8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

haklısın zeynepcım ama olan olmus artık bır sonrakı cekılısı sen organıze edecetın dıme ??? daha net kurallar koyarız bırde zaman acısından bıraz dahauzun tutarsınn olmaz mı?

valla öyle ortaya atıldım ama başka bir gönüllü varsa sıkıntı yok

sevgılı Kurbancık sımdı ınternetten baktımda Kargobulunduğun İl'in dağıtım şirketindeymıs bu sabah gelmıs .şansın varsa bugun yada en gec yarın alırsın ınsaALLAH :)))

Herkese günaydın

sevgılı Kurbancık sımdı ınternetten baktımda Kargobulunduğun İl'in dağıtım şirketindeymıs bu sabah gelmıs .şansın varsa bugun yada en gec yarın alırsın ınsaALLAH :)))
Ben de senden bi bakmanı rica edecektim, sen bakmışsın da yazmışsın çoktan :) sabah evden çıkarken kimliğimi bıraktım bugün belki ben yokken gelir diye. Gelir inşallah bugün :)

Son düzenleme:

ınsaALLAH gelır canım .... ben yıne ara ara bakar sana haber verırım :)

baskan bana mesaj atmissin! Cevabini aldinmi bilemedin cepten giriyorum da takip edemiyorum zaman zaman :)
Aldim canim bi ona bi ona mesaj arayim derken cevap veremedim kusura bakma

Tamam siz hallettiyseniz sorun yok :) bana bi kac gun once hediyeleri gondermis mi diye sordu ondan sey ettim :)

Yeni çekilişi kim ustlenecekse kuralları hazirlamada yardımcı olurum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…