8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

çikolatamın yarısından fazlasını yedim sanırım şeker komasına giriyorumm :KK53::KK53: daha elma şekerim de var ama o azz sonraaa :KK53::KK53:

ayrıca eskiler candır falan deme ben kıskanç bir kurbanımm :KK19::KK19:

eğer senin katilin yoksa ben sana katil de olurum bebişimm ayıp ediyosunnn :KK24::KK24:

aaa sen ankarada mısınn :KK53: ne tesaduf benim kurbanım da ankarada :KK53:

benden hiç şüpheleenen yok sanıyordum ya meger varmış çok sevindim :KK53:

nasıl alıştırdın şekerim yaa banaa da söylesene kodlamaya başlayım şimdiden :KK53::KK53:
yaa çok fenasın :KK52: Sen misin yani... Ama çiçek kokularını sever demiştin. Zarf mıydı :KK52:

spagetti yaptim.d fotograflamami istermisin hahaha cok degisik biseyya haha
naz se .migrosa yakinmisinnn

yok sen foto çekmekle zahmet etme ben hemen atlar süpürgeme gelirim :KK55:

migrosa değil yavrum karaman ın çıkışına yakınım ben daha çok :KK34:

saolasın cnm:KK16:düğün olmayacak galiba nikah istiyorlar sadece:KK31:

kadınlar şeytana pabucunu ters giydirir derler ya arada kullanmak lazım bu özelliğimizi:KK23::KK23::KK9::KK9:

içimden bi ses senden çok tavsiye alacagımı söylüyor :KK1::KK1:

ben kaçıyorum kızlar mesaim bitti çok şükür iyi akşamlar:KK3::KK3:

iyi akşamlar canım görüşürüz :KK3:

yaa çok fenasın :KK52: Sen misin yani... Ama çiçek kokularını sever demiştin. Zarf mıydı :KK52:

bilmiyorum kii zarf mıydı yoksa gerçek miydi kim bilirrr :KK14:

ikramayaaaaaaaa:KK3::KK3::KK3: bi saat sonra gelirim demiştin nezaman gelcenn :KK53::KK53:

katilim şimdi neredesin...
hayaldemi düştemisin...
:KK24:

asmun bebişimm çok tatlısınn çekiliş bitsin herkes hediyelerini alsın seninle mutlaka tanışmak isterimm...:KK19::KK19::KK19::KK19::KK54::KK54:

bu arada kurbanına aldığın hediyelerin kağıtlarını çok beğendimm..alıntı yapmıştım ama gelmemiş:KK1::KK1::KK1:
çıkıyorum demişsin halen burdasınn bakıyorumm:KK34::KK34::KK52::KK52::KK52:

ikramayaaa alinti yapmiypeum. mobildeyim.

hayir katilimsin :KK43: benden bu kadar cabukmu vazgeciyosun :KK43:

benim katilciğim bugün hediyelerimi göndermiş...yarın elimde olurmuşş...ya amante ya melinda ya da wertx:44::44::44: hanginizsiniz katilimm başka kimseyi görmedimm bugün gönderdim diyenn...çıkın ortayaa:KK52::KK52::KK52::KK52:
araştırmıcam diyorum amaa zorla dürtüyorsunuz benii yaaa:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
Niye kimse bana ipucu vermiyi?:KK14:
Niye kimse bana cevap vermiyi:KK14:
Niye kimse beni kaale almiyi?:KK14:
Niye kimse beni sevmiyi?:KK14:

Ben mi kaçırdım ki ipuclarını? Yooo kendileri kaçtı ben bi şey etmedim.:KK14:

yoksa ben miyimm :44::44:

Tamam kızmadan yazıyorum, hadi gerçek katilin hakkında kandırmadan oyun oynamadan gerçek bir ipucu ver bakalım, herkes versin yav, zaten az kaldı şurda ne olur azıcık ipucundan? Üzmeyin ablanızı.:KK14:Sadece Melinda'dan şüphelendim başka yok:KK14:Eğer onun hediyelerini de başkası yayınlarsa bilemim:KK14:

X