8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben geldim :) minigimi sirk gosterisine götürdüm eğlendik geldik :)) nasilsiniz kızlar bakalım :)

İlk defa duyuyorum, o kadar gelişimi var onlar yapmıyor da saçı mı yanma yapıyor:26:

O zaman benimki keltoş olacak. Kısa bi süre hariç mide problemim olmadı çok şükür

Ben rüyamda hep görüyorum bebeğimi, fazla saçı yok. Ayyy bi rüyamda da bebeğim doğmaya başlamış, kafası elime geliyordu, saçlarına dokunmuştum. Çok korktum bu rüyadan, erken doğacak diye korkuyorum hep

Caprice gold, maldivlere de devremülk yapmış. Para olsa da alsak, dönüşümlü giderdik çekiliş gülleri olarak

her ihtimale hazırlıklı ol diye canım
İnşallah abla

Bir cumartesi çalışmasının daha sonuna yaklaşmış bulunmaktayım

Kendime iyi hafta sonları diler sizleri de öperim
İyi hafta sonları canım , aldığın aynaya bayıldım
Güzel yüzüne hep güzel günlerde bak aynana elmadilimi :108:
Aksilik işte,sinirlerim bozuldu.
Paketim pazartesi elinde olacak kurbanımın.

Canım olsun sıkma canını , kurbanın biraz daha merakta kalacak demek ki

Son düzenleme:
Kızlar hepinizin aldıkları birbirinden güzel ya güzel günler de kullanın , alanların keselerinin , gönüllerinin bereketi bol olsun .
Aklıma geldikçe yazıyorum yoksa hepsi muhteşem
Ümran mumluğun süpermiş canım kesene bereket , ikramaya güzel günlerde kullan , kutlama mumları eksik olmasın üzerinden

Son düzenleme:
Tatlım msj kutuna bak.

Ben de ümranın aldığı donu çok beğendim

Çiçek canım senin hediye resimleri eksik olabilir mi ? İki kutu var ? :26::26::26:

Aaa bunu duymamış olmana çok şaşırdım. Özellikle eskiler hemen bu yorumu yapıyorlar bana. Bu arada senin minik kuş kız mı erkek mi canım?

Rüyamda ben de hiç görmüyorum miniğimi... Ama sen de erken doğmasından korkma sakın. Rüyada doğum yapmak iyidir

Erkek canım benimki... Hamile kaldığımı bile testten önce rüyada gördüm. Sonrasında da aylardır defalarca gördüm rüyamda. Tahmin edebiliyorum nasıl birşey doğuracağımı

Erkek canım benimki... Hamile kaldığımı bile testten önce rüyada gördüm. Sonrasında da aylardır defalarca gördüm rüyamda. Tahmin edebiliyorum nasıl birşey doğuracağımı

Ne güzel yaa ben de görsemya Benim minik kuş sürpriz biraz. Rüyamda bari görebileydim iyiydi. İlaç almazdım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…