Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

gunaydın canm , gayet guzel kılo vermıssın cnm 1 kıloyuda kucumseme benceyanlız yuzde hesaplamanda bı yanlıslık var sanırım :26: yuzde hesaplaman 1,74 cıkıyor sen de tekrar bı kontrol et ıstersen

Kız gerçektenmi, hemen hesaplıyorum. aslında hesaplamıyayım, seninkini olduğu gibi yazayım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Sabahtan bir attım kendimi sokağa ancak gelebildim
Annemlere kahvaltıya gittik çocuklarla oradanda ailecek göz doktoruna kontrole gittik
Büyük kızın numara pek değişmemiş ama ufak cimcimenin biraz değişmiş ( daha doğrusu önceki gözlüğünü alışsın diye az daha düşük vermişti şimdi doğru olan numarayı vermiş )
Bende de malum astikmat başlangıçı vardı ve normalde gözlük takmam gerekiyordu ama bir türlü alışamamıştım ve o yüzdende takmadım
Tekrar gözlük yazdı bende bir heves güzel güzel gözlükleri görünce kendime hemen iki dene seçtim
Şansıma beğendiğim bir gözlük indirime girmiş sigortada karşılayınca biri bedavaya geldi öbürünede çok az fark ödedim
Yarın tekrar gidiceğiz gözlükçüye biz akıllılar kızın gözlük siparişini vermeye gözlüksüz gitmişiz çerceve değişmeyeceği içinde mecbur yarına kaldı neyse küçük cimcimeye onu gezdirmeye de söz verdim onuda aradan çıkartırız çıkmışken

Beslenme çok güzel geçti bugün şükür
Bakalım yarında inşallah gayet güzel geçer
Reglm devam ediyor ama inşallah bitince az da olsa bir fark görür motivasyonum tavan yapar

Hanimlar merhaba buralarda yeniyim bi takima nasil katilabilirim henuz cozemedim yardimci olursaniz sevinirim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kardeş takımcımmm herkese hayırlı cumalar listemizi kontrol edebilirmisiniz acaba

*** 3. Takım 360.Etap ***

Sweetdimple: (67,3 / 66,6 /0,7 /% 1.04 )
kelebekolacam: (77,6/ 77, 6 /0, 00/ %0, 00 )kilosu sabit
bluebottle: (55.7 / 55.2 / 0.5 /% 0,90)
Sevilay80: (68, 6/67, 6/ 1, 0 /% 1, 46 )
mercani 57/56,5 /0,5 / %0, 88 )
Valkyrie8980,9/80, 6 /0, 3/%0, 37 )hedef kilosu 60kg olarak revize edildi
Ecemavi: ( 78, 8 /76, 4 / 2, 4/ % 1, 52 )288. etapta hamilelik nedeniyle ayrılan üye geri döndü kilosu 2' ye bölündü. Hedef kilo: 57
Sahgull( 68, 1 / 70,6 / -2,5 / % -0,73 )355. etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 5'e bölündü
Noraa( 66, 6 /71, 2/+4, 6 /%-0, 53) 347. etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 13' e bölündü
ayulduzz: (70,2/ 0, 00 / 0, 00 /% 0, 00 )
bildirimsiz izne ayrıldı
kelebek.hill: ( 63,0/0,00/0,00 /%0,00 )bildirimsiz izne ayrıldı
gzde199 56, 8 /0,00/0,00 /%0,00) bildirimsiz izne ayrıldı
cglaa16 : (66 /65,8/0,2/%0,30)ayrıldı

