8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

:KK9::KK9:

Üzgünüm ama kurbanım sen değilsiinnn :KK1:

Ben yine de inanıyorum, katilim sensin amanteciiiiiiimmmm:KK16:

amante mi katilin ama bende katilim olarak onu düşünmüştüm bakalım kimin katili :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben rüyamda görmedim, ekleyince öyle düşündüm ama herkesi eklemiş uyanık:KK23:

Sende mi çekilişten sonra eklediğim için öyle düşündün yoksa :KK33:

Hepinizi aynı anda ekledim ki merak edin diyeee :KK53::KK53:

Ayyyy sen utanmıyor musun herkesi ekleyip meraklandırmaya, ayrıca da iki hamile insanı duygularıyla oynadın canıııııım:KK19:

Ben yine de inanıyorum, katilim sensin amanteciiiiiiimmmm:KK16:

Ben rüyamda görmedim, ekleyince öyle düşündüm ama herkesi eklemiş uyanık:KK23:

Ayyyy sen utanmıyor musun herkesi ekleyip meraklandırmaya, ayrıca da iki hamile insanı duygularıyla oynadın canıııııım:KK19:
ben rüyamda gördüm ama gerçekten duygularımızla oynadı :KK5::KK5::KK5:

Ayy canım sen benden 6 hafta ilerdesin, zor olmayacak mı hamile hamile alışverişe çıkmak.
Ben hemencecik yoruluyorum artık:KK31:

hemde ne zorlanmak canım ama olsun zevkli oluyor:KK16::KK16: şimdiden kurbanımdan özür diliyorum yılbaşı çekilişinde ki gibi hediye paketlerim gibi çok özen gösteremeyebilirim şimdiden özür dilerim :26::26::26:

haklısın valla bacım bizden uyanık çıktı bu kız :KK9:

Artık birkaç hafta bekleyeceğiz, Ümran ve ben doğurmasak bari meraktan:KK53:

hemde ne zorlanmak canım ama olsun zevkli oluyor:KK16::KK16: şimdiden kurbanımdan özür diliyorum yılbaşı çekilişinde ki gibi hediye paketlerim gibi çok özen gösteremeyebilirim şimdiden özür dilerim :26::26::26:

Ayyy canım kurbanın bensem hiç üzülme, ben zaten paketli olunca kıyamıyorum açmaya:KK1:

Hayatım boyunca hiç mektup yazmadım çok zor olacak benim için,birde hiç tanımadığım birine.:26:

Hayatım boyunca hiç mektup yazmadım çok zor olacak benim için,birde hiç tanımadığım birine.:26:

aynen ben şimdiden düşünmeye basladım ne yazacam tanımıyoru bide şansıma topicte cok sohbete katlmayan biri ahaaa ipucu verdimm :18::18::KK1::KK1::KK1::KK1:

X