Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

malesef tatlım.inşallah yeni azimli üyelerle devam edicez.

Valla dua etsinler sana ben coktan diskalifiye etmistim cunku zamanla anladkm ki iyi niyet kotu sonuc digutuyor sorimsuz kisilerde
günaydın hayırlı cumalar
Bismillahh diyelim ve başlayalım
Kilo bildirimlerimiz unutulmasın kızlar,inşallah gelir ve bildirirsiniz tabii
Bugünkü duruma göre listeyi yeniden şekillendiricem

Hayırlı cumalar tatlim

Evet 8.takimi kimse tutmasin

Cok iyi yapmislar benim dugun zamanida hizir gibi yetismislerdi sagolsunlar paxartesi memleketten doneyim tam tempoyla burdayim ins

DÜğün nasıldı efsaxcım ? Hadi hayırlı olsun atlattın, çok güzel bir evlilik dilerim.

Kizlar merhaba, bu haftada izinli olaim, hepinizden ozur diliyorum, artik dondum ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlı cumalar fıstıklar

işte bu bunu çok beğendimmmmm

8. takımın güzel, çıtır hatunları nerelerde ?
2 hafta sonra yazılanları bile takip edemeyeceğiz gibi bir his var içimde ..

hadi inş hmmcımm tek paylaşım çok olsunda biz ucundan kıysıından yakalrız artık smiley e bayıldımm

Kizlar merhaba, bu haftada izinli olaim, hepinizden ozur diliyorum, artik dondum ama

Merhaba Mügecim hayırdır kuzum bir sorun yoktur inşşş :26: bak kaptan döndü hadi sen de tut ucundan biraz bir hafta sonra fulll motivasyon burda olursun inş kuzummm

Canim merhaba grubunuza katilabilir miyim??

Ellerine sağlık tatlım, özellikle bayram sonrası kalabalıklaşacaktır burası az daha sabır kuşum

Hoş geldin canım, katılabilirsin tabi
Takım kaptanı moni..

Sen kendini tanıtırmısın?

Bol paylaşım ve günlük menü bildirmen gerekiyo tatlım..

24 yasindayim boyum 158,57 kiloyum ve 50 kilo olmak istiyorum.
Gerekenleri yaparim azimle zayiflamayi düşünüyorum sizlerinde destekleriyle

24 yasindayim boyum 158,57 kiloyum ve 50 kilo olmak istiyorum.
Gerekenleri yaparim azimle zayiflamayi düşünüyorum sizlerinde destekleriyle

E sen zaten zayıfsın canım yaa

günaydın hayırlı sabahlar

izinler 2 haftadan az olamıyor 2 hafta sonra eğer yeterli paylaşımda bulunursan listeye dahil olabilirsin.bu zaman içinde deneme süren olacak ve her gün paylaşıma devam etmen gerekiyor.1. Sayfada kurallarımız ve kurallara uyulmadığı taktirde uygulanacak cezalarımız var,hepsini okumanı ve ona göre paylaşımlarda bulunmanı istiyorum.kuralsız cezasız devam ettiğimiz sürece bu bize hiç yaramadı ve takım kapanma noktasına geldi o yüzden artık takımda sıkıyönetim var.mesajlarını numaralandırarak başlayabilirsin.

tabiki hoşgeldin canım.1. Sayfada takım kurallarımız var hepsini tek tek tek okuyup öyle başlamanı istiyorum. Deneme sürecindesin.

Ellerine sağlık tatlım, özellikle bayram sonrası kalabalıklaşacaktır burası az daha sabır kuşum
sağol akrebim inşallah

bugün pek uğrayamayabilirim iftara misafirim var biraz ev işi yapıcam sonra markete eksikleri almaya gidicem ardındanda mutfağa girdimdi artık ben sahura kadar oturamam bugün
Babacığımda rahatsız bayadır,bir kaç gündür bende kalıyor dün doktordaydık yine ,inşallah rabbim şifa verir. Annem de gelemiyor bu ara evde tadilat işleri var kardeşimle onu hallediyorlar.

Sana kolay gelsin babana geçmiş olsun canım

Ben de gruba katılacağım dün 102.7 kılomla bildirim yapmıştım umarım beni kabul edersiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sana kolay gelsin babana geçmiş olsun canım

çok teşekkür ederim akrebim
Ben de gruba katılacağım dün 102.7 kılomla bildirim yapmıştım umarım beni kabul edersiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
hoşgeldin canım
Öncelikle 1.sayfamızdaki kuralları okumanı istiyorum tatlım,kilo verebilmek için sıkıyönetim şart
Bize kendini tanıtırmısın ve hedef kilonu yazmanı rica ediyorum

Ben ayşe takım kaptanıyım

Gereken neyse yaparım :-D Teşekkürler simdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…