3. Takim Ortalaması: % 0, 43

Tatlım, grubun en çok kilo vereni sen olmuşsun. Tebrikler. Darısı benim başıma
saol canım benım amin inşallah hepımızın basına
Hanimlar merhaba buralarda yeniyim bi takima nasil katilabilirim henuz cozemedim yardimci olursaniz sevinirim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
canm http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=71509 burdan herhangı bır takımdan davet alarak katılabılırsın

lıstenız dogru tatlım

Tşkler bitanemmm bu hafta çok güzel kilo vermişsin tbrk ederimmmm düğüne ne kadar kaldıı topiğe gelmez oldun haberleri kaçırıyoruz
saol canım benım dugune 42 gun kaldı , benım evde net sorunlu canmda mutfagın bı kosesınden cekıyor takıma yazıp cıkıyor teldende topıklerı okuyorum ama en yakın zamanda ugrucam canm ınsallah ozledm sızlerı

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 360. ETAP SONUC LİSTELERİ
2 - 9 MAYIS

**2.TAKIM 360. ETAP**

akrep33 ( 67 / 67 / 0 / 0,0%) Sabit
Seldom ( 78.1 /78,1/0 / 0 %) sabit
hedef52 ( 64.5 / 64,5/0/0 %) sabit
selennnnn ( 60 / 60/ 0/ 0%) Sabit
Siyahbeyaz0066( 70,4 /70,1 / 0,3/0.43%)
Ambuyanbu (.74,1 / 74.1/0 / 0%) sabit
uhs ( 66.9 /66,9 /0 / 0,0%) sabit
nazperver( 57.2 / / / %) Diskalifiye oldu (paylaşım ve bildirimde bulunmama alışkanlığı)
ozgekrd ( 83,8 / / / % ) İzne ayrıldı
fatmabol( 81.1/ 81.6/ -0,5/- 0,62%)
citlenbikbesyo( 58.9 /58,7 /0,2 / 0,34 %)
Elif_merve( 63.8 /63,8 / 0/ 0 %)sabit

2. TAKIM ORTALAMASI: 0,01

** 8. TAKIM 360 ETAP **

burukcay (63,5 / 63, 2 / 0,3 /% 0,47 )
sismanvemutsuz ( 96,7 / 96,6 / 0,1 /% 0,10 )
efsax ( 83,9 / 82,2 / 1,7 /% 2,03 )
seval1349( 85,8 / 85 / 0,8 / % 0,93 )
hatioz(63,1 / 62 / 1,1 / % 1,74 )
ameliaa ( 68,1 / / / % ) 1. kez kilo bildiriminde bulunmadı

8. TAKIM ORTALAMASI : % 0,88

** 14 TAKIM 360 ETAP **

anathema8( 79,1 / 78,0 / 1,1 / 1,39%)
makbule007( 61.0 / 61.5 / -0.5 / -0,82%)
BLUEmoon2009( 69,9 / 69,9/ 0 / 0%) Sabit
Sozen( 89.6 / 88.8 / 0.8 / 0.89% )
Ceren06( 62 / 59,8 / 2,2 / 3,55%)
Slimsigara( 59,6 / 59,1 / 0,5 / 0,84% )
donbul (73,1 / 73.1 /0 / %0 ) Sabit

14. TAKIM ORTALAMASI : 0,84%

Merhaba arkadaşlar
Ben eda. 3. takımdan.
Bu hafta 1,2 kilo verme hedefime ulaşamadım.Kendimi ifşa etmem gerekiyor.
Neden kilo veremedim bilmiyorum yarın diyetisyene gidince öğreneceğim.
Halbuki hiç kaçamak yapmadım. :26:
Şişko tombul diyin Ne yaptında veremedin diyin

Merhaba kizlar, doktordan geldim simdi adetim 6 gundur gelmiyordu doktor ultrosanla bakti sag tarafta 2 cm lik bi kist oldugunu soledi adetimin buna bagli gelmeye bilecegini soyledi ve hormon testi istedi acaba baska bi doktorada gitmem gerekir mi kist degince moralim bozuldu: (((((

