkartıp işliyeyim hazır eşimde yokken yoksa ben savsaklamaya devam edersem değil kızların ceğizine ancak torunlara yetişir

Amaninn otur ye iç yat kalk olduk bugün yağmurdanhani yağmur demicem çıkıcamda malum köy yeri bahçe toprak hep çamur yürüncek gibi değil

Bugün milli basketbol maçımız var kızlar izleyin ntv de saat 21 de
Bende belkim oğluşumu görürüm diye çok dikkatli izlicemannelik böyle bişi işte15 gündür avrupayı geziyor özledim çoçuğumumaç ispanyada maça gidecek izlemeye galatasaray formalı uzun saçlı birini görürseniz heh o benim güççük oğlanbizim evde mîlli takım gibi ben beşiktaşlı ufak gs li abisi ve eşim ts li ne enteresan aileysek

Bugünkü menüm
Sabah
Peynirli yumurta
Domates
Salatalık
Zeytin
1tatlı k bal
1 d t b ekmeği
Açık çay

Ara
2 incir

Öğlen
Zeytinyağlı taza fasulye
Yoğurt
Çeyrek dilim ekmek

Ara
2 incir
2 kaşık yoğurt

Akşam
Bulgur pilavı
Yoğurt
2 k taze fasulye

Çay demleniyo maçı izlerken çay içicez

Su 2 litre
Spor 30 dk yürüyüş

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Aslında bu saate kimseyi bulamıyacağımı biliyorum ama yinede bakmadan yatmak istemedim
Akşam üzere eşim hadi hazırlan pikniğe gidiyoruz arkadaşlarla dedi
TAbi bana gezme olsun
Gündüz yağmur yağmış olmasına rağmen Eyüp Sahile gittik tabi giderken küçük cadı Scooterini büyük cadıda patenlerini yanına aldı alan müsait diye
Deli gibi kayıp durdular bir ara erkekler basket oynadılar tabi bizim kuzularda onlarla birlikte
Yemeği eşim yaptı ( saç kavurma )

Uzun zamandır görüşemediğimiz bir arkadaşımız daha geldi eşiyle BOl bol acık havada sohbet ettik ve gülmekten karnımıza ağrılar girdi ( eşimin iki arkadaşıda paten kaymayı denediler tabi ortaya çıkan görüntü inanılmaz komikti )

Saat 1e geliyordu eve geldik ondan sonrada tabi hadi piknik sepetini boşalt, kuzuları yatır ve salonu topla derken şimdi yeni işim bitti eşim yatmıyormusun diyince bende aaa oynak başı olarak takıma bakmadan yatamam dedim sağ olsun oda öyle çok yorulmuştu ki hiç ağzını acıpta ulen bu saate başlarım senin oynak başılığına bile diyemedi sabah erken kalkıp işe gideceği için anında yattı

Bu arada bir ara hanımlarla erkekleri bırakıp yürüyüş yapalım dedik ( malum akşam yemeği biraz gecikti mecbur biz gidip pişirene kadar ) bari yediklerimizi yakalım dedik
Baya ileriye gittiğimizde spor aletleri ve çocuk parkına deng geldik ( bizim oturduğumuz yer dümdüz paten ve bisiklet kullanılacak bir alana yakındı )
Halatlardan kocaman bir tırmanma kulesi yapmışlar tabi ben içimdeki çocuğa söz geçirebilirmiyim hemen totoşumu kaldırıp kuleye tırmanmaya başladım Nasılsa karanlıkta kimse görmiyor diye doyasıya eğlendim oraya çıkacağım diye debelenirken Arkadaşın oğluda peşimize takılmış 12 yaşında Nasıl gaz veriyor hadi banu abla az daha yukarı diye Yükseklik korkuma rağmen neredeyse ta tepeye çıktım ve yüksekliği bir 4 - 5 metre vardı Hatunlarda bana uydular peşimden tırmandılar

