8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sende şekerliksin :KK54::KK54::KK54:

kızlar ben kaçtım kendinize iyi bakın beni özleyin :KK16::KK16:

yarın ola aşk ola diyip bugunluk kk maceramı sonlandırıyorum :KK16::KK16::KK16:
bide şeyy :KK17::KK17: sevgilim seni çok seviyorum :KK31:
Kaçma ama. :KK43:
olabilir :KK14::KK14: kurbanları heycanlandırmayı seviyorum :KK51::KK51::KK51::KK51:
Canım eksik yazmışım düzelttim .
Sen değilsin katilim seni eledim , kurbanını biliyorum ki :KK53:
benim ki kim baby tahmin istiyorum senden :KK34:

bende cep telden birtek yazilan yorumlari okuyabiliyorum bazen konular hizli ilerliyor ve farkli konularin yorumlari aciliyor
cepten:KK43:ekrandan daha rahat okumasi ve ekrani durdurup istedigim konuya rahatca tiklayip okuyabiliyorum:)
arkd. cevrem fazla yok ulke disina evlilik yaptim ve isimde yok can sikintim icin bire bir bi site cok memnunum cok guzel konular var basim sikistiginda arkd.la paylasmak harika:):nazar:

valla bende çok seviniyorum izmirden birilerini görünce:KK9::KK9:birgün izmirliler olarak toplaşıp tanışsak ne iyi olur:KK16::KK16:istanbuldaki hatunlar hep buluşuyor bizlerin onlardan ne eksiği varEn Büyük KKEn Büyük KK

evet bende istanbula gitmiştim :KK31:
tuğba zehra özgeyide görmek istiyorum.. :KK31::KK31:
sibelide evime davet ettim gel yatıya kal dedim gelmedi hain domdom :KK19:

İphone almış arkadaş, çok bonkörrr:KK23:

Keşke ben de sana iphone alsaydım, telefonundan da memnun değilmişsin:KK31:

Şaka şaka, çerçeve o canım:KK34:

iyi olurdu kuzum samsung,apple,ıphone ne olsa kabulüm olurdu :KK37::KK37:

bende cep telden birtek yazilan yorumlari okuyabiliyorum bazen konular hizli ilerliyor ve farkli konularin yorumlari aciliyor
cepten:KK43:ekrandan daha rahat okumasi ve ekrani durdurup istedigim konuya rahatca tiklayip okuyabiliyorum:)
arkd. cevrem fazla yok ulke disina evlilik yaptim ve isimde yok can sikintim icin bire bir bi site cok memnunum cok guzel konular var basim sikistiginda arkd.la paylasmak harika:):nazar:

evet aynen :KK34::KK34:

Ben kurbanıma hediyelerimi ay sonunda mı göndersem , biraz daha meraklansa :KK53:

X