Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr

Kaçak Ceco geldiiiiiiiiii

Daha doğrusu Kaptanımız tarafından kulağından çekilerek getirildi
Nasılsa kilo veremiyorum diye uzun zamandır ihmal etmiştim buraları ama Ayşem sağ olsun bir silkeledi beni çok şükür 5 gündür çok dikkatli gidiyorum ve inşallah netice almaya başlarım
Bu arada karatay uygulamaya çalışıyorum tabi bir yandanda karbonhidrat hesabı yapıyorum umarım işe yarar da şu kilolardan kurtulurum

Sizlere bisey sormak istiorm smdi ben sabahları kursa gdiorm 1 de ckp işe gdiorm eğitim koçluğu yapıorm saat 4 de btio işim. Öğle yemeğini dsardan yemek zorunda kalıorm bde hızlı yemem gerekio bgn mesela esmer undan yapılms simit yedm ama korkularm var kilo veremezsem dye. Önerilernzi bkliormm 😚😚

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hoşgeldin bitanem
Bende karataya başlıcam diyodum bi türlü başlayamamıştım homini yemekten
Abarttığım bi sabah kahvaltısından sonra tövbe edipŞu andan itibaren diyete niyetlendimRabbim utandırmasın ne diyim Bir türlü vakit bulup inceleyemediğim şu karatay teyzeyle tanışayım bakalım

Ayy deminden beri takıma kim gelmiş ne zaman gelmiş diye 100 sayfa geçmiş okudummmmm bayılacağı
m

Canım bende karatayı çok fazla incelemedim ama bir arkadaş diğer topikte bir link paylaştı karatayın kitabını indirip okuyabileceğimiz
Dur bende bulayım onuda burada paylaşayım belki incelemek isteyen olur

http://ekitap.sonsuzlukkulesi.com/karatay-diyeti.pdf

Bende şimdi indirip göz atacağım sonuçta biraz biliyorum ama bir yanlışım olmasın
Anaaaa sadece 11 sayfa varmış neyse sorun değil en azından olayın özünü az da olsa anlarız inşallah

Son düzenleme:
link çok faydalı olcak hem benim için hem takım için banucum eline sağlık
İndireyim hemen

***8.TAKIM 373.ETAP***

Moni (103,9 / / /% )bayram etabı bildirim yapılmadığından kilosu 2 ye bölündü
Ceco34 (117,6/ / /% )353.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 19 a bölündü
Adayaren (66,1/ / /% ) 337.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 35 e bölündü
Berkuras (102,7/ / /% yeni üye ,kilosu 2 ye bölündü ,hedef kilo 80

8.TAKIM ORTALAMASI %

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Felaket yağmur yağdı biraz evvel
Öyle böyle değil hatta okadar şiddetliydiki resmen pimapenin kilidi kendiliğinden açıldı ve salona su doldu
Onları tam koştur koştur temizlerken balkona bir baktım orası dahada beter :26:
Sürgülü olduğu için camlar aralardan dolmuş ( suyun akması gereken ufak delikler tıkanmış )
Balkon resmen göl oldu
Hepsini temizledim ve şükür yağmurda durdu gibi birşey

Ben bugün işim yok keyif yapacağım dedim ya ille bir aksilik olucak

Kızzzzzzz ne 117.6 sı en son bildirim yaptığımda 123.5 kg çıkmıştım
Hayır önümüzdeki bildirim gününde ( yarın yani ) ekside bildirim olsa senin kayda göre grubu sabote etmiş olurum

***8.TAKIM 373.ETAP***

Moni (103,9 / / /% )bayram etabı bildirim yapılmadığından kilosu 2 ye bölündü
Ceco34 (117,6/ / /% )353.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 19 a bölündü
Adayaren38 (66,1/ / /% ) 337.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 35 e bölündü
Berkuras (102,7/ / /% yeni üye ,kilosu 2 ye bölündü ,hedef kilo 80

8.TAKIM ORTALAMASI %

kızlar yarınki listemiz yukarıdaki gibi olacak...

Damla yı da listeye alacaktım fakat bi süredir paylaşımda bulunmuyor, bu hafta yeterli paylaşımı sağlarsa haftaya listemizde olacak.

Diğer deneme süresindeki adayların bilgileri ise şu şekilde:

Damla_1 :kilo 55 hedef kilo 46 takıma geldiği tarih 18/07/2014
Dreambodyy :kilo 57 hedef kilo 53 takıma geldiği tarih 24/07/2014
Pakizehanim :kilo 82 hedef 75 takıma geldiği tarih 25/07/2014
Mavi_gunbatimi :kilo 65 Hedef kilo 60 Takıma gldiği tarih 31/07/2014
Müsfikaa: kilo 67 hedef kilo 58 takıma geldiği tarih 31/07/2014
Sacayagı : kilo 71,1 Hedef kilo 63 Takıma gldiği tarih 31/07/2014
Supertaktak :kilo 73 hedef kilo 55 takıma geldiği tarih 1/08/2014

Sevenbirkalp : kilo 80,3 hedef kilo 60 takıma geldiği tarih 13/07/2014(paylaşımı güzeldi bayramdan beri haber yok)

Bunların dışında takıma gelip geçen bir iki kişi daha var onlar sadece uğradıkları için takımda değiller...

Ayy saatlerdir geçmiş okuyorum anca hazırlayabildim

Burası da esti gürledi yağdı karardı hortum çıkcak zannettim gerçi hortum gibiydiRabbim korusun hepimizi aminn

burasıda aynıydı banuşum
Geçmiş olsun yağmurla uğraşmışsın
Bize keyif ne lazım zaten illa bişi çıkar

Aaaa hemen tekrar kontrol ediyorummm
Bu hafta herkes sabote etcek zaten malum bayramdan çıktık
Amaa haftaya affetmem hiçbirimizi gram gram da olsa hayatımızı kahreden pis kilolardan kurtulcaz inşallahh

kızlar yarın bildirim yapmayı unutmayın sakın

Banucum tekrar kontrol ettim bitanem 117,6 takımdaki son bildirimin

Gecmis olsun canim

çok geçmiş olsun tatlım

Gulsencim insallah kilolarini verip guvenini tekrar kazanacaksin. Kendine inan yeter canim

Ben de karatay kitaplarını okuyorum seker ve karbonhidrattan uzak durmaya çalışıyorum umarım kurtuluruz hep beraber bu kılolardan

Arzu' dan sevgiler.

Eline sağlık moni ben de listeye girmişim artık :) hayırlısı olur benim için umarım umarım bol bol kulplar veririm:)

Arzu' dan sevgiler.

Eline sağlık moni ben de listeye girmişim artık :) hayırlısı olur benim için umarım umarım bol bol kulplar veririm:)

Arzu' dan sevgiler.
hepimiz için hayırlı olsun tatlım

Kızlar mesajlarınızı numaralandırmanız çok önemli unutmayın lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…