Baya terledim tabi, hazır gaza gelmişkende bütün spor aletlerini kullandım ( trampolin bile koymuşlar ona bile bindim ve inanılmaz eğlenceliydi )
Yarım saatten fazla birde spor yaptık güzelcene
Dönüşte arkadaşın oğlu paten kayarken hadi yarışalım dedim ( nasıl bir çoşku olduysa )
Çocuk patenlerle yanımda deli gibi kayarken bende eşlerimizin olduğu yere kadar deli gibi koştum
Vardığımda üzerimdeki Tshirt şırpıslaktı Allahtan soğuk olursa diye birde gömlek almıştım yanımada hasta olmayayım diye hemen onu giydim üzerime

Bundan sonra haftada bir de olsa oraya gitmeye karar verdik ama olurda arkadaşlar kıvırırsa eşimle gideceğiz hem çocuklar çok eğlendi hem ben inanılmaz bir performans sergiledim
Pazartesi spora başlarım derken bugünden nasip oldu
Yarın her yerim ağrımazsada Leslie bacıyla öpüşüp barışacağım 15 -20 dakikaylada olsa başlamam fayda sağlıyacaktır

Canım harika bir menü tebrikler
Eminim bu hafta sende güzel bir eksi görüceksin böyle devam edersen

Kafam karıştı benmi cepten göremiyorum yoksa takıma kimse uğramadımı cecomun uğramaması mümkün değil

Sorma canım gündüz uğradım ama gece dışarda yağları yakmayla meşguldüm
Valla senle ben olmasak iyice in cin top oyanayacak
NEyse az kaldı eminim okullar açılınca dağılan topik daha bir canlanır

Hemen aklımdayken bende oynak başı olarak yediklerimi paylaşayım

Ondan sonrada yatarım malum çok geç oldu

Sabah eşim bir gece önce Yemek kanalında bir ahçının pide üzerine yaptığı pratik pizzanın ekmekle olanını denedi
Aslında 6 haftadır ağzıma ekmek sürmüyordum ama çakma pizzayı denemeden olmazdı
Serçe parmağımdan bile ince kesti tabi benim için ekmeği ( nasıl becerdiyse kardeşimin Trabzondan getirdiği tam tahıllı köy ekmeğiydi )

Öğlen geç saatte hafif bir acıkma hissedince kendime koca bir kase ayran yaptım kabuğuyla rendeledim hatta

Akşamda eşimin yaptığı saç kavurmadan yedim bol salatayla daha sonrada sırf şekersiz çay
Millet çekirdek çitledi ben bir tane bile ağzıma sürmedim

Günaydın kızlar haftasonu ugrayamadım
Cumartesi full temizlik vardı bana gelen kadın hamileymiş dur dedik öyle çalışılır mı birsey olur suçlusu biz oluruz çalışma artık dedik 2 kızı var eşi illa erkek istiyormuş iyi dedik hayırlısı olsun kayınvalideme de geliyordu yeni birini bulana kadar iş basa dustu

Koridordadi Hint kilimlerini mutfagınkini makinada yıkadım sil süpür çamaşırlar yatakları da değiştirdim balkonları yıkadım camların sadece pervazlarını sildim ama cok yoruldum

Esim de balkondaki çiçekleri domates biberleri temizledi

Dün de sabah 9 da annem aradı programınız yoksa geleyim dedi o arada cocuklar uyandı onlara kahvaltı yaptırdım
Annem de 11 gibi geldi esim hastayı o da geç kalktı annemle kahvaltı yaptık sonra esim de katıldı
Annem fasulye bambaşka getirmiş onları pişirdi bir de makarna yaptık çocuklar yemezse diye

Esim çöpleri atmaya gitti dedim yoğurt alır mısın bir geldi pazar alışverişi de yapmış

Mantar biber domates soğan da almış ki mangal yapalım dedi kasabı aradı köfte et kömür istedi
Bol sebzeli mangal yedik aksam yemeler de bugüne kaldı
Anneme kal dedim ama gitti evi toparla cocukları uyur derken saat 11. 00 oldu ben de yattım sabah 6 45 e kurdum saati ama

