8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

katilimin watsapı yokmuşş kimin watsapı yok asmunikal sen bilrisinn kim sence benim katilimm deyiver helee:26::26::26:

Tamam kızmadan yazıyorum, hadi gerçek katilin hakkında kandırmadan oyun oynamadan gerçek bir ipucu ver bakalım, herkes versin yav, zaten az kaldı şurda ne olur azıcık ipucundan? Üzmeyin ablanızı.:KK14:Sadece Melinda'dan şüphelendim başka yok:KK14:Eğer onun hediyelerini de başkası yayınlarsa bilemim:KK14:

abla ben hep ipucu veriyorum kii :KK34: hamile değil dedim, kitapları seviyormuş dedim, benim baglantılı oldugum bi şehirde yaşıyor dedim :KK34: bi ipucu daha veriyimm, burda açık açık kim oldugunu söylesem de görmez çünkü pek girmiyor kendisi :KK50:

Tamam kızmadan yazıyorum, hadi gerçek katilin hakkında kandırmadan oyun oynamadan gerçek bir ipucu ver bakalım, herkes versin yav, zaten az kaldı şurda ne olur azıcık ipucundan? Üzmeyin ablanızı.:KK14:Sadece Melinda'dan şüphelendim başka yok:KK14:Eğer onun hediyelerini de başkası yayınlarsa bilemim:KK14:
Çeşminazın ipuçları benim çok kafamı karıştırıyor :26: eğer bi ipucusu blöf değilse benim katilim kendisi:KK52:

abla ben hep ipucu veriyorum kii :KK34: hamile değil dedim, kitapları seviyormuş dedim, benim baglantılı oldugum bi şehirde yaşıyor dedim :KK34: bi ipucu daha veriyimm, burda açık açık kim oldugunu söylesem de görmez çünkü pek girmiyor kendisi :KK50:
Al işte girmiyor dedin bi de. Pöfff benim katil tam muamma :KK43:

ikramaya birakma ellerimi :KK43:

nazz true eskiden bir numarali katil adayimdi..condan. papucunu dama attim. ona tugbayla mutluluklar dilerim :63:

nazzzz hamile degilim. kitap okuyorum.. ve senle baglantili sehirdeyiz. ayy sakamisin sennn. seni silmistim benn

Güle güle kullan wertx :)

o kılıf mı telefon mu tablet mi ne ayol öyle o :KK53::KK53:

Teşekkür ederim canım. Yok kız ne tableti :) çerçeve :) çok orijinal di miki :)

Hepsi birbirinden güzeller canım,iyi günlerde kullan inşallah.:KK16:

Teşekkür ederim tatlım.

Hepsi çok güzel , iyi günlerde kullan canım :KK34:

benim katilim kim asmunikalcim :44:

Hediyelerini güle güle kullan canım , gözün aydın :KK34:

Teşekkür ederim canım benim :)

evet canim sirinyerdeyim sende mu :))) ne guzel burda bir cok izmirli arkadasla tansiyorum yaaa :)

Ben de izmirdeyimm :))

benim katilciğim bugün hediyelerimi göndermiş...yarın elimde olurmuşş...ya amante ya melinda ya da wertx:44::44::44: hanginizsiniz katilimm başka kimseyi görmedimm bugün gönderdim diyenn...çıkın ortayaa:KK52::KK52::KK52::KK52:
araştırmıcam diyorum amaa zorla dürtüyorsunuz benii yaaa:KK19::KK19::KK19:

katilimin watsapı yokmuşş kimin watsapı yok asmunikal sen bilrisinn kim sence benim katilimm deyiver helee:26::26::26:

Hmm... Ben de bugün yolladım kurbanima hediyelerini. Nasıl desem, ımmm whatsappim var mi benim yaa, bilemedim :)

[QUOTE=ikramaya;34115101]katilimin watsapı yokmuşş kimin watsapı yok asmunikal sen bilrisinn kim sence benim katilimm deyiver helee:26::26::26:[/QUOTE]
Benim yok:KK76:
En son ipucu olmadı,benimle değılsın.:KK14:
hediyeyi bugun gönderdim yarın ortaya çıkar kurbanımın kim oldugu :KK14:

Hadi bakalım:KK14:

ikramayaa biraktim o isleri tobe ettim.d.d.d
sabah bisi paylastim. 3gibi. herkesin kurbanin ozellikleri yazmistim

bittercigimm hediyelerini güle güle kullann :KK16::KK16: elmadilimi nin de kesesine bereket, yüreğine saglık :KK16:

benim de elma şekerim var şuan yiyorum burnuma kadar kırmızı oldum :KK52::KK52:

X