8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

anaammmmm çok yoruldumm öldüümm bittimmm mahvolduummmmm dip köşe bütün evi temizledim 2 makina çamaşır yıkandı onları as kaldır, evdeki bütün yatakların nevresimlerini değiştir, bütün evi sil süpür toz aalllll

yok laa vazgeçtim ben evlenmeyecem istemiyoruummm :84: :84:

neyseki şimdii güzel kupamda kahve içme ve güzel çikolatamı yeme vaktii

cnm evliliğe hazırlık aşamaları bunlarvazgeçtim deme nasıl olsa evlenmeden de yapıyorsun bunları evlenince daha bir aşkla yaparsın hatta eşinde yardım etti mi tadından yenmiyor

tamma bu iş bende

leennnn 3.5 saattir temizlik yapıyomuşum neden polislere haber vermediinnn

cnm evliliğe hazırlık aşamaları bunlarvazgeçtim deme nasıl olsa evlenmeden de yapıyorsun bunları evlenince daha bir aşkla yaparsın hatta eşinde yardım etti mi tadından yenmiyor

eşimden yardım mı masa toplamayı yardımdan sayıyor benim herif, daha fazlasını beklemiyim bence ben tabagını kaldırsın yeter

ama çok yoruldumm, resmen 3.30 saattir hiç oturmadım desem yeridir elektrikler kesikken bile bişeyler yaptım yanii

annem de diyo ki naptın o evde o kadar da temizle temizle bitmiyo söylemem supriz dedim

ilk zamanlar tabağını kaldırır sonra bütün sofrayıyavaş yavaş herşey oluyor 3 haftadır cmtsi pazar evde olmadığım için eşim yapıyor herşeyi saolsun alıştırdıktan sonra büyük gelişmeler oluyor darısı başına

Benim katilim olabilirsin...

Kızlar ben kaçar yemek yapayım arada ugrarım geneee yalnz ve bensiz bırakmam sizi özlersiniz çünküü kıyaaaammaamm BitterKuzucuk sende itiraf et artık benimsinnnnnnnnnnnnnnnnn

True benim katilim değil ufak bi arastirma yaptim kimse yok suphelendigim. Hediyelerini alanlar, katiliyle konusanlar hic kiskanmiyorum ki sizi hic yani...
acabaaaa

aynen nasıl alıştırırsan biraz da öyle gidiyor benimki de yapar saolsun

çikolatamın yarısından fazlasını yedim sanırım şeker komasına giriyorumm daha elma şekerim de var ama o azz sonraaa

ayrıca eskiler candır falan deme ben kıskanç bir kurbanımm

ya sanki benim katilim hiç yokmuş gbi hissediyorum çünkü benle hiç iletişime geçmedi whatsappım var yazsana be yavr kuşum şu garibanı sevindirrsen he be gülüm

eğer senin katilin yoksa ben sana katil de olurum bebişimm ayıp ediyosunnn

aaa sen ankarada mısınn ne tesaduf benim kurbanım da ankarada

benden hiç şüpheleenen yok sanıyordum ya meger varmış çok sevindim

nasıl alıştırdın şekerim yaa banaa da söylesene kodlamaya başlayım şimdiden

ilk bir ay elini hiç birşeye sürmedi işten gel yemek yap sofrayı kur topla bulaşıkları hallet mafoldum kendi kendime dedim böyle olmayacak birgün ağlama krizine girdim olmuyor yetişemiyorum evliliği yürütemiyeceğim falan diye ağladımsonra bir baktım sofrayı kurmama yardım etti sonra toplamaya yardım etti sonra eline elektrikli süpürgeyi verdim sonra toz bezini en sonunda eşim geldi iş paylaşımı yapalım dedisalon banyo temizliği eşime ait yatak odası mutfak ve giyinme odamızın temizliği bana ait diye anlaştık 8 aydır bu düzeni bozmadıkson zamanlarda ben ev temizliği yapamaz oldum ablam evlenicek hafta sonları ona yardıma gidiyorum saolsun heryeri silip süpürüyor evim mutfak hariç hiç pis kalmadı mutfağı da eve gidince hallediyorum
herşey biz kadınların elinde aslında beğenmediğim bişi olsa bile hiç şunu neden yapmadın demiyorum sürekli teşekkür ediyorum onu ödüllendiriyorumböylece daha da severek yapıyor herkese eşimin bana nasıl yardımcı olduğunu anlatıyorum seviniyor

nazzz ac karnimin derdine dustummm

malum evde yanliz kaliyorum

amzeee gel bana patatesli kofteden yapp :)

ben bu taktiği bi yere yazıyorum kesinlikle güzel fikirmiş erkekler kaybetmekten çok korkuyorlar yaa, sevgiliyken de böylelere evlenince de eşin bakmış ki kız yürütemiyorum diyor mecburen iş başa düşmüş pek de iyi olmuş aklımın bi köşesine not ettim inşallah ihtiyaç olmaz ama ihtiyaç olur da beyefendi evlendikten sonra yayılıp kalırsa bu taktiği yapacagım bende

bu arada ablana da hayırlı uğurlu olsun canım düğün ne zaman

spagetti yaptim.d fotograflamami istermisin hahaha cok degisik biseyya haha
naz se .migrosa yakinmisinnn

saolasın cnmdüğün olmayacak galiba nikah istiyorlar sadece

kadınlar şeytana pabucunu ters giydirir derler ya arada kullanmak lazım bu özelliğimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…