Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar bugünkü menum

Sabah bir küçük domates bir küçük salatalık bir küçük yeşil biber 35 gr süzme peynir. Öğlen yiyemedim vaktim yoktu 6da geldim 4 ızgara köfte yedim 50 gr light yoğurt üstüne limon sıkıp ve pulbiber ederek. Sonra da cigkofte durum yedim yememem lazımdı ama kendimi odullendirdim. Üç saat oluyor bunları yiyeli şu içiyorum şu an deli gibi

Ha bir de sabah ve öğlen sade nescafe içtim
canm cıgkoftelerı keske durum yapmadan marulla yeseydın,

Kızlar Merhaba Nasılsıniz?? Bugünü evde geçiriyorum boşum yemek yememek zor evde olunca sabah tost yedim iki saat önce de şeftali yedim birazdan da light yoğurt yiyeceğim sizler neler yapıyorsunuz

Kızlar Merhaba Nasılsıniz?? Bugünü evde geçiriyorum boşum yemek yememek zor evde olunca sabah tost yedim iki saat önce de şeftali yedim birazdan da light yoğurt yiyeceğim sizler neler yapıyorsunuz
temızlık yaptın mı canm dun yapıcam dıyordun , bende sınavlara calısıyorum bırazdan sınava gıdıcem sabah kahvaltımı yaptım suan su ıcmeye calısıyorum ama mıdem acayıp sıstı

temızlık yaptın mı canm dun yapıcam dıyordun , bende sınavlara calısıyorum bırazdan sınava gıdıcem sabah kahvaltımı yaptım suan su ıcmeye calısıyorum ama mıdem acayıp sıstı

Sabahtan hallettim o işi erkenden kalkıp ben de saat 5 gibi ders calismaya gideceğim gitmeden dans videosu da yapmayı düşünüyorum

Sabahtan hallettim o işi erkenden kalkıp ben de saat 5 gibi ders calismaya gideceğim gitmeden dans videosu da yapmayı düşünüyorum
ooo masallah hızlısın benımde yapmam lazım temızlık memlekete gıtmeden ev 3-4 ay bos kalıcaak ıyıce temızleyeyıp halıları falan kaldırmam lazım su snıavlar bı bıtsın baslıcam ona, zumba yada mezdeke yapablırsın

Bir dans workout videosu var youtubeda onu yapıyorum kadın da çok güleryüzlü o güldükce costukca ben de cosuyorum. Oh o temizlikle çok güzel kalori yakarsın :))

Kizlar ben de bugunku menumu yazayim,

Sabah
Her zamanki gibi
Bir dilim tam tahilli organik ekmek
Bir dilim light beyaz peynir
Bir adet domates
Bir bardak light organik sut bir kasik bal kattim (okula gidiyorum her gun kahvalti az geliyordu sut ekledim o yuzden)

Ara
Iki adet Form cikolata kapli tahilli biskuvi

Oglen
Bir kase ezpgelin corbasi
Korili tavuk (suyunu suzerek yedim)
Bir tabak limonlu havuc salatasi

Ara
Biraz abur cubur

Aksam
5 adet yagsiz pisirilmis kofte
Bir kase yogurt

Icilen su miktari: 2 lt gecmistir

Yapilan spor: yok

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben dun katildim . Diyete bugun basladim. Ancak menumu ve ictigim su miktarini... be zaman yazmam gerekiyo. Cuma sonrasinda mi baslayayim yoksa bugunden mi ?? Ogrenebilir miyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…