8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Aaaa olur mu şekerim konunun başından beri liste tuttum , ipuçlarını takip ede ede helak oldum. Yazdım , çizdim , eledim .Geriye topiğe girmeyen hatunlar ve jooker kaldı .
Bildiğin bişey varsa paylaş lütfen.

Nasıl sevilir bu ya, ne şeker şey öyle .
Sizin mi ?

Ah canım çok güzel gözüküyorlar , boşver bulduğun bir kutuya koy ,yolla canım. Güzel güzel paketlemişsin daha ne olsun.
Adresimi biliyosun zaten katilcim.
:KK16::KK16::KK16::KK16:
(Katil diye diye sana sulanıp duruyorum , bir de yine yanılıyor muşum .Rezil olurum valla , bu kaçıncı darbe olur sayamadım )
hahahah, yanlışi katil adayı, yanlış sulanma:KK14:
Ben de tek kaldım sanıyordum, hayırdır sen napıyorsun gece gece :KK53: ben yoldayım, az önce mola vardı. Birazdan da uyumaya çalışacağım :KK31: Kk'dan çıkabilirsem :KK52:
keçiörende akraabalarım ve arkadaşım var. biraz ters kalıyor bana ama geldiğinde Kızılay'a falan geliyorsan görüşürüz belki. :KK55: Hiç ankaralıya denk gelmedim topikte ya :26:
Görüşebiliriz tabii canım neden olmasın?
Sorma uyucam birazdan :)
Çok severim ben kedileri .
Bir ara çeşmi senin katilin gibi konuştu , onlar hep şakamıydı? Kurbanı falcon muş :KK23:
Senin saçlar ne renkti canım :KK53:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Günaydın günaydın günaydıııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn :KK52:
Günaydın tatlım:KK16:
günaydın kızlar:KK3:bakalım bugün kimler burda olacak :KK31:

işte hediyelerimin son hali bugün kısmetse kargoya vereceğim kurbanıma duyurulur:KK23::KK23:

Eki Görüntüle 989684 Eki Görüntüle 989685
Çooookkk güzeller:KK16:
günaydın kızlaaar, nasılsınız bakalım? umarım hepimiz mutlu, huzurlu bir haftasonu geçiririz.

teşekkür ederim. umarım senin beni mutlu edebildiğin gibi ben de burcu mutlu edebilmişimdir. :KK16::KK16: kocaman kocaman öpüyorum seni :KK54::KK54::KK54:

aşk olsun, ne varmış seninkilerde. çok çok güzellerdi. teşekkür etmiş miydim? :KK16:

ayy kime gidiyorlar acaba, emeğine sağlık canım çok güzel görünüyorlar. :KK52:

teşekkürler tatlım :KK42::KK16:
Hatırlamıyorum:KK1: Kuzum sen beğendikten sonra , içine sindiyse ne mutlu bana.:KK16:
Benim kargo yola çıkmış , en geç pazartesi elimde olurmuş kısmetse , sevgili katilciğim öyle diyor :KK16:
Hehehehe, tahminim tuttu, kesin o senin katilin:KK14:
Ahaaa :KK28: Ben senin katilini buldummmm :KK52:

Ama söylemem :KK35::KK35:
Aynen:KK76: Ben de buldum ama söylemeyeceğim.:KK14: O beni nasıl bekletti, hiiiçççç renk vermedi ben de ona söylemiyorum katilini, arasın bulsun ben dakikalarca iz sürdüm:82:

Son düzenleme:

Aynen:KK76: Ben de buldum ama söylemeyeceğim.:KK14: O beni nasıl bekletti, hiiiçççç renk vermedi ben de ona söylemiyorum katilini, arasın bulsun ben dakikalarca iz sürdüm:82:

Abla ben bulamadım yahuu ipuçlarından biriyle kaybetti Nurlum benim ona bulduğum katili :KK19:

Daha kendi katilimi bilmiyorum başkalarına katil arıyorum sanırım sıyırdımm
:KK53:

Canım canını sıkmak istemem ama ikea montajını oraya yaptırsanız daha iyi olur.
Sonradan çok sorun çıkabiliyor. Ben yatak odamı oradan aldım modelini çok beğendiğim için.
İstanbul dışına montaj yoktu, buradan bi mobilya montajcısına kurdurduğumuz halde sorun çıktı.

