8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kızlar merhabaaa,

Sabahtan beri arşivdeyim canım çıktı resmen :KK19:

Büssürüü konuşmuşsunuz bugüünn ama okudum hepinizi :KK1:

merhaba hoşgeldin bende oyle bi süre sonra gırınce hepsını tek tek okuyorum mübarek bizim hatunların cenesi düşük bende tabi :KK1:

geranio benide ekle tatlımm
anca geldim ya nickimi değiştirdim :KK33::KK33:
eskilerden azcık kişi var ama olsun napakk:KK24::KK24::KK24:

yok ya cok şükür değiliz ama evlenene kadar farklı sehırleydeydk ve cok zordu şimdi işte 1 bucukk saat sonra gelıcek :)):KK52::KK16:

heee günlük özlem senin kii :KK1::KK1::KK1: az kalmış azz, bizim daha dügüne çok vaarrr, şimdi de böle sürekli hasret durumundayız :KK43::KK43:

heee günlük özlem senin kii :KK1::KK1::KK1: az kalmış azz, bizim daha dügüne çok vaarrr, şimdi de böle sürekli hasret durumundayız :KK43::KK43:

oyy kıyaaamaamm :KK39: inşallah hayırlısyla tez zamanda kavusun canım insan sevdiği insanla cidden mutlu oluyo Rabbim herkese mutluluk versin :KK16:

olmadı ama bu ben çalışırken çok güzel sohbetler geçmiş ben geldim herkes gitmiş :KK14::KK14:

canım içinden nasıl geliyorsa ne kadar almak geliyorsa öyle yap çok sıkıntıya sokma önemli olan birbirimizi mutlu etmek
:KK9::KK9::KK9::KK9: aynen canımmmmmmmmm

bende bian sevinmiştim 2 sevinci birlikte yaşayacağım diye ama neyse nasıl isterseniz pazarteside olur hem o zama evde olacağım daha sık girer heyeana ortak olurum
Tamam canım sorun yoksa pazartesi çekiliş günü olsun :)))
Kızlar merhabaaa,

Sabahtan beri arşivdeyim canım çıktı resmen :KK19:

Büssürüü konuşmuşsunuz bugüünn ama okudum hepinizi :KK1:

gelelim mi yardıma canım çabuk çabuk bitirir sohbet ederiz sonra :)

geranio benide ekle tatlımm
anca geldim ya nickimi değiştirdim :KK33::KK33:
eskilerden azcık kişi var ama olsun napakk:KK24::KK24::KK24:

Ekliyorum canım hosgeldin:) herkese mesaj attım ama bu kadar kişi toplayabildim

zorunlu alınacakları göremedim aslında cici'nin yaptığı çekilişte ayna şartı koymuş oda güzel olurdu donmu alcazki yine:KK51::KK51:

ayyhhh..kızlar okurken yoruldum yazılanları...
:)
yahu bu alacağımız ''don''arın kırmızı olması şartmı diye detaycı bir soru sorayım dedim.:KK52::KK52:

zorunlu alınacakları göremedim aslında cici'nin yaptığı çekilişte ayna şartı koymuş oda güzel olurdu donmu alcazki yine:KK51::KK51:

Canim don alicaz yine ama istemeyen ayna ve tarakta alabilir. İlk mesajda yazmıştım bi daha bak istersen :)
ayyhhh..kızlar okurken yoruldum yazılanları...
:)
yahu bu alacağımız ''don''arın kırmızı olması şartmı diye detaycı bir soru sorayım dedim.:KK52::KK52:

Canım donda sınır koymadik bu sefer isteyen istedigi gibi alabilir kendimizi tanitirken bununla ilgili ayrıntı verebiliriz.

Bennn geldimmmm :)) nasilll hediye alacammm nasıl hazirlicamm hicc bilmiyomm yaaa heyecandaa yaptmmmm :)))))

Kızlar beni silin cekilise katilamicam cok Üzgünüm cunku bir süre burda olamicam :KK43:

Tamam canım sorun yoksa pazartesi çekiliş günü olsun :)))

gelelim mi yardıma canım çabuk çabuk bitirir sohbet ederiz sonra :)

Ekliyorum canım hosgeldin:) herkese mesaj attım ama bu kadar kişi toplayabildim
tamam canım

bu daha ilk çekilişim olacak,bir bakayım heyecanını yaşayayımda diğer çekilişlerde inşallah...
:KK34::KK34::KK34:

X