Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

***8.TAKIM 377.ETAP***

Moni (104,5/0 / 0/% 0)izinli
Ceco34 (120,5/ 119,4/ 1,1/% 0,91 )
Adayaren (71,6/0/ 0/% 0)izinli
Mavı_gunbatımı (63,5/ 63/ 0,5/% 0,79)
Damla_1(53,4/ 0/0/% 0)izinli

8.TAKIM ORTALAMASI %

Mavi cim ben takimin kaptan yardumcisi hamileliktwn dolayi izindeyim hafta içinde aktif olarak görmek istiyorum senide cumadan cumaya olmasin lutfen motive miz yükselir hem boylelikle

***8.TAKIM 377.ETAP***

Mavı_gunbatımı (63,5/ 63/ 0,5/% 0,79)

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,34

B
***8.TAKIM 377.ETAP***

Mavı_gunbatımı (63,5/ 0/ 0/% 0)izinli

8.TAKIM ORTALAMASI %
beni de izinli olarak yazar mısın gecen hafta izinliyim bu hafta da izinli oluyorum listeden çıkmış olmayayım

İyi geceler kızlar
Biraz yürüdüm birazda yüzdüm bugün hava çok güzeldi ama akşamdan sonra rüzgar ardına yağmur yağdı halada esiyor yarında yağmurlu olacak belli.
Yediklerime gelince
Sabah
1 simit feribotta yedim çot güzel kokmuştubanuu kızma diye senin bıcırık gibi yazdım
Açık çay

Ara
Biraz badem

Öğlen akşam bir oldu
Izgara sardalye balığı
Salata
2 dîlim tam buğday ekmeği
Bugün böyle oldu ilk gün diye ama yarın düzene gircem

Su çok îçemedim
Spor yürüyüş ve yüzme

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Malum bütün günümü annemlerde geçirdim ancak geldim
Kızkardeşim Karadeniz Tatilinden geldi ama tabi bütün yolu kendi gidip geldiği için hala kendine gelememiş
Bol bol resim çekmişler ve gerçekten bayıldım oralara Eşim seneye olmadı iki araba gidip gezelim oraları dedi
Adamcağız zaten uzun yol yapmak için bahane arıyor

Bu arada bugün babama idda karşılığında hediyeme karar verdim dedim 95 kgya düştüğümde beni ve eşimi Amerikaya tatile gönder dedimde tamda beklediğim tepkiyi verdi Kızım ne işin var Amerikada, parasında değilim bari hatıra kalacak birşey iste benden dedi Annem zaten ay ne gerek var ta oralara gitmeye neyini merak ediyorsun dedi her zamanki gibi ( kadın yol tuttuğu için hiç uzun yere gitmeyi istemiyor bizide aynı sanıyor )
En sonunda bende yahu sen beni Amerikaya gönder 90 kgya düşüncede eşimle Ümreye gitmeyi düşünüyorum onuda kocam ödeyecek bak hayalim gerçekleşsin öncesinde dedim ve babam kızım Amerikaya kocan götürsün seni madem Ümreye de gitmeyi düşünüyorsunuz söz 90 kgya düş Karı koca Ümre masraflarınızı ben üsteleniyorum dedi
Gerçekten uzun zamandır düşündüğüm birşeydi Ümre ama maalesef kilomdan dolayı hiç niyetine giremedim hani gidersek sonuçta Peygamberimizin yaşadığı yerleri o kutsal topraklarını doya doya yorulmadan gezmek istiyorum Sağ olsun Annemlerde Amerika zevk işi onu eşin gerekirse kredi çekip seni götürsün Ümre masraflarınızda bizden dedi
Tamam Amerikayı kabul etmediler ama en azından benim çok istediğim bir şeyi seve seve kabul ettiler
Artık çok daha büyük bir hevesle dikkatli davranmaya devam ederim bu gazla

Bugünki menün dünkine nazaran daha iyi canım
İnşallah çok daha güzel olucak bundan sonrada

Bu arada Çot yazdığın için o simide de göz yumdum nasılsa bol bol yürüyüp yüzmüşsün ve eminim yediğini çoktannnn yakmışsındır

Bu arada Efsax ellerine ve emeğine sağlık
Kilo veren kızlarıda canı gönülden kutluyorum İnşallah bir sonraki hafta daha güzel bir yüzdeyle takımımız karşı karşıya kalır

