8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

benim profilde şehirde istanbul yazıyo ama başka bir şehirde yaşıyorum o nolcekk nihahahah

kurbanımın bilgilerini not ettim.ınsallah bu haftasonu almaya baslayacagım hedıyelerını .) kurbanımın adres bılgılerı bana gelmedı.burcucum burdan soyleyım ben gene.gelınce yazarsın bana .)

aynı sehirden degıl benim bagım olan ruhen yakın bir sehirden
ama dogru yasadıgım yeri yazmayarak gayet gizemli olmusum :)
Trakya tarafındayım ben

sakaryaa danım yaa yakın sayılırız ben miyim yoksaaa

Ben simdilik kacar beni merak et kurbanım :) katilim sen de azıcık ipucu ver

ben miyiimmm yoksaaaa

Benim kurbanım hiçççç aklım da olmayan biri,şaşırdım valla.

ben miyim acaabaa herkesin dedigini üzerime alınıyorum ne olacak benm halimm

kurbanımın bilgilerini not ettim.ınsallah bu haftasonu almaya baslayacagım hedıyelerını .) kurbanımın adres bılgılerı bana gelmedı.burcucum burdan soyleyım ben gene.gelınce yazarsın bana .)

adres bilgileri bize de gelmedi henüz,ayrı bir postada göndericek sanırım onları geranio

aayyy kurbanımın anlattıklarını yine didiklemem lazımm :18::18: kızlar hediye gönderimi için son gün ne zaman, aklımda bikaç bişey var ama en yakın haftasonu alabilirim sanırım :18: geç kalmam inşallah dimi yaa

çok şüpheli bi cevap kesin benim kesinnnn nasılsın sevgili katilim

bu arada benim kurban pek yok ortalarda :26: hadi gelsin o daaaaaa

hmmm senin kurbanın da değilim demek, pek ortalarda yok dedin

Herşey ihtimaller dahilinde canım,olabilirsin de olmayadabilirsin.

yaa bi ipucu versen ben miyim değil miyimm

Tamam canım tanıtım yazım da belirttim zaten nelerden hoşlandığımı..

tamam

en son 17 şubat yazıyordu galiba

anladım canım.ozmn burcu gelınce yazar herkese ozmn.) heyecanla beklıyorum.) isim neydi bu arada? hazır gelmısken tanısayım bır kacınızla.)
ismimi katilime ve kurbanıma saklıyorum
çok gizemliyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…