8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ay şükür yarabbım..
8den beri buraya yazmaya çalışıyorum :KK53::KK53::KK53: kanser olacaktım yahu. yazamıyorum iletilerim gitmiyor... bayram gibi geldi :KK52: heycanımı içimde yaşadım :KK9::KK9:

kurbanımm gönlüne göre birşeyler hazırlıcam. inşALLAH seni memnun edebilirim :KK16::KK16:

katilim birşeyler daha eklicem tanıtım sayfasına.. burada ki amacım al demek değil öyle düşünme :KK43: fikir açısından yardımcı olayım diye şeyy edicem :KK43:

benmiyim senin kurbanın?!!!!!!!
tatata taaamm işte geldim :KK54:

Ayyy bilmem ki şekerim, sen miydin başka arkadaş mıydı yoksaaa:44:

İPUCU!!! Benim kurbanım gizemli biri, ismini bir sır gibi saklıyor canımcığım:KK19:

ay şükür yarabbım..
8den beri buraya yazmaya çalışıyorum :KK53::KK53::KK53: kanser olacaktım yahu. yazamıyorum iletilerim gitmiyor... bayram gibi geldi :KK52: heycanımı içimde yaşadım :KK9::KK9:

kurbanımm gönlüne göre birşeyler hazırlıcam. inşALLAH seni memnun edebilirim :KK16::KK16:

katilim birşeyler daha eklicem tanıtım sayfasına.. burada ki amacım al demek değil öyle düşünme :KK43: fikir açısından yardımcı olayım diye şeyy edicem :KK43:

Kurbanın ben miyim, eğer bensem bir işaret yap:KK34:
Kolay kolay memnun olmam yani, söyle de yardımcı olayım hediye seçiminde:KK23:

Ayyy bilmem ki şekerim, sen miydin başka arkadaş mıydı yoksaaa:44:

İPUCU!!! Benim kurbanım gizemli biri, ismini bir sır gibi saklıyor canımcığım:KK19:

Kurbanın ben miyim, eğer bensem bir işaret yap:KK34:
Kolay kolay memnun olmam yani, söyle de yardımcı olayım hediye seçiminde:KK23:

ben mıyım yoksa:)
ismimi yazmamaıstım hiç :KK70::KK70:

X