Kekler - Pastalar 8 Mart Özel Pasta (Dünya Kadınlar Günü Sponsorluğunda)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 1,2%
  • 2 puan

OY: 1 1,2%
  • 3 puan

OY: 5 6,1%
  • 4 puan

OY: 7 8,5%
  • 5 puan

OY: 68 82,9%

• Ankete Katılan
    82
Vuslatcigim ellerine saglik...cocuklardan kalmamistir ama kaldiysa ufacik tefecik, bir lokmacik banada versene:KK56:

Basarilar canim:KK19:

Vuslatcigim ellerine saglik...cocuklardan kalmamistir ama kaldiysa ufacik tefecik, bir lokmacik banada versene:KK56:

Basarilar canim:KK19:

Çok teşekkür ederim canım:KK19:
Sorma bir oturuşda koca pastayı bitirdiler:KK53:
Ben de ilk lezzet testi için küçük bir dilim yemiştim, yoksa kalmıyordu bana da:KK9:
Borcum olsun canım:KK54:

Çok güzel olmuş canımm süperr harika gözüküyor tüm aşamaları çok iştah açıcıydı zaten en kısa zamanda yapıcam bu tarifi ellerine sağlık yarışmada başarılar dilerim :KK16:

Çok güzel olmuş canımm süperr harika gözüküyor tüm aşamaları çok iştah açıcıydı zaten en kısa zamanda yapıcam bu tarifi ellerine sağlık yarışmada başarılar dilerim :KK16:

Canım çok teşekkürler:KK16::KK16:
Nerelerdesin canım uğramıyorsun, özlettin kendini:KK5:

Canım çok teşekkürler:KK16::KK16:
Nerelerdesin canım uğramıyorsun, özlettin kendini:KK5:

Sorma vuslatım yaa o kadar yoğunum ki. Kaç haftadır eve zor atıyorum kendimi. İki çift laf yazacak halim yok inan ama biraz hafifliyor döncem yani. Dönüşümde muhteşem olacak :KK34:

Sorma vuslatım yaa o kadar yoğunum ki. Kaç haftadır eve zor atıyorum kendimi. İki çift laf yazacak halim yok inan ama biraz hafifliyor döncem yani. Dönüşümde muhteşem olacak :KK34:
Canım benim Allah kolaylık versin:KK16: Senin olduğun kategoride coşuyordu ortalık, gel de şenlensin yine buralar:KK19:

çok gıcık oldun vuslat sana :KK19: negüzel yapmışsın öyle yaa :KK56: kekine şekerli süt yedirdinmi kuru olmadımı bende yapmak istiyorumda kocişe :KK16:

çok gıcık oldun vuslat sana :KK19: negüzel yapmışsın öyle yaa :KK56: kekine şekerli süt yedirdinmi kuru olmadımı bende yapmak istiyorumda kocişe :KK16:

:KK9::KK9:Niye gıcık oldun, çok güzel olmuş o yüzden değil mi:KK53:
Çok teşekkür ederim canım:KK16::KK16:
Yok ıslatmadan yaptım kuru olmadı canım ama ıslatıp yaparsan daha yumuşak olur:KK34:

:KK9::KK9:Niye gıcık oldun, çok güzel olmuş o yüzden değil mi:KK53:
Çok teşekkür ederim canım:KK16::KK16:
Yok ıslatmadan yaptım kuru olmadı canım ama ıslatıp yaparsan daha yumuşak olur:KK34:

evet çok güzel olmuş ondan :KK53::KK53: tamam canım yapıcam en kısa zamanda yarışmada başarılar :KK8::KK8:

ben bu çizgi cizgi görünen pastanın nasıl yapıldığını hep merak etmişimdir :KK1:
neyse ki öğrendim:KK9:
basarılar canım görüntüsü çok hoş gercekten:KK16:

çok leziz bi pasta olmuş :KK56:
bi pasta canavaı olaraktan bu tam benlikmiş :KK30:
Yarışmada başarılar bol şanslar :KK76:

X