8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Katilime sesleniyoruummmm:

bana iç çamaşırı alırsan tanga falan alma, sevmiyorum araya kaçıyor diye:KK1:
kırmızı da sevmem, bordo/mürdüm, ekru falan olabîlir. Dantel de severîmmm

iç çamaşırı almaya utanıyorsan, çantamda taşıyacak güzel bir ayna da olur şekerimmm:KK16:

iç çamaşırı için renk şartımız var mı, yoksa hangi renk istiyorsak onu mu alacagız :44::44:

Gece gecmisi okuyup kendime olasiliklar listesi çıkarayım kendime .
Aklımda kaldığı kadarıyla umran veya asmunikal katılım olabilir :44:

Bende bir ipucu vereyim , sevgili kurbanım evli :KK53: , yası benden ufak .

kaç yaşındasınnnnn ona göre şüphelencem :KK52:

benim kurbanım hiç gelmiyo :KK14:

katilimi de bulamıyom istatik çıkarmam lazım ona da vaktim yok :KK14: isyeeeeeeeeaaaaaaaannnnnn :KK47:

Son düzenleme:
Bende tanga istemem sevgili katılım , kilom müsait degil . Eski kiloma dönebilirseniz belki bi daha ki çekilişe :KK53:

ahaa gizem7 arkadaşımız gelmişş :KK1::KK1: benim katil şüphelilerimden biri kendisi :KK34: çünkü henuz hiç ipucu vermemişşş :KK52::KK52:

ohooo burası almış başını gitmiş yine kurbanımda buralardaymış ama katilim nerelerde bilemiyorum :KK31:

önce kurbanımla ilgili bir ioucu vereyimmm, sonra da katilime ipucu vereyimm :21::21:

kurbanımla ilgili ipucuuuuuuuu, yaşı benim yaşıma yakınnn, ama büyük mü küçük mü söylemeemmmm :KK24::KK24:

katilime ipucu daa, çikolatanın her türlüsünü severimm :KK16: ama bitter ve bademli tercihimdirr :KK16: bide meyveli yoğurtlu çikolatalar var ya onlardan :KK16: jelibon bayılırım :KK16: bir de bonibon çok severim :KK16::KK16: ammaa çok yiyorum ben yaaa :KK47::KK47:

X