Bu arada hesapta Pazar akşamı annemler çaya geliceklerdi ya Pasta siparişini verdim ama eve gelince eşim ya erken bir araya gelelim ertesi gün iş var falan diyince bende eee o zaman yarın akşam yapalım şu kutlamayı dedim aradan çıksın hemde herkes rahat rahat otursun sonuçta ertesi gün pazar diye
Aslında kendime iş çıkardım ( yarın rahat rahat temizlik yapacakken bütün güne hem temizliği hemde kuzu için hazırlığı tıkıştırdım )
Hemen pastaneyi aradım onlarda Allahtan tamam dedilerde yarın akşam çaya annemler gelicek, KVyide aramayı unuttum yarın sabah ararım kızkardeşim zaten annemdeydi haberi var Bir tek karşı komşuya sabah haber vericeğim ( aslında hediye istermiş gibi olmasın diye direk hadi gel demeyi düşünüyordum ama kadın pazar akşamı yapıcağız diye biliyordu şimdi aniden gel desem kızar madem erkene aldın banada haber verseydin kuzumun hediyesini zaten alacaktım diye )

Benim küçük cadı geçen gün TVde bir ışıltılı Denizkızı Barbie Reklamı gördüğünde dönüp komşu ablama Nİsa bana bundan alırmısın dedi resmen kız ayıp öyle hem Abla de en azından hemde hediye istenmez dediysemde sen karışma anne o benim Nİsam o bana alır dedi Kadıncağızda ertesi gün gitmiş aramaya zaten hediye alıcaktım bari gönlüne göre olsun demiş ama nasıl bir reklamsa millet geldiği gibi bitirmiş o barbieleri haftasonu gelicek demişler hatta ben Abla ne gerek var sen sadece çaya gel maksat kuzunun gönlü olsun dediğim an benimki yine odadan fırladı sen karışma anne Nİsa bana almak istiyorsa bırak alsın demezmi sonrada döndü kadına bak Nisa böyle ışıltılı deniz kızı biliyorsun dimi hani ben sana Reklamda göstermiştim ya heh işte ondan al bana dedi

VAlla çekeceğim var bu kızdan istediğini her türlü elde ediyor fetbazlığı ve şirinliğiyle

Abooowwww az menü bildirimi yapmayı unutuyordum

Hemen bugünki menümü paylaşayım

Kahvaltıyı kardeşimin gelişi şerifine annemde yaptık oda sağ olsun sabah sabah yağsız tavada mücver yapmış aslında çok severim ve yağsız tavada olduğu halde sadece 2 tane tadımlık yedim sonuçta az da olsa içinde un var diye düşündüm

Akşamda hamsi tava vardı ama sağ olsun yine annem yağ şişesini tavaya gösterip geri çektiğinden gönül rahatlığı ile yedim tabi yanında da bir kazan salata

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Sabahtan beri ayaklarım totoşuma vurup duruyor
Gece her yeri toparladımda yattım ( tabi benim yatmam oldu 2 ) sabahta ona göre baygın düşmüşüm ve gözümü bir açtığımda gözlerime inanamadım
Benim küçük cimcime herkesten evvel kalkmış benim dün gece saatlerce uğraşıp topladığım salonu bir güzel dağıtmış
Eşim nasıl gülüyor ben sabah sabah söylenince cimcimede demezmi ama anneciğim hepiniz uyuyordunuz bende biraz oyun oynadım sonrada sıkıldım kahvaltı ettim diye ( kahvaltı dediğide buzdolabında labne vardı onu almış salona ekmekde bulamayınca onu bir güzel parmaklayarak yemiş )
Sütü çıkarmış salona ama biberonunu açamamış bardaklarada uzanamayınca onuda sehpa üzerinde bırakmış
Bütün oyuncaklar ve yapbozlar da salona itinayla serbiştirilmişdi

Şimdi gülüyorum ama o an tabi cıldırdım ulen ne bizi uyandırmadın kendi başına iş yaptın diye oda anneciğim sen yorulma diye ben yaptım diyor bide

Neyse hemen kendime 2 yumurta haşladım 1 avuçta ceviz yedikten sonra hemen işlere giriştim tabi hızımı alamayıp hadi birde buzdolabını temizliyeyim dedim ve daha yeni işim bitti şükür
Bir tek duş almak kaldı ama onu biraz dinleneyim öyle yaparım çünkü şu an değil duş almak üzerimi bile çıkarmaya halim yok bir tek parmaklar çalışıyor

3 oldu hala kimse uğramamış

Ayşem sorma ben geçmiş beklerken hiç birşey bulamadım hadi benim mazeretim var hazırlıklarla boğuşuyordum ( çakal ceco çok pis gaz veriyorum )
Eminim birazdan millet damlar takıma bende artık gece millet gider gitmez damlarım tabi az daha takılayım öyle hemen kaçmak yok

Ay çot güldüm yine cimcimeyealem yahu bu kız çok koşturcak peşinden seni maşallah kuzuya

