8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben çıkıyorum kızlar erken çıkıcam..
katilim sana söyledim zaten erken çıkacağımı.. merak etme beni diye

hediyeleri alınca titret beni kurbanım..

Çok iyi niyetlisin gerçekten. Senin yanında kendimi cadı gibi hissettim
Ya şimdi tuhaf evet ama bir iki arkadaşlarıyla sohbetini gördüm,ne bileyim iyi bir kızcağız gibi geldi bana.
Dediğim gibi tamamen tavrıyla ilgili bu antipatikliği diye düşünüyorum.

bi çıkamadım çıkayım yolum uzun.
izmite gidicem..
katilim seni tanımasam da çok sevdim.. misafirlerin gelmiş kolay gelsin.

kurbanımmmmmm kurban adaylarımmm şu çekiliş bitsin özel olarak bir kaç kişiden numara alıcam telefon sapıkçılığı oynarız

süpürgeli cadımı süpürgersizmi :44::44: bu çok önemli bir nokta :44::44:

Süpürgeme binmiş uçuyorum canım görmedin mi

Yaradılanı severim yaradandan ötürü ama söz konusu üyeye karşı zerre kadar iyi niyet beslemem mümkün olamaz

Sizi çok iyi niyetli gördüm canlarım

Daha fazla günahını almayayım malum kişilerin
Ben çıkıyorum kuzular. Katilim gelirse kendisinden haber beklediğimi söyleyin lütfennn

walla düşmanımda olsa nerde olursa olsun mutlu olsun diye iyi dileklerde bulunurum

bende çıkayım pff

evet bende zaman zaman öyle düşündüm..
her konu bdv olsun başka bişey olsun bazen kk kadınları çok acımasız olabiliyorlar
Ya şimdi asmuncum bende ilk zamanlar da çok gülüyordum haline ama sonra düşündükçe..
Bana bu kadar yüklenilse ve hakarete varan cümleler işitsem bende agrasifleşirim.
Haa resimler komik ok ona katılıyorum,sadece onda koca var,sadece onda villa var,sadece onda mücevher var var var oğlu var.
Ama o da öyle işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…