Kekler - Pastalar 8 Mart Özel Pasta (Dünya Kadınlar Günü Sponsorluğunda)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 1,2%
  • 2 puan

OY: 1 1,2%
  • 3 puan

OY: 5 6,1%
  • 4 puan

OY: 7 8,5%
  • 5 puan

OY: 68 82,9%

• Ankete Katılan
    82
Vuslatcigim ellerine saglik...cocuklardan kalmamistir ama kaldiysa ufacik tefecik, bir lokmacik banada versene

Basarilar canim

Vuslatcigim ellerine saglik...cocuklardan kalmamistir ama kaldiysa ufacik tefecik, bir lokmacik banada versene

Basarilar canim

Çok teşekkür ederim canım
Sorma bir oturuşda koca pastayı bitirdiler
Ben de ilk lezzet testi için küçük bir dilim yemiştim, yoksa kalmıyordu bana da
Borcum olsun canım

Çok güzel olmuş canımm süperr harika gözüküyor tüm aşamaları çok iştah açıcıydı zaten en kısa zamanda yapıcam bu tarifi ellerine sağlık yarışmada başarılar dilerim

Çok güzel olmuş canımm süperr harika gözüküyor tüm aşamaları çok iştah açıcıydı zaten en kısa zamanda yapıcam bu tarifi ellerine sağlık yarışmada başarılar dilerim

Canım çok teşekkürler
Nerelerdesin canım uğramıyorsun, özlettin kendini

Canım çok teşekkürler
Nerelerdesin canım uğramıyorsun, özlettin kendini

Sorma vuslatım yaa o kadar yoğunum ki. Kaç haftadır eve zor atıyorum kendimi. İki çift laf yazacak halim yok inan ama biraz hafifliyor döncem yani. Dönüşümde muhteşem olacak

Sorma vuslatım yaa o kadar yoğunum ki. Kaç haftadır eve zor atıyorum kendimi. İki çift laf yazacak halim yok inan ama biraz hafifliyor döncem yani. Dönüşümde muhteşem olacak
Canım benim Allah kolaylık versin Senin olduğun kategoride coşuyordu ortalık, gel de şenlensin yine buralar

çok gıcık oldun vuslat sana negüzel yapmışsın öyle yaa kekine şekerli süt yedirdinmi kuru olmadımı bende yapmak istiyorumda kocişe

çok gıcık oldun vuslat sana negüzel yapmışsın öyle yaa kekine şekerli süt yedirdinmi kuru olmadımı bende yapmak istiyorumda kocişe

Niye gıcık oldun, çok güzel olmuş o yüzden değil mi
Yok ıslatmadan yaptım kuru olmadı canım ama ıslatıp yaparsan daha yumuşak olur

Niye gıcık oldun, çok güzel olmuş o yüzden değil mi
Yok ıslatmadan yaptım kuru olmadı canım ama ıslatıp yaparsan daha yumuşak olur

evet çok güzel olmuş ondan tamam canım yapıcam en kısa zamanda yarışmada başarılar

ben bu çizgi cizgi görünen pastanın nasıl yapıldığını hep merak etmişimdir
neyse ki öğrendim
basarılar canım görüntüsü çok hoş gercekten

çok leziz bi pasta olmuş
bi pasta canavaı olaraktan bu tam benlikmiş
Yarışmada başarılar bol şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…