8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hıı eminim artık katilim olduğuna kendimi paraladım çünkü burda ben katilim bana yazmadı diye :KK52::KK52:

bende eminim tubi.. ben ya sana yada kendime düşünüyodum trueyi..
benim katilim bana fotosunu gönderdi.. true deildi:KK53:

Son düzenleme:
Hediyeleriiiiiiiimmmmmmm geldiiiiiiiiiiiiiiii :))))))))))))) süper süper süper Tuğbacım(askyokolmak) coook tesekkur ederım

Eki Görüntüle 986156 Bunlarda hediye paketleriiimmm :KK16:

İnşallah beğenirsin canım kurbanım
:KK16:

tubbii benm olmasını çok isterdim :KK9:

Eki Görüntüle 986189

bunlarda benimkiler.
üstünü kapadım çünkü katilim anlamasın diye :26:

paketlerimi evdeyken çok seviyodum :KK31::KK31: az ama kaliteli şeyler almaya çalıştım:18::18::18: şimdi sönük kaldı sanki :18::18::18: oysa fiyonklarını bile kendim yapmıştım :18:

Eki Görüntüle 986194

Eki Görüntüle 986274
evet kızlar bugün yola çıkan paketimin dış görünümü. acaba kime gidiyooorr? :KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 986277

bu da hediyelerr :KK16::KK16::KK16: umarım beğenirsin sevgili kurbanım. :KK16::KK16::KK16::KK16:

offffffffffffff hepsi süperlerrrr :nazar:

$hediye1.jpg $hediye2.jpg $hediye6.jpg $hediye5.jpg $hediye3.jpg $hediye4.jpg

Hediyeleriiim cok güzel yaaaaaaaaaaa cok mutlu oldum coook :KK4:

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan :)
ben de duygulandım açınca paketi hiç tanımadığın birinden hediyeler :) bir de hoş bir koku var paketimde sanki elmadilimi bebeğinin kokusunu bana göndermiş gibi

paketler yavaş yavaş geliyor nurlum :)

Kuzumun kokusunu daha ben koklayamadım ki:KK5:

Nisbet yapar gibi de yollamam zaten bebek kokusunu:KK50:

Ama o kokunun sebebini diyeyim ben sana. Koli de dışındaki poşet de e-bebek'ten aldığım şeylerin kutusu poşeti. Bebek malzemelerinin kokusu sinmiştir:KK9:

hee anladım :)
benim katilim de dibimdeymiş yahu ama nasıl ipucu takip ettiysem bulamamışım :) ama sankim o da azıcıkın kandırıkçılık yapmış :KK1:

Ben nerede kandırık yapmışım yaa. Sadece whatsappta hamilesin galiba deyince yok, kilodan dolayı belim ağrıyor demiştim o kadarcık. Kandırık bile sayılmaz ki buuuu:26:
ya true değil diyorum... ben artık biliyorum kim kimin :KK14: güven bana :21:

E benimki kim peki, söyle bakalım. KAtilim gönderene kadar meraktan doğurucam yaa:KK19:

Güya dün veya bugün gönderecekti ama yetişmemiş. pazartesi göndericem dedi bu sabahki konuşmamızda ama acaba 8 mart doğum günüm diye 7 martta mı verecek kargoya:26:

hilala ayakkabı kutusunda bişey yokmuydu :KK9::KK9:

Aynen canım, o içindeki astarın altını falan iyice bi yokla. Yeşil bişeyler çıkmasnnnn:KK52:

Bu arada kutuyu çok hoş kaplamış katilin. Benim hiç aklıma gelmezdi öyle yapmak:KK37:

Son düzenleme:
Kızlar bu arada topikteki salgın sonunda dün akşam itibariyle bana da ulaştı.
Ani bir şekilde boğazım şişti ve yutkunamıyorum dünden beri:KK5:

Ara ara ter basıyor, soğuk soğuk terliyorum:KK25:
Şu anda da gözlerim acımaya başladı.

Gidip sıcak bir çorba içeyim, daha da ilerlemez inşallah:18:

X