Erteleye erteleye z7 20 de kalktım 740 da da evden çıktım şimdi servisteyim akşama gene uğrarım
Haftasonu cok kaçırdım denemez ama evde umreden gelme hurma vardı bir de meyve yedim ekstralar bunlar oldu

Bu hafta daha iyi olacak ve bu hafta 99 u göreceğim spor da yapsam iyi olacak :)

Moni ceco öpüyorum sizi :)

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Dün nasıl yorulduysam tabi birde çok geç yatınca biraz geç uyandım yine
Sabah kalktığımda baktım benim cimcimede hala uyuyor inanılmaz hoşuma gitti çünkü normalde karga kahvaltısını etmeden uyanırdı ama çocuk nasıl yorgun düştüyse daha yeni uyandı
Birde nasıl eğlendiyse tek gözü kapalı yanıma gelip Anneciğim ben orayı çok beğendim yine gidelimmi demezmi bayıldım o haline
Kahvaltı için yumurtalarım haşlanırken hemen burayada bakayım dedim

Bİzde seni kocaman öpüyoruz canım
Baya yoğun bir haftasonu geçirmişsin ama ne güzel her yer mis gibi olmuştur Ellerine sağlık
İnşallah hepimiz bu hafta çok güzel eksiler göreceğiz sende 2li hanelere kavuşacaksın ( darısı benim başıma )

Neyse ben işlere girişeyim burası açık olunca iş yapasım gelmiyor dur bir bakayım yazan olmuşmu diye bakmaktan

Kocaman öpüyorum ve öğleden sonra tekrar damlıyorum

Neyse ben işlere girişeyim burası açık olunca iş yapasım gelmiyor dur bir bakayım yazan olmuşmu diye bakmaktan

Kocaman öpüyorum ve öğleden sonra tekrar damlıyorum

Selam kızlar
Arzucum baya işler yapmışsın canım allah kolaylıklar versin istediğin gibi bir yardımcı bulursın kısa zamanda umarım bizde seni kocaman öpüyoruz

Banucum eğlenmene sevindim canım küçük cimcimeyi öp benim için

Merhaba kızlar bugün okula başladım 1.siniflar dan kimse gelmedi okulda kitapları falan alırdım bende .kocaman okulda 3 oöğretmen olacağız şimdilik tekim. Rejime gelince çok az yediğim halde kilo vermek bir yana dursun kilo bile almışım dün epey ağladım. Dün birde nişanı vardı kuzenimin benimle evlenenler incecik taş gibi duruyo bense çok şişman. Bir an önce kendime gelmeliyim

Bugun öğlem dişçiye gittim dişlerimi temizlerim bayağı diş tası birikmişti 1 saat birsey yeme dedi yemektede güzel birsey yoktu cafeden sandviç alıp yedim sutle bakalım aksama Allah Kerim annem sebze yemekleri yapmıştı onları yerim artık

Yeni öğretim yılınız hayırlı olsun canım rabbim kolaylıklar versin
Canım ya ağlayıp üzülmüşsün oysaki çözüm kendimizde irademizdebiraz sabır ve emekle başarıcaz inşallah.

Diş bahanesiyle en azından az öz yemiş olcaksın kar kardır:)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Bugünde akşam yemeğini yiyip kapanışı yaptım
Uzun zamandır tavuk yapmıyordum kendime ama maalesef nedense şu anda fazla yemediğim halde midem bulanıyor
Neyse inşallah birazdan üzerine şekersiz çayı içince geçer

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım

Sabah kahvaltıdaki yumurtalardan birini benim ufak cadı hüpletti Önce yemeyeceğim dedi sonra ben tam ısıracakken hemen benim yumurtamı ver dedi

Akşamda tavuk göğsünü mangal tavasında pişirip ince ince kestip salata eşliğinde yedim yanına az ev yoğurdu

Şimdide şekersiz çay içeceğiz herifimle

Sabaha kadar artık mutfak kapalı

Canım sanada kolay gelsin
İnşallah çok güzel bir eğitim yılı olur senin ve arkadaşların için
O minicik kuzulara ne güzel şeyler öğreteceksiniz ne mutlu size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…