8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben merak ettim, azıcık anlatsana kız :KK9:

avukat-müvekkil gizliliği var :KK19:
anlatayım dur azcık :KK9:
benim müvekkilin kardeşi ile, kocasının kardeşinin karısı yasak ilişki yaşamış, kadın yasak ilişkisinden 2 çocuk doğurmuş adama senden demiş nüfusuna kaydettirmiş
sonra ortaya çıkmış bu durum ve bizimkilerin evliliğine yansımış
e bi de benimkinin kocası başka bi kadınla imam nikahı mı ne kıymış.. inkar ediyo ama duyumlar o yönde

tanıklar dinlendi zor zaptettim benim kadını.. atlıcaktı valla görümcelerinin üstüne, iftira atıyolar diye
tam tamına 1 buçuk saat sürdü duruşma, tüm hayat enerjim emildi resmen

herkes kafasına göre atlıyo, hakim çileden çıkıp bağırıyor falan
aman amann :KK14:

benim müvekkilin kardeşi ile, kocasının kardeşinin karısı yasak ilişki yaşamış, kadın yasak ilişkisinden 2 çocuk doğurmuş adama senden demiş nüfusuna kaydettirmiş
e bi de benimkinin kocası başka bi kadınla imam nikahı mı ne kıymış.. inkar ediyo ama duyumlar o yönde

tanıklar dinlendi zor zaptettim benim kadını.. atlıcaktı valla görümcelerinin üstüne, iftira atıyolar diye

Bu ne ya Brezilya dizisi gibi mübarek :KK53:
Ne güzel hayatın var kız bol ekşınlı :KK51:

Eee duruşmanın sonucu ne oldu?

Bu ne ya Brezilya dizisi gibi mübarek :KK53:
Ne güzel hayatın var kız bol ekşınlı :KK51:

Eee duruşmanın sonucu ne oldu?

bizim dinlenemeyen tanığı hazır etçez bi sonraki celse.. mart sonuna ertelendi

ekşın da pek iyi değil ya milletin lafını biz çekiyoz.. sanki boşanmalarındaki bütün suç avukatlarınmış gibi görülüyo maalesef :KK14:

kızlar selam.
bır karışıklık olmadı. 2 konuyada adımı yazdırdım.
diğer konudakılerı yılbaşı cekılısınden tanıdığımdan cok yazmış gibi görünebilirim oysa ılk zamanlar buraya daha sık giriyordum.
sonrasında yazmamaya ama okumaya başladım. sonrada hızınıza yetişemedim.
ılk baslarda cok ıpucu vermiştim.
bu arada ben bu sayfadaki kurbancığıma mj attım ve bırazda muhabbet ettik.
bılmem bu ıpucu olur mu:)? sevgili zeyy:)?

Selam fıstıklar, şükür ben de kavuştum hediyelerime..Katilim jooker idi.Kendisinin gönlüne sağlık, kesesine bereket..:KK16:
Bu vesileyle tanışmış olduk kendisiyle..Mesajlaşıyor ve konuşuyoruz aramızda duygusal şeyler olabilir:KK53:Tabii ben biraz daha az samimi konuşmayı becerebilirsem:KK53:
Canım çok teşekkür ederim..:KK16:
Kızlar Haziran'da Yaza merhaba konseptiyle hediyeleşme olacak ya, Nisan'da da Bahara Merhaba Çekilişi mi yapsak?:KK53: Sevdim ben bu hediyeleşmeleri:KK23:
ben samimiyetine bayılıyorum :KK16:

kimsecikler yookk:KK53::KK53::KK53::KK53:yine hediyesini alan fırlamış:KK20::KK20:az durunda muhabbet edek dimi:KK19:

bugün kına malzemesi aldım hint kınasına merak saldım:KK52: eve gidince yapıcam bakalım olucak mı

Son düzenleme:

bizim dinlenemeyen tanığı hazır etçez bi sonraki celse.. mart sonuna ertelendi

ekşın da pek iyi değil ya milletin lafını biz çekiyoz.. sanki boşanmalarındaki bütün suç avukatlarınmış gibi görülüyo maalesef :KK14:

ayyy zor bi gün olmuş geçmiş olsun...
canım yaa bi dahaki çekilişe bana haber verirmisin siz haberleşirsinizde, ben kendimi bildim bileli hep dışarda kalıyom hiç bişeyden haberim olmuyoo :KK31:

kızlar selam.
bır karışıklık olmadı. 2 konuyada adımı yazdırdım.
diğer konudakılerı yılbaşı cekılısınden tanıdığımdan cok yazmış gibi görünebilirim oysa ılk zamanlar buraya daha sık giriyordum.
sonrasında yazmamaya ama okumaya başladım. sonrada hızınıza yetişemedim.
ılk baslarda cok ıpucu vermiştim.
bu arada ben bu sayfadaki kurbancığıma mj attım ve bırazda muhabbet ettik.
bılmem bu ıpucu olur mu:)? sevgili zeyy:)?

valla bilemedim şimdi ben miyim acep :KK1:

özlemişim senii iyiyim şükür sen nasılsın :KK16:

iyiyim çok şükür :) ben de özledim yaaa gizemli günleri de özledim.ne güzel gizliyorduk kendimizi :KK1:
azıcık boğazımda bişiler oluyor sanki inşallah hasta olmam
yorucu bir gündü hem iş yerinde hem de evde.
o yüzden yatsam iyi olucak :) iyi geceler şeker

X