8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

tamam :KK37:

en son 17 şubat yazıyordu galiba

ismimi katilime ve kurbanıma saklıyorum :KK53::KK53:
çok gizemliyimdir:KK1:

teşekkür ederim :KK16: o zaman 2 hafta varmış daha vaktim bolmuş tamam :KK1: acaba kurbanım el örgüsü şeylerden hoşlanıyor mudur, onun için bişeyler örsem begenirmi ki :44::44:

Ozgee kuzummm ben geldim. Artik ortalardayim. Katilin geldi bagyannnnn :):)

katilcegimm sana elcagzlarimda kitap ayraci yapicam :) once kendime yapicam :) begenirsem sanada yapacagumm :)

teşekkür ederim :KK16: o zaman 2 hafta varmış daha vaktim bolmuş tamam :KK1: acaba kurbanım el örgüsü şeylerden hoşlanıyor mudur, onun için bişeyler örsem begenirmi ki :44::44:

ben olsam çok beğenirdim :)

pekii ole olsunn.benım ismim gibi kendini gizliceksin demeek.p

bende kucuk bi ip ucu veriim.benım kurbanım cok sevdıgım bir yerden katılıyor aramıza .)

kesin İzmir :KK1::KK1:

Vereyim canım şuan burda..:KK52::KK52::KK52:

ahaaaa seçenekler çok daraldı galiba beniimmmm :KK52::KK52:

pekii ole olsunn.benım ismim gibi kendini gizliceksin demeek.p

bende kucuk bi ip ucu veriim.benım kurbanım cok sevdıgım bir yerden katılıyor aramıza .)

sakarya yı sever misin pekii :KK35::KK35:

katilcegimm sana elcagzlarimda kitap ayraci yapicam :) once kendime yapicam :) begenirsem sanada yapacagumm :)

katilim sen misin yoksaa, bak kitap ayracına da bayılırımm :KK1::KK1: gerçi sen olsan belli olurdu yüzyüze verecektin çünkü hediyelerimi oofff yaaa :KK47::KK47:

sen çıkmadın banaaaa
ay hiç beceremiyorum meraklandırmayı :KK1: yarından itibaren şüphelenen herkese olabilir dicem :KK1:

Cesmi nazz kuzumm nezaman gelsem buradasin :) sewgulunle bulusmadin mi yahu :)

Saygideger katil sahibem eger ben isem bir isik ver:) olmadi bir teselli verrr :)

ahaaaa seçenekler çok daraldı galiba beniimmmm :KK52::KK52:

sakarya yı sever misin pekii :KK35::KK35:

katilim sen misin yoksaa, bak kitap ayracına da bayılırımm :KK1::KK1: gerçi sen olsan belli olurdu yüzyüze verecektin çünkü hediyelerimi oofff yaaa :KK47::KK47:

Unuttum...............:KK52::KK52:
Benim kurban hangi ildendi yaa? Hatırlamıyorum bak..:KK53::KK53:

aynı sehirden degıl benim bagım olan ruhen yakın bir sehirden :KK1::KK1:
ama dogru yasadıgım yeri yazmayarak gayet gizemli olmusum :)
Trakya tarafındayım ben :KK53:

Benim galiba benim :KK8:

Veee içimden geçenlerden biri çıktı, tanıtımları okurken kardeşime yüksek sesle okuduğum tek kişi, şaşkınım :KK9:

Kulaklarimi çınlatan sen miydin yoksa canım katılım :KK34:
çok şüpheli bi cevap :KK53: kesin benim kesinnnn :KK52: nasılsın sevgili katilim :KK37:

bu arada benim kurban pek yok ortalarda :26: hadi gelsin o daaaaaa
Biri beni çağırdı galiba , hemen davete icabete geldim :KK3:

Cok dusuncelisin asmunikal , renk olsun soyliyim mı :KK34: :KK53:

Cesmi nazz kuzumm nezaman gelsem buradasin :) sewgulunle bulusmadin mi yahu :)

Saygideger katil sahibem eger ben isem bir isik ver:) olmadi bir teselli verrr :)

sen evine gidip yemegini yiyip foruma girene kadar buluştum geldim ben :KK1::KK1:

6.30 da buluştuk 9 a kadar yeter ona :KK37: daha doorusu benim saf sevgilim gündüz çıktıgı için evden t shırt un üstüne trenç kot tarzı bişey giymiş, bi tarafları dondu :KK1: öle olunca da acıdım da 9 da yolladım evine :KK1: hasta olacak sonra uğraş dur, bide nazlıı :KK37::KK37: az görüşeyim ama hasta olup uğraştırmasın beni başka bişey istemez :KK1::KK1:

Unuttum...............:KK52::KK52:
Benim kurban hangi ildendi yaa? Hatırlamıyorum bak..:KK53::KK53:

sakarya dandır o ben sana diyimm :KK37::KK37:

Cesmi naz son gunu bekliyorum belkide bulusmamiz icin :)

ozge kuzum. Belki benimdir :) burcunun gonderdigi mesajin futugrafini bizimle paylasip bizi aydinlatabilirsin :)

X