Slm kızlar herkese hayırlı cumalar dilerim ben 3. takımdan sweetdimple malesef bu hafta takım içi hedef kilomusu tutturamadım hedefim 800 gr vermekti 100 gr ile kaçırdım ama napalım kural kuraldır tüm takımlara kendimi ifşa için buradayımm Geçen hafta hiç kaçamak yapmadım sporumu da düzenli yaptım :44::44: fakat hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşıyor bu hafta daha işi daha sıkı tutacağım inş
Hepimize sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerimmm

geçmiş olsun canımmm ikinci bir doktora gitmen iyi olur istersen soğan kürüne başla faydası olacağına eminimm hemen moralini bozma ne olur özledik seni arayı uzatma

süper çok az kalmış düğününe

yınede tebrık ederım canm hedefıne ulasamasanda guzelkılo vermıssın ınsallah daha da cok verırsın

bende ozledım canm sızlerı ınsallah gıtmeyı dusunuyorum ıkıncı bı doktora bakalım , dugun oncesı bıde bu cıktı hayırlısı olsun demekten baska care yok arastırayım bakalım sogan kurunu canm tsk ederım

Tşk ederim bitanemm haftaya hedef rakamımı ucundan görürüm inş evet mutlaka git soğan kürü gerçekten çok etkili adetim geciktiği zaman ben hemen başlarım üç dört gün sonra söktürür ayrıca rahim temizliği için mükemmel bir kür canım mutlaka dene

Herkese Hayırlı Cumalar

Efsaxs çok geçmiş olsun canım. Muhtemelen miyomdur. Miyomlar belirti vermeden epey bi büyüyebiliyolar. Canını sıkma. Tahlilherin bi çıksın bakalım sonuca göre gerekirse başka doktora gidersin. Doktor kitle hakkında yorum yaptımı bilmiyorum. Kötü bişey olsa o kitle 2 cm olana kadar bi çok belirti verirdi diye tahmin ediyorum. Kafana takma. Tekrar geçmiş olsun canım.

Kızlar bu gün akşama kadar yeni dükkan için dolandım. Geldim hemen portakal marmelatı pişirdim. Bulaşık filan derken peşinden yeni portakal kabuklarını şerbete atıp kaynattım. bi yandan da önceki şekerlemelerimi tartıp poşetledim. fiyonkladım ve sepetlere yerleştirmeye başladım. Ne olur bi göz atın. Albenili duruyolarmı.... Şekerlemeler lezzet olarak jelibonu andırıyo ama doğal aroması çok güzel. Aslında kaç gündür hem iş güç için dolaşırken hem tattırdım. Yiyenlerin çoğu bayıldı. Bakın bakalım tezgahta ilgi çekerler mi?

Eklentiler

• $þekerleme.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 35
Insallah canim bnm yarin baslayayim bakalim sonuclar cikincada baska bi doktor ada goruneyim canim: (((( Bi yorum yapmadi cnm kitleden gecikmis olabilir dedi hormon tahlili yaptiralm dedi okadar 2 ay oncede 1 gun gelmisti sonraki ay normal. Geldi bu sefrde gelmiyor hic bi adet belirtimde yok ara sira kulaklarima falan ates basiyor bide sag tarafimda baski var hafif ins bisey yoktur bu aradasekerlemeler cok tatli oolmus cnm rabbim emeklerini bosa cikarmasin

Amin canım. İnşallah senin de sorunun ciddi çıkmaz. Yarın ola hayrola...

Hayırlı cumalar canım ellerine sağlık albenili durmak ne demek al beni yut diyor resmen karatay öncesi olsaydı hemen zıplardım ama artık şeker tüketmiyorum hem bunları hazırlayıp hem iradene hakim olmak zor olmalı tebrik ederimm müşterisi bol olsun inş

başla bitanemmm yalnız dikkat et çeşme suyuyla değil içme suyu ile kaynatacaksın soğanı içmesi biraz zor ama birazda limon sık içine burnunu tıkayıp iç napalım şifa için neler içilmezki şifa olsun inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…