8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Vay be.Ben pek sevmem çikolata bir kaç tane var yiyebildiğim.Elma şekerini tercih ederim katilime duyurulur diyeceğim ama kargom yolda .İçime doğuyor elma şekeri var o kutunun içindeBen de size inat buraya elmaşekerimi yerken foto koyacağım o çeşme de görsün bakalım nasıl yenir elma şekeri hıh
Benim velet kıvır kıvır saçlı olacak galiba Çünkü her günüm böyle
Benim velet bayağı bildiğin bonus, ama bugün babası saçlarını kestirdi, gözüme tuhaf görünüyor yeni kırpılmış koyun gibi:26:
Anlaştık o zaman

Kurbanım olabilirsin tabi neden olmasın ama sen yine de , başka adayları da atlama .

Hööff..hep bi entrika..Hep bi şaşırtmaca..Hep sorular..Ondan sonra niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.

O kadar kıvırcık olmasın yawww kız benimki, nasıl tararım Çok yanma yapmış mıydı canım seninki hamişken?

Hadi inşaallah, biz de.
Aslında Cuma günü azıcık erken arasaydı katilim, eşim merkezden alabilirdi ama sağlık olsun

İnşallah abla

Bir cumartesi çalışmasının daha sonuna yaklaşmış bulunmaktayım

Kendime iyi hafta sonları diler sizleri de öperim

Ben de elmaşekeri yollamıştım, sana biraz nisbet gibi olacak ama bir dahaki çekilişte bana çıkarsan 3-5 tane gönderirim, doya doy yersin apla

Benim velet kıvır kıvır saçlı olacak galiba Çünkü her günüm böyle
geçmiş olsun rose tatlımm...ay ne güzel bayılırım kıvır kıvır saçlı bebelere
çiçek ve elmadilimi hedişlerinizi güle güle kullanınnnnn
katilim nasılsın hoş gelmişsinn..seni göremeyince erken doğuma girdin sandımm:18::18::18::26::26:korkutma beni gel arada sırada uğra buraya
selam kizlar nasilsiniz.

gamzecik hediyelerin cokk guzel gorunuyor..
roselada ve ikramaya cok gecmis olsun..

bende mobilden giriyorum. katilim seni seviyorum.
kurbanimada hediyeler ulasmis

teşekkür ederim asmunikal bebişimm....kociş odada ben pc başında hapşıra tıksıra geçiriyoruz haftasonunu:2::2:...biraz önce ilaç almaya gittim eczaneye ...gelince de tavuksuyuna çorba yaptım bol limonlu içecez uyanmasını bekliyorum beyefendinin...benim hastalık atlatmam olur mu acaba bu şekilde bilemiyorumm...aklın varsa bekarlığın keyfini çıkar insan bir yayıla yayıla yatmıyor grip bile olsa

Elmadilimi hediyelerin çok güzell güle güle kullan inşallah,amante emeğine sağlık kesene bereket çok güzel seçimler yapmışsınn....hem güllerine hem tarağına bayıldımm...bu tarz bir tarak çok aradım kurbancığıma ama mahrumiyet bölgesi burası hiç bişey tam istediğim gibi olmadı

Kıvırcık olursa saçlarını taramaya sana yollarım baaaak

Teşekkür ederim. Ben de güllere, tarağa, kitabıma ve tabi diğerlerine de aşık oldum.
Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama ben de istanbuldan izmite geldim evlenince.
Küçük bi yer olmadığı halde hiçbir aradığımı bulamıyorum. İstanbulda böyle değildi...

İnsanın alışmasıyla alakalı demek ki

Mide ile bebeğin saçı arasındaki alakayı çözemedim ben yaa:44:

Saçlı bebek yanma yapar derler ya, öyle bir inanış var ya ondan diyoruuuum Bi de benimki her gün ve aşırı olduğu için kıvırcık herhalde diye düşünüyorum Çünkü bu ihtimal var eşimden dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…