8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayyy çok güzeller güle güle kullan :KK16:
Rosaleda ve cesmi_naz sizin hediyelerinize de bayıldım güle güle kullanın hepinizzz :nazar: katillerinizin ellerine sağlık keselerine bereket :KK16:
benim katilciğim nerelerde yaa hiç sesi soluğu çıkmadı ya da çıktı da ben mi anlamadım :KK31:

son son herkes bi baksın :KK14::KK14::KK14:

falkon bekar
.true bekar 30 yaş altı kurbanım.
ikramaya benim kurbanımm istanbul dışında veee çıtı pıtı bir afetmişş.. kitap kurduymuş.. kurbanımm yok uğramayacak sanırımm

.raptiye şalları seviyor

jooker yaşı 24 yaşı benden büyük
Sefimlii değil kurbanım gibi sanırım katilimde girmiyorrr.

melinda evli
solitarywoman atilim buraya çok sık girmiyordu şimdi kurbanım g istanbul da yaşıyor.
.hilalkahraman hayvanları coook sevıyormus buyuk ıpucu gelıyoooooooooo benım kurbanım yılbaşı çekilişine katımıs.
.BitterKuzucuk tontiş
geranio. evli
amante03 Benim kurbanım da evli
çicek evli
zeyy88 evli ( kendisi 26 yaşında zeyy
hejira. fazla ortalıklarda görünmeyen biri. )
nurlum sevgili kurbanım evli.., yası benden ufak . (kendisi yaşı 32 )
elmadilimi. Benim kurbanım dün burada meraktan çatlamış ama ben giremedim pek.Akşam buralarda fink atan biri yani
askyokolmak. evli... benden büyük... (27 yaşında kendisi )
.cesmi_naz. hamile deil
mutlukız benim kurbanım evli canım istanbulda yaşıyor.

Son düzenleme:
bu bold yaptıklarım benim katil adaylarım idi :63: bazıları ihanet etti :63: isim verip rencide etmek istemiyorum :KK19::KK19:

en popüler katilim ikramaya. sonrada raptiye :26:

Kuzumun kokusunu daha ben koklayamadım ki:KK5:

Nisbet yapar gibi de yollamam zaten bebek kokusunu:KK50:

Ama o kokunun sebebini diyeyim ben sana. Koli de dışındaki poşet de e-bebek'ten aldığım şeylerin kutusu poşeti. Bebek malzemelerinin kokusu sinmiştir:KK9:

Ben nerede kandırık yapmışım yaa. Sadece whatsappta hamilesin galiba deyince yok, kilodan dolayı belim ağrıyor demiştim o kadarcık. Kandırık bile sayılmaz ki buuuu:26:
koliden olduğunu sonradan anladım canım
tabiki de niye nispet yapmak isteyesin

birazcık kandırık işte ben anlamam :KK19::KK19:

hediyelerini alan arkadaslar herkes güle güle kullansın ,yollayanların da kesesine bereket....:KK16::KK16::KK16:
bekleyenler(ben dahıl) tez zamnda kavusursunuz insallahhhh:KK16::KK16::KK16:

İyi günlerde kullan inşallah canım,falkon kesene bereket.:KK16:

sağol canım güle güle kullansın nurdanımda :KK16:

yaa biz ikimiz senle benm katilim kim die konuşup dedektiflik yapıyorduk ya o ara eğlenmiş sanırım hain katilimm :KK1::KK1:

ay evet o zamanda bende onlıne dım o zaman kuzucukta şimdi katilin okuyosa kıs kıs gülüyodr diyodu:KK52::KK52::KK52:nerden bilmiş kırılıyodum gülmekten:KK52::KK52:

leennn hele bi görüşecegimiz zaman bunlardan getirme bana uçururm kelleniiii :KK47::KK47::KK33:

eveett çok sevkli hatunmuş benim katilimm, ayrıca kendisi de pek güzel laf aramızda :KK1::KK1: kesesine bereket hepsini çok zevkle kulanacagım :KK16: hatta şuan kupamı kullanıyorum bile :KK53:

güle güle kullan tatlım:KK17: yanlız kartlaştım artık yahu :18::18:

Evet cok guzeldir falkoncum da masallah, eski katilim benim :KK54:

eskiler candır dimi gülşen :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Teşekkürler mutlukız :) ben de akşama paylaşıcam fotoları nasipse

çok güzelllerr :KK52::KK52:
güle güle kullan,falkonun da kesesine bereket :)

saol canım

benmki de kandırmış kii :KK1: bi yandan benmle whatsap ta konuşurken topikte de benim katilin whatsap ı yok demiş hainn :KK52::KK52: bende inanıp da silmişim hemen kızın ismini listemden :KK1::KK1:
böyle taa zevkli oldu ama napim minik yalancıklar bunlar dimi :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ya sanki benim katilim hiç yokmuş gbi hissediyorum:KK19::KK19::KK19: çünkü benle hiç iletişime geçmedi whatsappım var yazsana be yavr kuşum:KK19::KK19::KK19: şu garibanı sevindirrsen he be gülüm:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

falkon bekar
ikramaya benim kurbanımm istanbul dışında veee çıtı pıtı bir afetmişş.. kitap kurduymuş.. kurbanımm yok uğramayacak sanırımm

.raptiye şalları seviyor

melinda evli
solitarywoman atilim buraya çok sık girmiyordu şimdi kurbanım g istanbul da yaşıyor.
.hilalkahraman hayvanları coook sevıyormus buyuk ıpucu gelıyoooooooooo benım kurbanım yılbaşı çekilişine katımıs.
.BitterKuzucuk tontiş
geranio. evli
çicek evli
elmadilimi. Benim kurbanım dün burada meraktan çatlamış ama ben giremedim pek.Akşam buralarda fink atan biri yani
.cesmi_naz. hamile deil

Yaa inanmıyorum. Hilal'e çok alıştırmıştım kendimi buldum diye takip etmiyordum ipuçlarını şimdi yeniden bi muamma oldu çünkü hilal kurbanının yılbaşı çekilişine katıldığını söylemiş. :KK53:
o zaman benim dikkatim yeniden çeşminaz ve sefimlii ye kayıyor. :KK53:
O değil de ben cmt pazar Ankara'da olmayabilirim katilimin aklında bulunsun:26: Yollamadıysan katilim, bu cuma cmtsi falan yollama lütfen. :KK53: Haftasonu yokum. Haftaiçi de yollarsan eğer, mesajla haber verirsen çok makbule geçer. Kaçırma ihtimalim yüzde doksan çünkü.

Yaa inanmıyorum. Hilal'e çok alıştırmıştım kendimi buldum diye takip etmiyordum ipuçlarını şimdi yeniden bi muamma oldu çünkü hilal kurbanının yılbaşı çekilişine katıldığını söylemiş. :KK53:
o zaman benim dikkatim yeniden çeşminaz ve sefimlii ye kayıyor. :KK53:
O değil de ben cmt pazar Ankara'da olmayabilirim katilimin aklında bulunsun:26: Yollamadıysan katilim, bu cuma cmtsi falan yollama lütfen. :KK53: Haftasonu yokum. Haftaiçi de yollarsan eğer, mesajla haber verirsen çok makbule geçer. Kaçırma ihtimalim yüzde doksan çünkü.

umutlarını kırdıysam çok sevindim :KK14::KK14::KK14:

falkon bekar

.raptiye şalları seviyor

melinda evli
.BitterKuzucuk tontiş
geranio. evli
çicek evli
.cesmi_naz. hamile deil

ne kız bunlar byle :KK52::KK52::KK52:

X