İkeadan gelen servis birçok yerini düzeltmek zorunda kaldı.
Sen bi de eşim kuracak diyorsun, çok daha zor olur bence:KK31:
Daha önce kütüphanenin montajını yapmıştı eşim,bir sorun olmamıştı.
Bakalım olmazsa montaj yapacak birilerini çağırırız of.

ben de iyiyim tşkler :) işteyim.
ohh ne güzel bugün bol bol hediyeler paylaşılacak o zaman :)

eşinin elinden montaj işi geliyorsa yapsın ya.biz evimize taşındığımızda eşim mobilyaları kendi söküp tekrar monte etti.hatta ben de yardım etmiştim.zorlayıcı ama olsun kendi evin kendi eşyan olunca zevkli bile.
Eşim anlıyor bu işlerden çok şükür canım,hem kendi el emeğimiz olacak hem montaj parasından yırtmış olacağız.:KK52:

Herkese merhaba :)

Geranio canım bayıldım hediyelerine makyaj çantan,aynağın tarağın kitapların aman aman çok güzeller :KK16: kesesine bereket wertx in..

İkramaya seninkiler de aynı şekilde elbise,mumluk waw dedim yani :) ümranın kesesine bereket.
tünaydın tatlımm ben,m biricik katilim bugün yok :2::2::KK43::KK43:
acaba nerelerde bebişi mi bırakmadı kii..az kaldı doğumaaa:nazar::KK49::KK49::nazar::emir_bebek::nazar:
Midem cayır cayır yanıyo yaaa :KK43:

dünden beri ne çektim ben de midemden..üst kat komşumdan gaviscon istedim içtim öyle geçtii yoksaa daha çook yanardıı....
eczaneye gidiyorumm bir ağrıkesici ateş düşürücü ilaç layım nexıum falan da lazım karıkoca midemize ateş koymuşlar gibi yanıyoruz..:KK50::KK50:kurbanımın da ufak bir iki eksiğini alıp dönecem inşaallah:KK16::KK16::KK16:

tünaydın tatlımm ben,m biricik katilim bugün yok :2::2::KK43::KK43:
acaba nerelerde bebişi mi bırakmadı kii..az kaldı doğumaaa:nazar::KK49::KK49::nazar::emir_bebek::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dünden beri ne çektim ben de midemden..üst kat komşumdan gaviscon istedim içtim öyle geçtii yoksaa daha çook yanardıı....
eczaneye gidiyorumm bir ağrıkesici ateş düşürücü ilaç layım nexıum falan da lazım karıkoca midemize ateş koymuşlar gibi yanıyoruz..:KK50::KK50:kurbanımın da ufak bir iki eksiğini alıp dönecem inşaallah:KK16::KK16::KK16:
Geçmiş olsun canım.:KK19:
Hediyelerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK76::KK76::KK76:

Aaa ne güzel, kimden?:26:

Hadi gözün aydın. Az kalmış :KK52:

Ben de artık pazartesi yollayayım hediyelerimi. Kurbancıkım merakta kalmıştır. Sona kalmasın minik kuş :KK52:
Saol canım , meraklardayim kim acaba ?
Ahaaa :KK28: Ben senin katilini buldummmm :KK52:

Ama söylemem :KK35::KK35:

Kim hemen söyle lutfen diyecektim ki :KK34: aşağıdaki mesajini gordum

Vazgeçtim bulamamışım :KK19:
Olsun , bulsan söylemezsin zaten . :KK19:
günaydın kızlar:KK3:bakalım bugün kimler burda olacak :KK31:
işte hediyelerimin son hali bugün kısmetse kargoya vereceğim kurbanıma duyurulur:KK23::KK23:

Eki Görüntüle 989684 Eki Görüntüle 989685
Güle güle kullansın şimdiden , çok güzel gözüküyorlar :nazar: ama bana değiller .

Günaydınnn kızlar nasılsınız bakalım bu arada hediye yüklenecek sayfanın linkini atarmısınız bana :) hediyesini teslim alan varmı aramızda
Alanlar çoğaldı canım , benimki de yoldaymış :KK1:

True selam canım
naber ?

Ben şimdilik çıkıyorum , sonra gelicem yine .
Gündüzleri kısa kısa bakıp çıkıyorum ancak bu kadarına fırsat buluyorum .

Eski bir numaralı katil adayım elmadilimi , nasılsın , kuzu nasıl :nazar:
:KK16:

Hediyelerime ve katilime aşık oldum sanırım :KK69:

Ve katilim çekiliş günü tahmin ettiğim gibi amante03:KK48:
Çabuk listenizden eleyin benim katilimi, o güzel paketler bana geldi işte:21:

Fotolar birazdan... Önce abur cuburlardan birini mideye indirip enerji depolamalıyım. Kargoyu beklerken öğle yemeğini unuttum da:KK53:

X