Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Amman dikkat et bel daha saglam digil ya ( ne durumdasin abla sakin 2 saattir kosuyorum deme kendimden utanirim

sabirsızlıkla bekliyorum

30 dk. 1250 mt. hiç fena değil ilk gün için. Birazdan da pazara gidicem. Burukçay nerdeeeee öyle 2 saat koşsam daha ne isterim. Benimki tempolu yürüyüş... Gerçi koşu bandı olunca hafiften koşar gibi de yapmadım değil. Ama dedim ya korsem çelikten. Heralde sağlam tutmuştur belimi. Yarın belli olur ağrılarımdan... İnşaallah ağrımaz ya pek umutlu değilim.

tatlım pazardan gelince arayıp bulucam inşallah. sonrasında benim ergen kıza tarayıcıdan geçirtip buraya atarım... kendi kendime ben niye o diyeti tekrar yapmadım ki diyorum şimdi. arada böyle basiretim bağlanır. hazır denemişim... sonucundan memnun kalmışım. ne diye kendine eziyet ediyon dimi... tuttu işte deliliğuumm.... Bak şimdi hemen o listeyi bulmam lazım. takıldım oraya. bi namazımı kılayım peşinden bulucam...

bekleyin arkıdeşlerrrrr şahane bi liste geliyoooo!!!!!

Selam kızlar bugün işe gitmedim oğlumun okul toplantısı vardı oraya gittim bugün kaçamak olarak çikolata yedim malesef evde olunca çekmece karıştırdım

eve gitsekde spor yapsak
:122::122::122:

Tammamdiir oldu bil kaptan aslinda bu hafta kesin aldim ben de bide 3 kisi var ya zor bi yani yok bu listenin
Nice 15de bu ara pek gorunmuyo cidden belki bi sikintisi vardir cunku hic olmadi 20-30 mesaj yazardi umarim yarin gelir

Canım işler yoğun olduğu için pek uğraşmadan bugün de deniz oğlum un okuluna gittim toplantısı var dı da

Canım jillian çok zor geldi bana bir ara yapmıştım kollarim bacaklarim tutulmuştu. bilmemki baslasammi sizle birlikte aslında iyi olurdu sende baya işe yaramis

Selam kızlar bugün işe gitmedim oğlumun okul toplantısı vardı oraya gittim bugün kaçamak olarak çikolata yedim malesef evde olunca çekmece karıştırdım

iyi akşamlar canımmm nerelrdesin merak ettim valla bizi bıraktın sandım çünkü bu aralar herkes gidiyoda

Tatlım, bu hamlamisken jillian michaels 30 day shred ne demek? Yav insan kocadıkça cahilleşiyomu ne ... Cardio istemek ne demek? Hadi istedim diyim, o zaman bana ne olucak. Bi anlat bakimmm... Benim gibi bilmeyenlerde faidelensin

ya kızlar dün akşamdan beri bir mide bulantısı... ölüyorum ya. söylemesi ayıp istifra ediyorum yediklerim değil safra çıkıyo. ilacın yan etkisiymiş. midem bulandıkça bastırsın diye bişeyler yemek istiyorum. gerçi yemiyorum ama nereye kadar. hele sigara içtimmi bulantım 10 a katlanıyo. böyle giderse sigarayı bırakma tarihim gelmeden bırakırım. ben ki 23 senedir içiyorum şu zıkkımı... ilacın her türlü yan etkisine razıyım. yeterki bi daha ağzıma sigara sürmeyeyim.

bu arada pazara gittim geldim. 2 km koşsam ancak bu kadar ter atardım. ama yüküm ağırdı, belim koptu resmen. poşetleri hole bıraktım, oturdum bi yandan dinleniyom, bi yandan yazıyom...

neyse çok oturdum. daha bi sürü iş var. söylemesi ayıp çilek reçeli yapıcam. alt yapısını hazırlamam lazım. diğer sebzeleri de bi yerleştireyim. Allah'tan yemeğim hazır. sonrada benim cimcimeye yemek yedirme savaşı başlayacak . ardından uyku savaşı haaa bu arada diyet listesini de bulup yazıcam.... epey bi iş var. oyalanmayayım kalkayım...

