8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kuzuuu kavuşmuşsun nihayet hediyeciklerine, hadi gözün aydın

Biz her ay bi çekiliş yapalım en iyisi
Kesinlikle
Sağol tatlım
Günaydın :))

olabilir aslında :) iyi fikir

Hülya abla hediyelerin çok güzel güle güle kullan :)

Jooker kesene bereket canım
Sağol kuzum benim.
Geçmiş olsun fıstık, dikkat et kendine.
Gözün atdın kavuşmuşsun hediyelerine sağlıkla kullan.
Jooker cebine bereket

Geçmiş olsun , çok yorma kendini
Teşekkür ederim 2 numaralı katil adayım..3 te tutturdum ama jookeri
Ben de öyle düşünüyorum..İnsanın belli bahaneleri olabilir ama toredo yılbaşı çekilişinde de hiç uğramamıştı diye hatırlıyorum.Benim mazeretim vardı ve bunu Burcu'ya bildirdim çekilişin ilk sıralarında, mazerete, hastalığa hayhay ama biz sadece hediye için katılmıyoruz bu etkinliğe.Şahsım adına öyle söyleyim ya da.Aslında bir dahaki çekilişi yapmak isterim çünkü ben daha sertim bazı konularda, olmazsa olmaz kurallar koymak lazım, ama işte veletimden çok sık vakit bulamıyorum.Yoksa bir dahaki çekilişi ben yapardım
Raptiye ile çiçeği gördüm ben arada-sırada yazıyorlardı.İlk başlarda sanırım raptiye sohbete gelmiş, çiçeği de gördüm ben.Ama toredonun belki 1 belki de 2 mesajı var sadece.Diğer çekilişte de mevzusu olmuştu .Onu merak eden kurbanı var, e bir de katili var.Bunları düşünmek lazım.

Merhabaaa sevgılı Kurbanım senı cok beklettım bılıyorum kusuruma bakma :)))) muhtemelen en gec Cuma gunu yollamıs olurum. buarada nasılsın ıyımısın canımcım :)

Son düzenleme:

Valla bende bugün kurbanıma yazdım merak etmesin diye cumaya kadar göndrermiş olurum olabildiğince girmeye çalştım kimseyi mağdur etmemeye çalıştım ama benimde kolim gelmedi daha ses de yok :)

Valla bende bugün kurbanıma yazdım merak etmesin diye cumaya kadar göndrermiş olurum olabildiğince girmeye çalştım kimseyi mağdur etmemeye çalıştım ama benimde kolim gelmedi daha ses de yok :)

bbenimde ses yok hala seni listemden çıkardım canım zaten...

çiçek evli demiş..
raptiyede bi kere geldi şalları seviyor dedi..

bencede konuya 2 günde bir gelme zorunluğu olmalı..
şahsen ben çok konuşmadığım muhabetimin olmadığı birinden hediye almak çok hoşuma gitmez

Ay resmen kimse gelmemiş bugün hediyeleri gelenler neden uğramıyooo

Son düzenleme:

sana katılıyorum..cicek22 diğer hediye topiğine çok sık giriyo belki başta karıştırdı burayada adını yazdırdı..
çünkü bende başta öyle olmuştum iki topiğede adımı yazdırmıştım sonra farkettimki iki ayrı çekilişmiş daha çekiliş olmadan ordan adımı sildirdim burası daha samimi geldi neyse ya kısmet çokta önemli değil napalım

bugün herkes bdv üye olmuş

ilginçç.. büyük konuşmak istemiyorum ama bence evlilik bu olmamalı..

yok artık öyle bişi olamaz herhalde..
ben naza sorayım çiçeğe yazsın bi :26::26::26:

ilginçç.. büyük konuşmak istemiyorum ama bence evlilik bu olmamalı..

yok artık öyle bişi olamaz herhalde..
ben naza sorayım çiçeğe yazsın bi :26::26::26:

hayatta başıma gelmez denilen şeyler insanın başına geliyor ne yazıkki cnm rabbim kimsenin başına aldatılma olayının gelmesini hatta böyle bir şüpheyi dahi nasip etmesin çok zor

ah yavrum sen geçen çekiliş de çok beklemiştin hatırlıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…