Takıma uğrayan yok yolucam saçlarını bu kızların o olcak aaa kız nerdesinizzzzz

Menümüde paylaşayım

Sabah
1 incir
1 haşlanmış yumurta
Domates
Salatalık
Zeytin
Beyaz peynir
Açık çay

Ara
2incir

Öğlen
15 tane ızgara sardalye
1 domates

Ara
1 tas çorba

Akşam
1 tabak çorba
Salata

Ara
1 incir

Su 2.5 litre
Spor biraz yüzme ve biraz yürüyüş

Köyde olupta incir yememek olmuyor malesef ama ölçüyü kaçırmamaya gayret ediyorum

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr

Misafirlerimi uğurladım mutfağımıda toparlayıp hemen kendimi yine buraya attım
Akşam çok güzel geçti ama tabi ben felaket yoruldum
Küçük kuzum pastasını Allahtan beğendi ve bütün gece yerinde duramadı

Hemen aklımdayken bugün yediklerimide paylaşayım;
Bugün resim yok yoğunluktan yemeğe bile zor vakit buldum ama yarın yine resimli olucak bildirimlerim

Sabah felaket bir halde görünce evi kendime tabak hazırlamaya bile vakit ayıramadım

1 avuç ceviz içi ( 5 en fazla 6 ceviz )
2 haşlanmış yumurta

arada;
1 şekersiz Türk kahvesi

Öğlen; ( saat 15:30 gibi )
4 adet ızgara tavuk köftesi
domates
salatalık

Akşam; hem acıkmamıştım hemde akşam kızın pastasından çok az da olsa yerim diye akşamlık yemedim

Saat 19:00da herkes gelmişti ve çok gece kalmadan hemen pastayı kestik
1 incecik dilim framboğazlı pasta yedim
1 avuçtan az fazlada leblebi ( bir iki tanede fındık )

Tabi bol bol şekersiz çay ve su içtim
Bu arada bir ara çaktırmadan tartıya çıktığımda az da olsa eksi gördüm ( pastadan önce )
İNşallah yarın sabahtan itibaren yine eski düzenime döner Pazarteside Allahın izniyle leslie Bacıylada barışırım haftada 3 gün yapsam yine faydası olur nasılsa

Helal sana Ayşem

Valla bugünki menün müthiş
İncirede takılma bence ( bende bayılırım ) sonuçta oradaki temiz hava seni bol bol yürütür nasılsa yediğin anında erir ama tek nacizane tavsiyem inciri çok geç saate bırakma malum şekeri bol olan meyvelerden kahvaltıyla öğle arasında yiyeceksen ye sonuçta akşama kadar dünya hareket edersin ve hiç zararı olmaz bence o zaman

Ben bugünki menümü pek beğenmedim acıkcası ( he aç kalmadım ama yinede resim çekmeyince içime sinmedi birde tabi kırk yılın başıda olsa incecik bir dilim pasta yidim tabi hizmet ederken anında eritmişimdir sanırım )
Bu arada Pazartesi itibariyle Leslie bacıyla barışmaya karar verdim Uyuz muyuz ama işe yarıyor bari haftada 3 yapayımda kilo verirken belki az daha hızlı veririm ve en azından sıkılaşırımda daha çok vermiş gibi görünürüm
Leslie yapamazsamda kızın kendi telefonuna indirdiği spor programlarını kendi telefonumada indirip ufaklıkla oyun oynar gibi yaparım ( hem oda şimdiden sporu alışkanlık haline getirsin hemde eğlenelim )

Aleyküm selam banum
Dikkat etmeye çalışıyorum canım da annemle babam sağolsunlar ha bire incir ellerinde ye ye diyorlar kırmamak için bir tane yiyorum Tabii bu incirlerin saatide olmuyor kahvaltıdan önce akşamdan sonra gibiher şeye rağmen ben evime -kiloyla dönücem inşallahekimde yeğenimin nişanı var az da olsa giydiğim yakışsın bari1 ekimde doğumgünüm 99 u görürsem kendime en güzel hediyeyi vermiş olucamhepimiz sağlıkla zayıflayıf bir daha almayalım şnşallah aminnn:)
Senide tebrik ediyorum tatlım iradenden dolayıçok yoruldun ama güzel geçmiş değdi
Eve dönünce bende başlıcam lesli bacıya faydasını görmüştüm bi ara baya

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Herkese iyi pazarlar

Kahvaltı faslından sonra biraz eşimle oturup sohbet ettik sonrada eşim iş için dışarı çıkınca bende kendimi buraya attım
Dışarda felaket yağmur yağıyor ama acıkcası şu an sokaklarda dolaşmayı çok isterdim
Bakalım belki öğleden sonra geç saatte de olsa bir dışarı çıkıp hava alırız

Sizlerde sanırım pazar gezmelerindesiniz

Pazar diye sakın buraları ihmal etmeyin eşim gelene kadar buralardayım ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…