Canım jillian çok zor geldi bana bir ara yapmıştım kollarim bacaklarim tutulmuştu. bilmemki baslasammi sizle birlikte aslında iyi olurdu sende baya işe yaramis

Bende mucizeydi cidden :)) bak ne dicem baslayalim ama mesela hic durdurmadan mi yapiyosun bilmiyorum alisma surcende biraz durdur nefes alis verisin duzenlensin sey bi de o tutulma sondaki strechin az gelmesinden video aratirsan bi 5 dakka fazla yapsan o kas agrisi minimuma iniyo ve 3-4 gun sonra kendini accayip iyi hissediyosun :))

Canım işler yoğun olduğu için pek uğraşmadan bugün de deniz oğlum un okuluna gittim toplantısı var dı da

Tamamdiir sen gitme yeter :)) ne dediler yaramazlik yapiyomuymus

hergün tae bo yapmıyorum haftada 2 gun falan

Canim bu kadsr ugrasiyosun umarim haftaya cook iyi bi bildirim yaparsin :))

Tatlım, bu hamlamisken jillian michaels 30 day shred ne demek? Yav insan kocadıkça cahilleşiyomu ne ... Cardio istemek ne demek? Hadi istedim diyim, o zaman bana ne olucak. Bi anlat bakimmm... Benim gibi bilmeyenlerde faidelensin

Bak simdi ablacim cardio yag yakici egzersiz demek su aynaya baktiginda kalcanda gobeginde kollarinda gordugun yumusak kisimlar var ya heh iste onlar yag jillian michaels diye bi spor egitmeni var 30 day shred diye bi program var googleda aratirsan cikar 3 seviyesi var 10ar gun yapiyosun hicbi gun ara vermeden 10 kilo zayiflamis gibi gosteriyo valla cardiosu bol o gobeek kalca hepsi gidiyo :)) bi bak istersen olmazsa birlikte baslariiz

Ayy cilek receli mi ben de istiyorum kargoya atsana hatice abla valla biyerlerim siser gecmis olsun ya sen sigarayi birak bak nasil hareketlerinde kolaylik saglancak cigerlerin temizlenince tuzlu kraker filan yersen mide bulantini cook iyi gecirir )

çilek reçeli tarifini yazar mısın ablammm:126:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hazır eşim Tvde Güldür güldüre dalmışken bende sizlere bakayım dedim
Tabi benimde bir gözüm orda

Keşke istanbulda yaşaymışsın
Kaptanımız Moniyle ( Ayşeyle ) geçen sene fırsat bulup bir kaç kere görüşmüştük dünya tatlısı bir hatun

Son düzenleme:

inşallah güzelim ya... inanıyorum bu sefer bırakıcam...

sen nerde yaşıyon. istemen yeter hemen gönderirim... bu arada ayıptır söylemesi reçellerim de meşhurdur.

Slm kardeş takımcımmm iyi akşamlar hepinizee ben 3. takımdan sweetdimple burukçayın haklı sitemi üzerine uğrayayım dedim

çilek reçeli tarifini yazar mısın ablammm:126:

reçel tarifi yok bebişimmm bunları unutuyoruz okişmi

Hii ay ne guzel karatay fikir olarak urkutucu geliyo ekmek yok iste meyve yo ki bayilirim ne bulursam spor da yaptiginiz ozel bisey varmi ya ben kendime gore pek bisey bulamadim ( arada siz de bize ugrayiin kardes takimiz ama sadece sozdee

canımcım karatay ömür boyu sağlıklı ve fit bir yaşamın anahtarı evet haklısın ilk başlarda ekmeksiz bir hayat düşünemiyor insan fakat 2 hafta uyguladıktan sonra inan bana kendindeki değişikliklere sen bile inanamayacaksın meyve yasak değil tatlım sadece sabah kahvaltıda yiyoruz biz yada aralarda asla akşam yemeğinden sonra yemiyoruz ben her gün düzenli olarak koşu bandında yürümeye çalışıyorum canım bunun yanında 10 dk twsit 10 dk tiffany videosu var onu yapıyorum ve yapabildiğim kadar squat spor yaparken de yeşilçay içiyorum sporu birden yüklenmek yerine her gün yapabileceğin şekilde yaparsan daha çok faydasını görürsün canım sevgiler hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…