8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

gunaayyddııııııııınnnnnnnnn :))))))))) ıkı gun yoktum ne cok kısı gelmıs. hafta sonu kayınvalıdemdeydım ıkı gunumuzu acıllerde gecırdık görümcem agır hasta :KK43:( pek guzel gecmedı maalesef....
bugun cekılıs yokmu geranıo ??? bıran once olsun bak benım 15 gunumkaldı ne ara alıcam hedıyelerı vsvs ....kendımı ona göre ayarlıcam yaffssssss....

Günaydın herkese :KK3:

gunaayyddııııııııınnnnnnnnn :))))))))) ıkı gun yoktum ne cok kısı gelmıs. hafta sonu kayınvalıdemdeydım ıkı gunumuzu acıllerde gecırdık görümcem agır hasta :KK43:( pek guzel gecmedı maalesef....
bugun cekılıs yokmu geranıo ??? bıran once olsun bak benım 15 gunumkaldı ne ara alıcam hedıyelerı vsvs ....kendımı ona göre ayarlıcam yaffssssss....

çok geçmiş olsun,Allah acil şifa versin :KK43:

çok geçmiş olsun canım

günaydınlar hayırlı sabahlar

bugün çekiliş günü çok heyecanlıyım ben

ben kimin katili kim benim katilim olacak merak ediyorum yaaaa

kendimi tanıtmadım daha birazdan tanıtayım bende kendimi

günaydın günaydın hayırlı sabahlar kızlar:KK16::KK16:
dün kendime çok cicik bişi aldım. almışken tanımadığım katilimede aldım :KK9::KK9:

Hatırlatma yapacagim 4 kisi kaldi. Yarin aksama kadar bilgilerini gondermezse ne yapayim kizlar? Nasilsa gonderirler diyip cekilisi yapayim mi erteleyelim mi yoksa listeden cikartip mi yapayim?

hayır hayır :KK50::KK50: ben hafta sonu hiç giremedim nete :KK50::KK50: hemen gönderiyorum bilgilerimi:KK43:

Kızlar günaydın :KK16:

Ben pek uğrayamıyorum, sanırım burada kimseyi tanımıyor olmamdan kaynaklanıyor :KK43:

günaydın kızlarrrrrr bugün büyük gün yuppiii :KK8::KK8::KK8:
çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl görümcen
günaydınlar hayırlı sabahlar

bugün çekiliş günü çok heyecanlıyım ben

ben kimin katili kim benim katilim olacak merak ediyorum yaaaa

kendimi tanıtmadım daha birazdan tanıtayım bende kendimi

aynen canım hemen tanıt bilgilerini gönderki çekilişimiz başlasın

Ben pek uğrayamıyorum, sanırım burada kimseyi tanımıyor olmamdan kaynaklanıyor :KK43:
günaydın canım ilk zamanlar kimse kimseyi tanımıyodu zaten zamanla kaynaştık :KK34:

günaydın günaydın hayırlı sabahlar kızlar:KK16::KK16:
dün kendime çok cicik bişi aldım. almışken tanımadığım katilimede aldım :KK9::KK9:

hayır hayır :KK50::KK50: ben hafta sonu hiç giremedim nete :KK50::KK50: hemen gönderiyorum bilgilerimi:KK43:

günaydın canım hoşgeldin ne aldın canım ya:KK12::KK12:

günaydın çekiliş güzelleri :KK16:
çok heyecanlı bi gün :KK52:

günaydın canım evet çok heyecanlı hemde yaaa

günaydın canım hoşgeldin uğrayabildikçe uğra canım

günaydın kızlarrrrrr bugün büyük gün yuppiii :KK8::KK8::KK8:
çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl görümcen
aynen canım hemen tanıt bilgilerini gönderki çekilişimiz başlasın

günaydın canım ilk zamanlar kimse kimseyi tanımıyodu zaten zamanla kaynaştık :KK34:

günaydın canım tanıtıcam inşallah hayırlısıyla

günaydın hayırlı haftalar :KK3:ay nasıl heyecanlı bir gün bugün:KK52::KK52:

günaydın canım hoşgeldin

günaydın canım hoşgeldin ne aldın canım ya:KK12::KK12:

bende çorap takıntısı var :KK52::KK52: rengarenk çorapları çok severim. çarşıya da pek çıkmam. çıkmışkende çorapçıma mutlaka uğrarım :KK9: kendime çorap almışken katilime de aldım :KK1: ben çok sevdiğim için katilimin de seveceğini düşünüyorum :KK69:

Günaydın herkeslereeee:KK49:

Haftasonum çok yoğun geçti, o nedenle hiç uğrayamadım.
Bugün çekiliş günüüüüüü:KK9:

hoşgeldin canım. hafta sonu pek kimse uğrayamıyor sanırım.
hamiş mişsin. rabbim analı babalı büyütsün inşALLAH:KK16:

Evet, çok teşekkür ederim:KK16:

Haftasonları bu kadar yoğun olmam genelde ama öyle denk geldi işte.
Zaten pek giren de olmamış herhalde.

Gidip de kuzumu besleyeyim birazcık.
Daha sonra geçmişi okurum:79::79:

bende çorap takıntısı var :KK52::KK52: rengarenk çorapları çok severim. çarşıya da pek çıkmam. çıkmışkende çorapçıma mutlaka uğrarım :KK9: kendime çorap almışken katilime de aldım :KK1: ben çok sevdiğim için katilimin de seveceğini düşünüyorum :KK69:

ohhh ohhh çok şanslı senin kurbanın o zaman canım
güle güle giy çoraplarını

Günaydın herkeslereeee:KK49:

Haftasonum çok yoğun geçti, o nedenle hiç uğrayamadım.
Bugün çekiliş günüüüüüü:KK9:

günaydın canım hoşgeldin

X