8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

5 kişi var göndermesi gereken. Hadi Hülya ablayı saymayayım o gönderir nasılsa 4 kişiyi bekliyoruz canım. Sonra kim kimin katili bulun da görelim :KK70::KK70:

tüh hülya abla yılbaşında katilimdi adresi vardı bilseydim saklardım :KK52::KK52: herkes girer bu akşam inş. sabaha da öğreniriz

herkese iyi akşamlaarrrr :KK16::KK16:

ben köye ananemlerin yanına gittim dün, aslında orda internet vardı ama hatlarda sıkıntı var sanırım giremedim bi türlü, o yuzden bi süre yoktum, haftasonu die pek gelen de olmamış sanırım :KK1::KK1: gelen olursa bekliyorum :KK31:

düzelmiş düzelmiş :) Bende çok yoğunum giremiyorum yarın çekiliş var panik yaptım alnımın akıyla çıkayım şu işten sağ salim başka bişi istemiyorum :KK70:

çekiliş yapmakta zor işe:KK53: yaparsın yaparsın sen hadi bakalım yarın akşamı bekliyoruz:KK76::KK76:

herkese iyi akşamlaarrrr :KK16::KK16:

ben köye ananemlerin yanına gittim dün, aslında orda internet vardı ama hatlarda sıkıntı var sanırım giremedim bi türlü, o yuzden bi süre yoktum, haftasonu die pek gelen de olmamış sanırım :KK1::KK1: gelen olursa bekliyorum :KK31:

köyde bile net var dimek ne güzel köymüş o öyle:KK53::KK53::KK52:

köyde bile net var dimek ne güzel köymüş o öyle:KK53::KK53::KK52:

bizim köy modern koylerden :KK33::KK33:

aslında ananemlerin yan tarafında teyzemlerin evi varda, onların da 13 yaşında 2 tane veledi var, öle olunca onlar baglattılar ben de wifi den yararlanıyordum :KK1::KK1:

kendimi tanıttım adres bilgilerimi de yolluyorum hemen....heyecanla bekliycem bakalımm kim olacak kurbanımm
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Hatırlatma yapacagim 4 kisi kaldi. Yarin aksama kadar bilgilerini gondermezse ne yapayim kizlar? Nasilsa gonderirler diyip cekilisi yapayim mi erteleyelim mi yoksa listeden cikartip mi yapayim?

Hatırlatma yapacagim 4 kisi kaldi. Yarin aksama kadar bilgilerini gondermezse ne yapayim kizlar? Nasilsa gonderirler diyip cekilisi yapayim mi erteleyelim mi yoksa listeden cikartip mi yapayim?

nasılsa gönderirler diyip çekilişi yapma bence
ama diğer seçenekleri bilemedim :KK31:

X