Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba
Ben arzu
40 yaşındayım
İstanbuldayım proje yöneticisi olarak çalışıyorum hafta içi gün içinde katılımım fazla olmayabilir ama serviste ve aksam takip edeceğim
blogu merak etmeyin
Evliyim 2 oğlum var
Hep kılolu idim evlenirsen 82 idim ilk hamileliliğim 95 2. Si 102 ile hamile kaldım
Tansiyonum yüzünden ilki iyi beslenemdi 1730 gr doğdu
2. De de 6 aylık hamile iken zature oldum 45 gün yoğun bakımda yattım 25 gunünde uyutmuşlar beni 25 gün sonunda bebeği aldılar 1430 gr doğdu çok şükür şimdi ikisi de sağlıklı benim tansiyon ve insülin direnci problemlerim var su an 102.7 kılom hedefim evlendiğim kilom 82 8 yillik Evliyim Taylan küsmelide 12 kılo vermiştim geri aldım 4-5 ayrı diyetisyene daha gittim beni motive edemiyorlar beynime hukmedemiyorum şimdi kararlılığım iş yerinde kaçırmamak için elimden geleni yapıyorum ama evde ve dışardan kaçıyor
Sizin de motivasyonunuza ihtiyacım var 40 yıldır şişmanım önündeki seneleri de şişman geçirmek istemiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hoşgeldin canım ben ayşe takım kaptanıyım 43 yaşındayım 2 oğlum var tansiyon ve insülin direncimde var kilolarımızda yakın.. Demekki doğru yerdesin
Gün içinde en az 5 mesaj yazman gerekiyor canım saati önemli değil sadece paylaşımları aksatma yetrli.1.sayfada kurallarımız var okumanı rica ediyorum

Kuralları okudum 5 paylaşım yaparım günde:) bu arada tanıştığımıza memnun oldum.
Bugun il kez leslie 1 mile yaptım kalça larım ağrıdı ama hoşuma gitti bu saatten sonra da bir şey yemeyeceğim 4 senedir oruç tutamıyorum öğlen lahmacun yedim kaçtı ama aksam taze fasulye 1 dilim Çavdar ekmeği ve yoğurt yedim
Il yerinde daha dikkatli 10 kere düşünerek alıyorum yiyeceklerimi

Sagol akrep33 ama pko yum kilo almamam lazim ilerisi içinde biraz sağlık açısından vermem gerekiyo..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de pkoluydum 20 yasında farkedeyim hep kıloluydum hala da oyleyim 2 hamilelik sonrasında pko kalmadı ama tansiyon ve insülin direnci başladı şimdiden verirsen diğer sağlık sorunlarının çıkmasını engellersin pkon bile azalabilir

Inşallah bende o yuzden önlem alıyorum doktor asla kilo almamam gerektiğini soyledi bende bu yil baya bi aldim baktim git gide artiyo bu gidişe dur diyeyim dedim. Hep beraber kilolardan kurtulur sağlıklı oluruz inşallah

Sagol akrep33 ama pko yum kilo almamam lazim ilerisi içinde biraz sağlık açısından vermem gerekiyo..

Hmm anladım canım, tabi sen de haklısın, acıyn bize acısın tabii hoffff

Günaydın kızlar
Neler yapıyorsunuz aksama ne yemek var

günaydın güzel hafta sonları şekerler

Kızlar mesajlarınızı numaralandırın, günlük yenilenler, spor ve su miktarları gün sonunda yazılsın.ne yapmanız gerektiği 1. Sayfamızdaki kurallarımızda açıklamalı olarak yazıyor
Herkes okursa sevinirim

Moni cim kimse aciklamayinca bende şüpheye düştüm cünkü bazi gruplar ertesi gün açıklıyor dünkü menüm şeklinde.

Moni cim kimse aciklamayinca bende şüpheye düştüm cünkü bazi gruplar ertesi gün açıklıyor dünkü menüm şeklinde.

tatlım öylede olur hiç farketmez ister o gününü yaz ister bir öncekini nasıl kolayına geliyorsa yani. Yeterki yazın

tatlım öylede olur hiç farketmez ister o gününü yaz ister bir öncekini nasıl kolayına geliyorsa yani. Yeterki yazın

Tamam ben dünkü menümden baslayayim o halde

Gec uyaniyorum malum yaz tatili modundayim o yuzden benim sabahim öğle vakitlerine denk geldigi icin genelde iki ana öğün oluyor

Sabah: tam tahilli küçük kare ekmekle peynir domates ve biberli tost, sekersiz cay

Ara:Türk Kahvesi (orta sekerli )

Aksam:3 tane kabak mucveri, iki kasik yoğurt, salata, 4 dilim karpuz

Gece:neskafe sekersiz sütlü

Yaklasik 3 litre su

Spor:20 dk tempolu yürüyüş daha sonra spor parkinda 40 dk hareket yaptim.

Merhaba
Ben de bugun mutfakta cok yoruldum

Esim patlıcan bibr kızartma istedi domates soslu ve sarılmış yoğurtlu cocuklar da patates kızartması istedi pazara gittim bezelye aldım onu yaptım domatesi pilav yaptım bir de Dsemizotu şalatası yaptım bayağı yoruldum

Sabah peynir zeytin bir dilim Çavdar ekmeği salatalık maydanoz domates
Bal tereyağçay
Öğlen yok
Arada salatalık
Aksam zeytinyağlı fasulye 1 dilim Çavdar ekmeği az da kızartmadan yedim
Bol su içtim spor yok

iyi akşamlar
Yorucu bir cumartesinden sonra pazar gününü dinlenerek geçirdim.
İftarda çok fazla su içiyorum bu çok iyi oluyor.
Spor ramazan başından beri yapmıyorum,sonrasında yürüyüşlerim devam edecek inş.
Bir kaç akşam iftardan sonra belki yüzerim.

menülerin gayet güzel görünüyor.spor ve su miktarında harika

yediklerinin miktarları ölçülüyse menün fena gözükmüyor

Iyi geceler kızlar
1 saat önce de kiraz yedim
TV izlerken illa birsey yiyiyeceğim
Sabah erken kalkacağım Ankara'ya gidiyorum yarın erken yatıyorum şimdi görüşürüz

Ben 15 yaşında 1.50 boyunda 80.3 kilo bir kızım zayıflamak ve sizin takımda yer almak istiyorum.Hedefim 55-60 kilo olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…