8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

tamam

en son 17 şubat yazıyordu galiba

ismimi katilime ve kurbanıma saklıyorum
çok gizemliyimdir

teşekkür ederim o zaman 2 hafta varmış daha vaktim bolmuş tamam acaba kurbanım el örgüsü şeylerden hoşlanıyor mudur, onun için bişeyler örsem begenirmi ki :44::44:

Ozgee kuzummm ben geldim. Artik ortalardayim. Katilin geldi bagyannnnn :):)

katilcegimm sana elcagzlarimda kitap ayraci yapicam :) once kendime yapicam :) begenirsem sanada yapacagumm :)

teşekkür ederim o zaman 2 hafta varmış daha vaktim bolmuş tamam acaba kurbanım el örgüsü şeylerden hoşlanıyor mudur, onun için bişeyler örsem begenirmi ki :44::44:

ben olsam çok beğenirdim :)

pekii ole olsunn.benım ismim gibi kendini gizliceksin demeek.p

bende kucuk bi ip ucu veriim.benım kurbanım cok sevdıgım bir yerden katılıyor aramıza .)

kesin İzmir

Vereyim canım şuan burda..

ahaaaa seçenekler çok daraldı galiba beniimmmm

pekii ole olsunn.benım ismim gibi kendini gizliceksin demeek.p

bende kucuk bi ip ucu veriim.benım kurbanım cok sevdıgım bir yerden katılıyor aramıza .)

sakarya yı sever misin pekii

katilcegimm sana elcagzlarimda kitap ayraci yapicam :) once kendime yapicam :) begenirsem sanada yapacagumm :)

katilim sen misin yoksaa, bak kitap ayracına da bayılırımm gerçi sen olsan belli olurdu yüzyüze verecektin çünkü hediyelerimi oofff yaaa

sen çıkmadın banaaaa
ay hiç beceremiyorum meraklandırmayı yarından itibaren şüphelenen herkese olabilir dicem

Cesmi nazz kuzumm nezaman gelsem buradasin :) sewgulunle bulusmadin mi yahu :)

Saygideger katil sahibem eger ben isem bir isik ver:) olmadi bir teselli verrr :)

Unuttum...............
Benim kurban hangi ildendi yaa? Hatırlamıyorum bak..

aynı sehirden degıl benim bagım olan ruhen yakın bir sehirden
ama dogru yasadıgım yeri yazmayarak gayet gizemli olmusum :)
Trakya tarafındayım ben

Benim galiba benim

Veee içimden geçenlerden biri çıktı, tanıtımları okurken kardeşime yüksek sesle okuduğum tek kişi, şaşkınım

Kulaklarimi çınlatan sen miydin yoksa canım katılım
çok şüpheli bi cevap kesin benim kesinnnn nasılsın sevgili katilim

bu arada benim kurban pek yok ortalarda :26: hadi gelsin o daaaaaa
Biri beni çağırdı galiba , hemen davete icabete geldim

Cok dusuncelisin asmunikal , renk olsun soyliyim mı

Cesmi nazz kuzumm nezaman gelsem buradasin :) sewgulunle bulusmadin mi yahu :)

Saygideger katil sahibem eger ben isem bir isik ver:) olmadi bir teselli verrr :)

sen evine gidip yemegini yiyip foruma girene kadar buluştum geldim ben

6.30 da buluştuk 9 a kadar yeter ona daha doorusu benim saf sevgilim gündüz çıktıgı için evden t shırt un üstüne trenç kot tarzı bişey giymiş, bi tarafları dondu öle olunca da acıdım da 9 da yolladım evine hasta olacak sonra uğraş dur, bide nazlıı az görüşeyim ama hasta olup uğraştırmasın beni başka bişey istemez

Unuttum...............
Benim kurban hangi ildendi yaa? Hatırlamıyorum bak..

sakarya dandır o ben sana diyimm

Cesmi naz son gunu bekliyorum belkide bulusmamiz icin :)

ozge kuzum. Belki benimdir :) burcunun gonderdigi mesajin futugrafini bizimle paylasip bizi aydinlatabilirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…