8 ocak iş görüşmesi için dua!

zafya

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
3.670
1.497
Arkadaşlarrrrr yarın saat 4 de görüşmem varrr resmen patlamaya hazır bomba gibiyim cok ama cok streslıyım. lutfen bana dua edınnnnnn..

fatıha ayetel ne olursa olsun .. bana önereceğiniz bi dua da varsa hazırım hemen okurum hemennn

şimdiden teşekkurlerrrr

Son düzenleme:
Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip etsin.
Ben bazen is görüsmesine gidip olumsuz cevap alinca cok üzüldügüm olmustur.
Ama sonrasinda iyi ki olmamis demisimdir.
Yani olursa demek ki hakkinizda hayirlisi oldugu icin olmustur.
Olmayacaksa da Rabbim demek ki daha hayirli bir kapi acacak size

Allah yardımcınız olsun.İş görüşmesine giderken yolda dua okumanız sizi psikolojik olarak çok rahatlatır.bildiğiniz bütün duaları okuyabilirsiniz.ve aslında en önemlisi kendinize güvenin güler yüzünüz ile heyecanınızı bastırmaya çalışın..aylardır iş arayan ve bulamayan biri olarak sizin heyecanınızı çok iyi anlıyorum.inşallah hayırlı bir bir kapıdır sizin için..şimdiden başarılar size :)

arkadaslar gorusme oldu.. ama tam bekledıgım gibi gecmedı.. her soruyu yanıtladım cevap verdım.. 2 hafta ıcınde acıklanır didiler ama bakalm hayırlısı.. barı 2 hafta ıcınde acıklansında bende önüme bakim (

Son düzenleme:
hakkinizda hayirlisi olsun..
dedigim gibi olmazsada demek Rabbim daha hayirli bir kapi acacak size insaAllah..

Biraz gec oldu dua icin ama yine de hakkinda hayirlisi olsun, insallah güzel haberler alirsin.
Bu sürecin ne kdr zor oldugunu bilenlerdenim ben de.

Bu asagidaki duayi TV´de Nihat Hatipoglu vermisti, sinavlarinizdan önce okuyabilirsiniz diye,
insallah herkese faydasi olur:

"Ya Rabbi,göğsümü genişlet,işimi kolaylaştır,dilimin bağını çöz.Ta ki sözümü anlasınlar."

Biraz gec oldu dua icin ama yine de hakkinda hayirlisi olsun, insallah güzel haberler alirsin.

Bu asagidaki duayi TV´de Nihat Hatipoglu vermisti, sinavlarinizdan önce okuyabilirsiniz diye,

"Ya Rabbi,göğsümü genişlet,işimi kolaylaştır,dilimin bağını çöz.Ta ki sözümü anlasınlar."

coooooook tşk edermmmmmmm mutlaka okuycamm

işin gucün rast gitsin benim güzel arkadasımmmmm...Allah yardımcın olsunnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…